• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlikler hakkında bilgilendirme

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,

Sizlere düzenleyeceğimiz etkinlikler hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

TR sunucularında daha önce yapılmış olan ETKİNLİK SAVAŞI ve DÜELLO ETKİNİKLERİ şimdilik askıya alınmıştır, ilerleyen dönemlerde bu etkinliklere devam edilip edilmeyeceğine karar verilecektir.

Ama tabii bu etkinliklerimiz olmayacağı anlamına gelmiyor:
  • Sürpriz ödüllü Awesomia savaşları planlanmış olup çok yakında başlayacaktır.
  • Sadece forum üzerinden katılabileceğiniz basit/eğlenceli yarışmalarla birlikte oyun içinde aktif olarak çalışmanızı gerektirecek etkinlikler de planlanmaktadır.

Eylül ayından itibaren, yaklaşan etkinliklerimizden erken haberdar olmak için, ay başlarında yayınlanacak olan ETKİNLİK TAKVİMİ konusunu takip etmeyi unutmayın.
Ağustos ayı için etkinlik duyuruları günü geldikçe forumdan paylaşılacaktır

Herkese keyifli oyunla dilerim

devilltown

Kıdemli Üye
ilk icraat yine şirket mefaatine.... külçe alamıyan veya almak istmeyen oyuncular DÜELLO ve KALE savaşı etkınlıklerını dört gözle bekliyordu..
yeni atanan CM de vurdu gol oldu:)
yani beklentiyi düşük tutmakda çok haklıymışız oyuncu yararına olan her türlü etkinlik kaldırıldı AWE savaşlarında vereceginiz buff ve tahviller sanırım size kolay gelsim 2 kürek toprakda siz attınız TÜRK serverinin üstüne

XHellFire

Aktif Üye
Merhaba Kovboylar,

Sizlere düzenleyeceğimiz etkinlikler hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

TR sunucularında daha önce yapılmış olan ETKİNLİK SAVAŞI ve DÜELLO ETKİNİKLERİ şimdilik askıya alınmıştır, ilerleyen dönemlerde bu etkinliklere devam edilip edilmeyeceğine karar verilecektir.

Ama tabii bu etkinliklerimiz olmayacağı anlamına gelmiyor:
  • Sürpriz ödüllü Awesomia savaşları planlanmış olup çok yakında başlayacaktır.
  • Sadece forum üzerinden katılabileceğiniz basit/eğlenceli yarışmalarla birlikte oyun içinde aktif olarak çalışmanızı gerektirecek etkinlikler de planlanmaktadır.

Eylül ayından itibaren, yaklaşan etkinliklerimizden erken haberdar olmak için, ay başlarında yayınlanacak olan ETKİNLİK TAKVİMİ konusunu takip etmeyi unutmayın.
Ağustos ayı için etkinlik duyuruları günü geldikçe forumdan paylaşılacaktır

Herkese keyifli oyunla dilerim
Bizde hata senden medet umuyoruz senden öncekiler ne işe yaradı da senin faydan olacak bu oyunculara :D

Deadwood22

Kıdemli Üye
Herkes 2. şansı hak eder, bırakın da ilk şansını kullansın :D Alışmışsınız hemen çullanmaya :D Askıya alınan etkinliklerin yerine ağustosta güzel etkinliklerin yapılması lazım, zaten paşalar 3 ayda 1 etkinlik yapıyodu eldeki bulgurdan da olmayalım :) Etkinlik ödülleri konusunda ciddi sorunlar var, o kadar zaman ve emeğe kafamıza çay atıyosunuz ;) forum halkı külçe ister ne yapsın 10 yıllık oyuncu çayı :D

Sözüm CM'e değil InnoGames'e. Bir oyun yapıyorsun, oyuncularla ilgilenmiyorsun, güncellemeleri inanılmaz yavaş getiriyorsun, etkinlikleri de kesiyorsun yani sen bu oyunu takmıyorsun. E bu insanlar niye oynasın senin oyununu her dakika ürün kasmak için mi :D Şahsen düello etkinliği ile ilgilenmesem de etkinlik savaşından kalabalık olduğu için çok zevk alıyordum.

devilltown

Kıdemli Üye
Herkes 2. şansı hak eder, bırakın da ilk şansını kullansın :D Alışmışsınız hemen çullanmaya :D Askıya alınan etkinliklerin yerine ağustosta güzel etkinliklerin yapılması lazım, zaten paşalar 3 ayda 1 etkinlik yapıyodu eldeki bulgurdan da olmayalım :) Etkinlik ödülleri konusunda ciddi sorunlar var, o kadar zaman ve emeğe kafamıza çay atıyosunuz ;) forum halkı külçe ister ne yapsın 10 yıllık oyuncu çayı :D

kraldan cok kralcılık alışkanlık oldu sanırım..kimse 2.ci şansı haketmez özellik ile eski yapılmış hatalarda ısrar ediliyorsa:) bir cogunuz bilmezsiniz daha önce sadece ilk 3 kişi külçe alırdı etkınlık savaşlarında ve arşive bakarsanız aynı isimler alıyorduk.ben ONUR'un CM oldugu dönemde bunun adaletsizlik oldugunu(kaldıkı her savaşta ilk 3 de olup külçeyi cebe attıgım halde) bu sistemin oyuna ve oyuncuya zarar verdiğini hiç bıkmadan usanmadan 2 yıl tartıstım 2 yılın sonunda şuanki 4 karaktere 3 ayrı katagorıde ödül verilmesinde büyük emeğim olduguna ınanıyorum eski yöneticilerinde buna vakıf oldugunu bilmenızı isterim velhasılı kelam anadoluda da cok sık kulanılan bir atasözü ile uzatmadan bitireyım
''ADAM OLACAK ÇOCUK HACETİNDEN(!)BELLİ OLUR''yani bırakın kraldan cok kralcılığı da bu oyun için bir fikir bir öneri sunun ben bu etkınlıklerın kaldırılmasının veya askıya alınmasının oyunu ve oyuncuyu 2 adım daha geri götürecegını söylüyorum...

Deadwood22

Kıdemli Üye
kraldan cok kralcılık alışkanlık oldu sanırım..kimse 2.ci şansı haketmez özellik ile eski yapılmış hatalarda ısrar ediliyorsa:) bir cogunuz bilmezsiniz daha önce sadece ilk 3 kişi külçe alırdı etkınlık savaşlarında ve arşive bakarsanız aynı isimler alıyorduk.ben ONUR'un CM oldugu dönemde bunun adaletsizlik oldugunu(kaldıkı her savaşta ilk 3 de olup külçeyi cebe attıgım halde) bu sistemin oyuna ve oyuncuya zarar verdiğini hiç bıkmadan usanmadan 2 yıl tartıstım 2 yılın sonunda şuanki 4 karaktere 3 ayrı katagorıde ödül verilmesinde büyük emeğim olduguna ınanıyorum eski yöneticilerinde buna vakıf oldugunu bilmenızı isterim velhasılı kelam anadoluda da cok sık kulanılan bir atasözü ile uzatmadan bitireyım
''ADAM OLACAK ÇOCUK HACETİNDEN(!)BELLİ OLUR''yani bırakın kraldan cok kralcılığı da bu oyun için bir fikir bir öneri sunun ben bu etkınlıklerın kaldırılmasının veya askıya alınmasının oyunu ve oyuncuyu 2 adım daha geri götürecegını söylüyorum...

" Askıya alınan etkinliklerin yerine ağustosta güzel etkinliklerin yapılması lazım, zaten paşalar 3 ayda 1 etkinlik yapıyodu " tamam bende aynı şeyi söylüyorum bu fikirle :D üstüne külçe önerisi yapıyorum :D Burada tek bir kral vardır o da halktır, ne cm dir ne başkası :)

devilltown

Kıdemli Üye
işte sorunda burda HALK HAKETTİĞİ GİBİ YÖNETİLİR!!!
ve anlaşılan TR oyuncuları bunları hakedıyorki gelen her yönetici aynı sistem üzerinden devam ediyor 1 adım ileri gitmek yerine elimizdekinide almanın peşinde
forumda aktif olan 6 kişi oyunda aktif olan son 6 aydır 12-13 kişi burada İNNOŞ şapkayı önüne koyup düşünecegine nasılsa sessiz bir devam var TR olmasada olur mantıgı ile oyuna vakıf olmayan bir idareci yolayarak TÜRKİYE sunucularını gözden cıkarttığına işaret edıyor..
ha mevzu ne külçe ne tahvil nede verdikleri buff lar hamdolsun bu zaman kadar aldık külçemızıde ihtaycımız dogrultusunda yani burdaki olay yapılan bir şeyın oyuncu menfaatınemı yoksa şirketine ŞİRİN gözükmek ugruna ben oyuncuyu harcarım dıyen bir yöneticiyemi sahibiz..onu anlaya bilmek

Deleted User - 879027

Guest
Etkinliklerin nasıl yapılacağı konusunda söz hakkı cmlerde veya adminlerde değil innogames'de.. yorumlar niye bu kadar mantık dışı? Kaldı ki diğer serverlerde şuana kadar olan etkinlikler bile yapılmadı. Eleştirmek için eleştiri yapıyorsunuz.

XHellFire

Aktif Üye
Etkinliklerin nasıl yapılacağı konusunda söz hakkı cmlerde veya adminlerde değil innogames'de.. yorumlar niye bu kadar mantık dışı? Kaldı ki diğer serverlerde şuana kadar olan etkinlikler bile yapılmadı. Eleştirmek için eleştiri yapıyorsunuz.
Etkinlik yöneticileri ve oyun yönetimi ödüllendirme adı altında külçe alırken oyuncudan kesiliyor sende burada yaranmak için laf geveliyosun yaptıkları da yapacakları da hiç bir işe güvenimiz yok güven veren bir yönetim yok

Kesinlikle. Düzenlemeyi InnoGames yapar CM haberini verir. CM ile alakalı bir durum olduğunu zannetmiyorum.

devilltown

Kıdemli Üye
Etkinlikler CM ve Etkinlik yöneticileri insiyatifinde.. bu evrensel etkinlik değil ülke bazında bilgiye tam sahip olmak lazım.sadece yönetim İnno dan bütçe onayı alır külçe ve tahvil olarak yani yerel bazdaki etkinlik o ülkenin yönetimi insiyatifinde

devilltown

Kıdemli Üye
Kesinlikle. Düzenlemeyi InnoGames yapar CM haberini verir. CM ile alakalı bir durum olduğunu zannetmiyorum.
Canım kardeşim yok öyle birşey bu yerel bazda yapılan etkinlik.bunu TR etkınlık grubu hazırlıyor ve inno bunlara aylık dağıtacaklardı KÜLÇE TAHVİL onayı veriyor..Hatta 1-2 yıl önce aylık 3000 tahvil ödüle izin verdiklerini genelde RED KİT belirti neden az dediğimde ödüllerin yine AWE savaşı ile ilgili konusurken

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
Bir konu hakkında fikir beyan ederken lütfen YEREL sunucuda etkinliği kimin düzenlediğini evrensel bazda kimin düzenlediğini bilerek yazın.. İNNO hiç bir Ülkede külçe ödüllü etkinlik düzenlemiyor.bu olay ilk CM yanlış hatırlamıyorsam NEC tarfından başlatıldı..inno 4 temmuz ölüm günü ekim festivali gibi evrensel arada birde uluslar arası savaş servetlerinde etkinliklerin başında .yani bizdeki forum düello kale etkinlikleri sadece YÖNETİMİN insiyatifinde ve istedikleri zaman askıya alıp istediklerinde yapabiliyorlar.bari okuduğunuzu anlayın

devilltown

Kıdemli Üye
Hatta merak eden varsa DİZYY ile özel görüşmemi paylaşa bilirim bir ara etkinlik için fikir olup olmadığını hatta etkinlik yönetiminde bulunmak isteyip istemediğimi sorduğu mesaj duruyor sanırım.nacizane fikrimizi paylaştık ama asla yönetime bulaşmıyacagımıı yazdım..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bir konu hakkında fikir beyan ederken lütfen YEREL sunucuda etkinliği kimin düzenlediğini evrensel bazda kimin düzenlediğini bilerek yazın.. İNNO hiç bir Ülkede külçe ödüllü etkinlik düzenlemiyor.bu olay ilk CM yanlış hatırlamıyorsam NEC tarfından başlatıldı..inno 4 temmuz ölüm günü ekim festivali gibi evrensel arada birde uluslar arası savaş servetlerinde etkinliklerin başında .yani bizdeki forum düello kale etkinlikleri sadece YÖNETİMİN insiyatifinde ve istedikleri zaman askıya alıp istediklerinde yapabiliyorlar.bari okuduğunuzu anlayın
Sayın @devilltown, bilgilendirmeniz tam doğru değil, merkez tabi ki ülke sunucularındaki etkinlikleri düzenlemiyor ancak düzenlenecek etkinliklerin neler olabileceğini ve sınırlarını belirliyor ve tüm ülkeler de bizlere bildirilen prosedürler, rehberler ışığında lokal etkinlik düzenleyebiliyoruz, yani sadece bizim inisiyatifimizde değil. Size bilgi verenler maalesef eksik bilgi vermiş. Bu durum sadece The West için değili tüm Innogames oyunları için geçerlidir.

devilltown

Kıdemli Üye
Sayın @devilltown, bilgilendirmeniz tam doğru değil, merkez tabi ki ülke sunucularındaki etkinlikleri düzenlemiyor ancak düzenlenecek etkinliklerin neler olabileceğini ve sınırlarını belirliyor ve tüm ülkeler de bizlere bildirilen prosedürler, rehberler ışığında lokal etkinlik düzenleyebiliyoruz, yani sadece bizim inisiyatifimizde değil. Size bilgi verenler maalesef eksik bilgi vermiş. Bu durum sadece The West için değili tüm Innogames oyunları için geçerlidir.

ben sadece sizin insiyatifinizde demedim sanırım tam okumadınız..siz etkinlikleri planlarsınız ŞİRKET size bütçe verir geçmişde cok yakından bildiğim gibi örnegin en son 3000 tahvil 1 ayda ödül dagıtma limiti vardı külçe rakamsal olarak telaffuz edılmezdı fakat etkınlık savaşı+duello etkınlıgı maxımum 2000 külçe civarı idi .....olayda bilgi sahibi olmadan fikir sahıbı olan genc kardeşlerimi aydınlatmak amacı ile YEREL ETKINLIKLERIN siz CM ve ETKINLIK GRUBU tarafından
düzenlenıp innodan onay aldıgınızı belirtim yani FORUM-DÜELLO-KALE savaşı etkınlıklerınde düzenlemek TÜRKİYE TOPLULUK YÖNETİCİSİ nin insiyatifinde ve oda ŞİRKETTEN onay aldıkdan sonra düzenlıyor:)
ben bilgi ve belge olmadan asla bir şeyi savunmam ..hiç bir zaman YÖNETİME bulaşmadığım gibi YÖNETİMİN işleyiş tarzı ve planlarını duymak benim için cok basit:) ha bu arada bende bir zamanlar İNNOGAMES e ait bir oyunda uzun süre görev yaptım:) şirketin işleyişi hakkında az cok fikir sahibiyim..
ve
@
sleeplesslady sizin yaptıgınız açıklamada tamamen beni dogruluyor bilerek veya bilmiyerek bakın lokal etkınlıklerı düsünmek -ortaya koymak ve şirketin onayına sunmak tamamen yerel yönetimin insiyatıfınde ..beni dogrulayan açıklamalarınız için ayrıca teşekkür ederim.5-6 yıldır yabancı serverlerde oynuyorum daha 1 defa KÜLÇE ÖDÜLLÜ ne savaş nede DÜELLO etkınlıgı düzenlendi varsa örneği lütfen paylasınız.THE WEST bağlamında oyuna ve oyunun işleyişine yeteri kadar sahip değilsiniz.bir ara uzun soluklu bir sohbet etmek isterim sizinle:)

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
ben sadece sizin insiyatifinizde demedim sanırım tam okumadınız..siz etkinlikleri planlarsınız ŞİRKET size bütçe verir geçmişde cok yakından bildiğim gibi örnegin en son 3000 tahvil 1 ayda ödül dagıtma limiti vardı külçe rakamsal olarak telaffuz edılmezdı fakat etkınlık savaşı+duello etkınlıgı maxımum 2000 külçe civarı idi .....olayda bilgi sahibi olmadan fikir sahıbı olan genc kardeşlerimi aydınlatmak amacı ile YEREL ETKINLIKLERIN siz CM ve ETKINLIK GRUBU tarafından
düzenlenıp innodan onay aldıgınızı belirtim yani FORUM-DÜELLO-KALE savaşı etkınlıklerınde düzenlemek TÜRKİYE TOPLULUK YÖNETİCİSİ nin insiyatifinde ve oda ŞİRKETTEN onay aldıkdan sonra düzenlıyor:)
ben bilgi ve belge olmadan asla bir şeyi savunmam ..hiç bir zaman YÖNETİME bulaşmadığım gibi YÖNETİMİN işleyiş tarzı ve planlarını duymak benim için cok basit:) ha bu arada bende bir zamanlar İNNOGAMES e ait bir oyunda uzun süre görev yaptım:) şirketin işleyişi hakkında az cok fikir sahibiyim..
Hayır düzenleyip onay almıyoruz, bize bildirilen kurallar doğrultusunda düzenliyoruz, kurallara uyduktan sonra onay almamıza gerek yok. Düello Etkinliği ve Kale Savaşları da tamamen iptal edilmiş değil dediğimiz gibi, sadece biraz daha detaylı incelenmesi ve üzerinde çalışılması gerekiyor, bunun için de zamana ihtiyacımız var.

Diğer oyuncularımızı bilgilendirmeniz için yine de teşekkür ederiz

devilltown

Kıdemli Üye
canım kardeşim bak hala yanlışı savunuyorsun:) bu arada canım kardeşim dedim yaşça benden küçük oldugunu tahmın edıyorum

Hayır düzenleyip onay almıyoruz, bize bildirilen kurallar doğrultusunda düzenliyoruz

zaten bu cümleniz kendiniz ile çelişiyor .sadece TÜRKİYE sunucusunda neden yapıldıgınıda öğrenıp açıklarmısınız:)

size nacizane tafsıyem yapılan düello etkınlıklerının fikir babalarından biriyim...taslak hazırlanıp innodan onay alınır ne şekilde olacagı basit bir cercevede fizibilitesi yapılır şirketin kabul edeceği kurallar dahılınde etkınlık düzenlenır.siz nasıl algılıyorsanız ben sankı CM düzenlıyor kafasına göre istedıgı etkınlıgımı dedım:) ALLAH aşkına 2-3 kez okuyunuz paylasımlarımı ..
siz nihayetınde ŞİRKET çalısanısınız amiyane tabir ile babanızın kesesinden dagıtmıyorsunuz ödülü elbette ŞİRKETİN kurallarına riayet edecek onun onayı ile düzenleyeceksınız