Favori Replikleriniz

• Konuyu başlatan h3LLsinG
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

cnR*

Member
Başlangıç - Inception

-Çözmesi 2 dk. sürecek bir labirenti çizmen için 1 dakikan var

Turist - Tourist

Elise: Beni yemeğe davet et Frank.
Frank: Ne? Benimle yemek yer misin?
Elise: Kadınlar soruları sevmez.
Frank: Yemekte bana eşlik et.
Elise: Fazla talepkar.
...Frank: Yemekte bana eşlik eder misin?
Elise: Başka bir soru daha.
Frank: Yemek yiyeceğim. İstersen bana eşlik edebilirsin.
Elise: Olur.

V For Vendetta

"Bu maskenin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, ve fikirler kurşungeçirmezdir!"

Kaybedenler Kulübü

-Geçenlerde Cuma'ya gittim
-Ne zaman?
-Salı. ben salı'ları gidiyorum daha sakin oluyor

onurtr25

Guest
+Bir kalıp peynir alıcaktım.
-Kalıp sizle sohbet etmek isterdim ama yapcak işlerim var
+Nasıı?
-Haha.... şaka yaptım Şurdaki parça iyi mi?
+Evet iyi
-Peki sıradaki parçayı birine armağan etmek istermisiniz?
+ yoo.
-Metalica'dan geliyor ANFORGİVEN yani türkçesi borcunuz eyice kabardı veresiye yok :)

cnR*

Member
Evet bende sevdim :)

The Godfather

Don Vito Corleone: Ailenle vakit geçiriyor musun? Güzel. Ailesiyle vakit geçirmeyen bir adam asla gerçek bir adam olamaz.

gsoguzhan81

Banlı Kullanıcı
bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!

gsoguzhan81

Banlı Kullanıcı
basın : niye bütün paranızla abdesthane yaptırdınız?
şaban : ben zamansız gelen paranın anca ustune s....rım!

bnym97

Guest
http://www.vidivodo.com/468732/bitirim-ikili-3-_-sen_ben

-Yardım edebilir miyim ?
+Burada soruları biz sorarız ihtiyar söyle kimsin sen
-Sen
+Ben değil sen
-Evet ben senim
+Sadece lanet soruma cevap ver kimsin sen
-Sana söyledim ya
+Sağır mısın sen ?
-Hayır sen körsün
+Ben kör değilim sensin kör
-Evet ben de öyle dedim
+Ne dedin sen ?
-Ben demedim sen dedin
+Ben sormuş oldum ya
-Sen de cevap verdin
+Kapa çeneni (diğer kişiye) sen
-Evet ?
+Sen değil o , onun adı ne ?
#Ben
+Evet sen...
-O ben , ben de senim
+Şimdi senin canına okuyacağım ihtiyar çünkü bu oyundan sıkıldım artık , sen - ben buradaki herkesin canına okuyacağım onun da senin de hepinizin.
işte bunu seviyorum .D

always4u

Guest
Büyük Farklılıklar İnsanları Birbirine Daha Çok yakınlaştırır - KAYBEDENLER KULUBU

kovboy-54

Guest
Budur işte be , güneş girmeyen eve kafam girermiş

Kutsal damacana 2 itmen /Fikret

Bu güzeldi :D

kovboy-54

Guest
23 numara filminden :
-Peki bu sayının anlamı nedir , 23 numara , tanrı mı ?
-23 sayısı 2 ve 3 ten oluşur 2 bölü 3 = 0.666 eder 666 şeytanın rakamıdır

Profesörün bu başarısından dolayı tebrik ederim nasıl bulmuşsa Jim Carrey'i bu filmdeki başarısından dolayı tebrik ediyorum (buradan nasıl duyacaksa :D)

TheDeadarmour

Banlı Kullanıcı
Lord Of The Rings

- Neden korkarsınız hanımefendi?
- Kafesten. Ta ki yaşlılıktan ve alışkanlıktan parmaklıkları kabullenip, büyük işler başarma isteği hatırdan ve gönülden silininceye kadar parmaklıklar arkasında kalmaktan

kovboy-54

Guest
"Acaba bir insan en mutlu olduğu ana giderek orada sonsuza kadar yaşayabilir mi ?"
"..."
"Cennet dedikleri bu mudur dersin ?"

Esaretin bedeli​

fato06

Guest
Yalan dünya

(Orçun Süpürge satmak için tanıtım yapar )

-Evimizde göremediğimiz varlıklar olabilir
-Aaaa nedir onlar ?
-Cinler olabilir :S

kovboy-54

Guest
Tanrı elinde merceğiyle karınca yuvasında bekleyen yaramaz bir çocuk ve ben karıncayım , istese hayatımı 5 saniyede bitirebilir ama o bacaklarımı yakıp sürünmemi izliyor !
Jim Carrey - Aman tanrım

lordturkmkc

Member
YALAN DUNYA
Açılay
zombi sahnesi
(Kafasına sık kafasına)

Orcun
ben tulayla evlenecem.
Selahattin
amip tek hucreli.

Emir
bardan cikar kizi gorur
Aaaa guzelim
bu arada guzelim agiz aliskanligi

fato06

Guest
YALAN DUNYA
Açılay
zombi sahnesi
(Kafasına sık kafasına)

Orcun
ben tulayla evlenecem.
Selahattin
amip tek hucreli.

Emir
bardan cikar kizi gorur
Aaaa guzelim
bu arada guzelim agiz aliskanligi
.) koptum resmen zaten izlediğim için bir de şu iyi bi saat olsun o sahnesi beni bitirdi

OzMeT1231

Guest
The Green Mile - (Yeşil Yol)
John Coffey: Yoruldum, patron. Yollarda, yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nerden geldiğimizi söyleyecek biri.
En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum...

En sevdiğim repliklerden birisidir. Eğer zamanım olursa bu filmi bir daha izlemek istiyorum. Gerçekten çok güzel bir film.
23 numara filminden :
-Peki bu sayının anlamı nedir , 23 numara , tanrı mı ?
-23 sayısı 2 ve 3 ten oluşur 2 bölü 3 = 0.666 eder 666 şeytanın rakamıdır

Profesörün bu başarısından dolayı tebrik ederim nasıl bulmuşsa Jim Carrey'i bu filmdeki başarısından dolayı tebrik ediyorum (buradan nasıl duyacaksa :D)
"Acaba bir insan en mutlu olduğu ana giderek orada sonsuza kadar yaşayabilir mi ?"
"..."
"Cennet dedikleri bu mudur dersin ?"

Esaretin bedeli​
Tanrı elinde merceğiyle karınca yuvasında bekleyen yaramaz bir çocuk ve ben karıncayım , istese hayatımı 5 saniyede bitirebilir ama o bacaklarımı yakıp sürünmemi izliyor !
Jim Carrey - Aman tanrım
Bunların hepsi güzel ama benim en beğendim
Spartakus''Ölüm herkesin kapısını bir gün çalar. Eğer beni sinirlendirirsen ilk senin kapını çalar'' gibi bişeydi ama unuttum
:mad::):):):):)

kovboy-54

Guest
Sahne olarak da en sevdiğim sahne 300 spartalı'daki (filmi izlemeyenler okumasın bunu) ...

Oradaki tanrının önünde eğilmesini istedikten sonra o komutanın eğilmesi sonra bağırdıktan sonra askerin o komutanın sırtına basarak düşmanların üzerine atlamayıp kılıç saplaması
Anlatamadım ama o sahneden sonra ölüyorlardı , işte onların yaşadıkları son sahne

Durum
Konu yanıtlara kapalı.