Etkinliklerden Kazanılabilecek Külçe Sınırı

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhabalar,
12.06.2018 tarihi itibariyle bir etkinlikten bir hesabın kazanabileceği maksimum külçe 500 ile sınırlandırılmıştır.
Örnek verilecek olursa;
x hesabı kale savaşında 19 test bayıp, kendi karakter sınıfında isabet+savulma ve hasar olarak birinci olursa, alacağı külçe 475+100+50=625 ediyor.
Fakat 500 külçe sınırı olduğu için bu karaktere sadece 500 külçe yüklenecek.
İkinci bir örnek vermek gerekirse;
x oyuncusu düello etkinliğinde dünya 1'de ikinci olup aynı zamanda deadwood dünyasında birinci olursa alacağı külçe 300+400=700 yapıyor.
Fakat yine 500 külçe sınırı olduğu için bu hesaba sadece 500 külçe yüklenecek.

Bu uygulama ile ilgili sorunuz var ise bu başlık altından sorabilirsiniz.
İyi oyunlar dileriz.

ilkayss

Member
Eksik olan ve kazanılmış külçe miktarı diğer oyuncular arasında paylaştırılacak mı? Ve eğer 2 dünyada da birinci olduysa neden onun emeğine böyle bir zarar veriliyor. Bunu kısıtlamak yerine etkinliklerin külçe miktarı ona göre düzenlense daha iyi olabilir. Eğer birisi çıkıp 4 dünyada da kazanırsa o zaman hakkını vermek gerekir diye düşünüyorum.

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Öncelikle fazla külçe miktarı paylaştırılmıyor.

Farz edelim ki etkinlik ödüllerini düzenledik, 500 külçe sınırı var. Etkinlik birincisine 200 külçeden fazla verdiğimiz anda yine limite takılacağız. Takılmacayacağımız şekilde azaltsak oyuncular itiraz edecek.
Bu durum ne yapabiliriz ki?

sametlevent

Member
Oyundan soğutmak adına her şeyi yapıyorsunuz tebrikler.Hadi böyle bir kural vardı neden resmi olarak dillendirilmedi onu anlamıyorum millet düello attı gece gündüz emek verdi siz yok sayıyorsunuz sizler bu oyunun gelişmesine cürmüm kadar katkı yapmayı es geçen yöneticilersiniz sizden bu beklenirdi.Verdiğim tüm emekler de haram olsun.

Son düzenleme:

kacak47

Member
Her şey güzelde bunu ödüleri azaltmak yerine fazla yapsa idiniz daha iyi olma mı idi şimdi her dünyada mı düeloya oynuyalım d7 de tek katılıyordum misal şimdi başka dünyada da mı katılayım 500 limitine ulaşmak için düelo işi gercekten emek isteyen bir iş her bir etkinlikte 1 hafta pc başında mahkum kalıyoruz bastıgımız çay ve hp ilacları vs madem 500 limiti var bunu ödülleri azaltarak ayarlamak bence mantıksız olmuş ..