Forum Etkinlikleri Anketi

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

Forum Etkinlikleri Hakkındaki Görüşleriniz

• Toplam oy kullanan
    35

NetBeans

Guest
Forum üzerinden yapmayı düşündüğümüz etkinliklerle oyunculara ödül kazandırmayı ve forumu eğlenceli hale getirmeyi planlamaktayız!

Siz oyuncuların bu konu hakkındaki görüşleri nelerdir?

levis501

Well-Known Member
Olmalı tabiki böylece foruma katılmanın cazibesi artar. Ancak yıllardır online oyunlar oynayarak şunu gözlemledimki ne yazıkki foruma katılım hep zayıf olmuştur. Bu ister oyunun resmi forumu olsun isterse kasaba forumu olsun malesef bir çok kişi okumak yerine hemen sorumu sorayımda cevabını alayım derdinde.
O yüzden bir çok kişiye kızdım halada kızıyorum. Bana sormayın kasaba forumunda yazıyor diyede söylüyorum ama nafile. Bir türlü alıştıramadım çoğu kişiyi.
Umarım yapılacak etkinliklerle foruma olan katılım artar.

ilkayss

Member
Sık sık oyun içi etkinlikler yapılsın ve bunların bilgilerinin HEPSİ forum üzerinden paylaşılsın bu şekilde oyunda etkinliğe katılmak isteyenler illaki foruma kayıt yapıp forumu okumaları gerek olur :)

zeka3

Well-Known Member
sık sık olmuyacağı belli :) haftada bir belli zamanda hem herkes bilir hemde katılım daha geniş olur bence

kovboy-54

Guest
Haftada 1 olsun , siz adminleri de düşünmemiz lazım 2-3 günde 1 yapmak sizin için de zor olacaktır
Bu arada bu bahsettiğiniz ödüller oyundan mı yoksa forumdan mı olacak ? (forumdan ödül dediğim +rep gibi)

NetBeans

Guest
levis501, oyuncuları foruma alıştırma çabanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ben de arkadaşlarımı foruma yönlendiriyorum her fırsatta, hoş yönetici olduğumu en yakın arkadaşlarım bile bilmiyor. Ama her sorunun cevabını verdiğim için girmiyorlar, bundan sonra ben de ölü taklidi yapıyorum. Açsın baksın foruma, oradan vereceğim cevabın kaç katını burada defalarca veriyorumdur kim bilir! Fakat forumda tanıdık arkadaşlarla beraber yazışmalar olduğu zaman daha bir kullanışlı ve zevkli oluyor forum. Bu yüzden forum etkinliklerini yapmayı planlıyoruz.

ilkayss, tüm etkinlikler forumdan duyurulacaktır. Oyun etkinlikleri ayrı bir konu, şu anda açıkladığım gibi forum etkinlikleri yapmayı planlıyoruz ve siz oyuncuların da desteği ile, arkadaşlarınızın katılımları ile forum canlanacaktır, inanıyorum. Foruma girmişken bir konuyu canlandırmanız, ona bir mesaj atmanız bile yeterlidir.

zaka3, o seçenekler boşuna eklenmedi. Hangisine katılım daha çok ise, ona uymaya çalışacağız, tabi sizlerin de yorumları bizler için önemli.

kovboy-54, ödüller oyun içi olarak düşünüldü ama isterseniz rep'de verilebilir.

kovboy-54

Guest
levis501, oyuncuları foruma alıştırma çabanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ben de arkadaşlarımı foruma yönlendiriyorum her fırsatta, hoş yönetici olduğumu en yakın arkadaşlarım bile bilmiyor. Ama her sorunun cevabını verdiğim için girmiyorlar, bundan sonra ben de ölü taklidi yapıyorum. Açsın baksın foruma, oradan vereceğim cevabın kaç katını burada defalarca veriyorumdur kim bilir! Fakat forumda tanıdık arkadaşlarla beraber yazışmalar olduğu zaman daha bir kullanışlı ve zevkli oluyor forum. Bu yüzden forum etkinliklerini yapmayı planlıyoruz.

ilkayss, tüm etkinlikler forumdan duyurulacaktır. Oyun etkinlikleri ayrı bir konu, şu anda açıkladığım gibi forum etkinlikleri yapmayı planlıyoruz ve siz oyuncuların da desteği ile, arkadaşlarınızın katılımları ile forum canlanacaktır, inanıyorum. Foruma girmişken bir konuyu canlandırmanız, ona bir mesaj atmanız bile yeterlidir.

zaka3, o seçenekler boşuna eklenmedi. Hangisine katılım daha çok ise, ona uymaya çalışacağız, tabi sizlerin de yorumları bizler için önemli.

kovboy-54, ödüller oyun içi olarak düşünüldü ama isterseniz rep'de verilebilir.
Bu bizim seçimimize bağlıysa ben oyun içi olmasını isterim :)

zeka3

Well-Known Member
zaka3, o seçenekler boşuna eklenmedi. Hangisine katılım daha çok ise, ona uymaya çalışacağız, tabi sizlerin de yorumları bizler için önemli..
Sayın modum yöneticim neyse ise yani şikayet gibi değildi biz böle etkinlikleri çok gördüük çünkü herkez yazıyo ama uygulamaya gelince olmuyo belki haftadır değil ayda bir olmuyo bunlar burda konuşulup geçiyo boşuna eklenmedi demişsiniz sık sık verseydim sık sık mı olucaktık 2-3 günde bir mi olacaktı HAYIR
SİZ BELKİ BU MESAJDAN SONRA olur felan yazcaksınızdır büyük ihtimal üslubunuza dikkat edin veya ban atacaksınız genelde böle oluyo :shootout:

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

kovboy-54

Guest
Sayın modum yöneticim neyse ise yani şikayet gibi değildi biz böle etkinlikleri çok gördüük çünkü herkez yazıyo ama uygulamaya gelince olmuyo belki haftadır değil ayda bir olmuyo bunlar burda konuşulup geçiyo boşuna eklenmedi demişsiniz sık sık verseydim sık sık mı olucaktık 2-3 günde bir mi olacaktı HAYIR
SİZ BELKİ BU MESAJDAN SONRA olur felan yazcaksınızdır büyük ihtimal üslubunuza dikkat edin veya ban atacaksınız genelde böle oluyo :shootout:
Evet haklısın aslında ödüllü sorular da neredeyse 1 haftadır yapılmıyor

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

NetBeans

Guest
kovboy-54, ben forum yöneticisi olduğum için forumdaki etkinlikler ile ilgilenmeye çalışıyorum ve bu yönde etkinlikler oluşturup ödülün de oyun içi verilmesini istemkteyim Community Manager'dan.

zeka3, ilk mesajımda da dediğim gibi "hangisine katılım çok ise ona uymaya çalışacağız". Birebir isteklerinizi yerine getiremeyiz, belki de "Sık sık olsun" seçeneği en yüksek oyu alacaktır, biz de buna göre çalışacağız. Üslup konusunu anlamadım, özel mesaj ile ulaşınız bana o konu için burayı kirletmeyelim.

Bundan önceki verilen sözler beni -NetBeans'ı- ilgilendirmiyor. Şu anda ben bu konuyu başlattım ve ben bu konunun izinde etkinlikleri düzenleyeceğim ya da düzenlemyeceğim. Size bağlı her şey, istiyorsanız olur!

tigerdeniz

Guest
Gördüğüm kadarıyla bu işin altından alnınızın akıyla kalkarsınız NetBeans ;) sık sık olsun istiyorum ben de zahmet olmazsa :) elimden gelen yardımı da yapabilirim eğer ihtiyaç duyarsanız ;)

kovboy-54

Guest
Oyundan isteyene altın külçe ya da 1 haftalık premium yerine pasifik tahvillerini ödül olarak vermeniz mümkün mü ?

NetBeans

Guest
Teşekkürler tigerdeniz.

kovboy-54, isteklerinizi ben de bir oyuncu olarak Community Manager'a iletiyorum, bundan şüpheniz olmasın.

NetBeans

Guest
Olumsuz yöndeki oylar da neden öyle oylandığı için açıklansa idi keşke, ona göre yol çizerdik.

NetBeans

Guest
Etkinlikler nasıl gidiyor arkadaşlar, beklentiler karşılanıyor mu?

By MaJesTeLeRi

Guest
şu anki anket çoğu kişi için eminim istediği gibi gidiyor.tabiki bnm içinde.umarım bu forumda dolasmaktan yorum yazmaktan daha da önemlisi yaptığınız veya yapacağınız etkinliklerden daha fazla zevk alırız.

LazyMonkey

Guest
şimdi haftada bir olsun diyeceğimde oylama için yeterli zaman olmuyor yoksa sık ısk olması güzel olurdu