Fransa 4 - 2 Hırvatistan

Maç sonucu ne olur?


  • Toplam oy kullanan
    56
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

voltyx

New Member
Tıpkı bağımsızlık festivalinde toplanan ürünlerin, ustalık veya dinlenme puanında harcanması gibi bir maç !
(Bu sefer ciddili futbol yorumu, the west parodisi içermez- başlık hariç :=)
-Futbolda her şey paradır, şandır, şöhrettir diyenler Fransa'nın yenebileceğini kanaatinde. Aslında bir çok futbol severlere göre Belçika-Fransa karşılaşmasının, finalden daha kaliteli bir maç olacağı ve bu maçın galibinin şampiyon olacağı ön görüsündeydi. Fikstür tablosunu kafanızda canlandırdığınız da sol taraf ile sağ tarafın orantısız olduğunu da herkes farketmiştir zaten. Ben size Fransa'nın artılarından bahsetmeyeceğim.Aştığı zorluklandan da..Kaliteli oyuncuları, gol atınca skora yatmaları ( kazandıkları maçların çoğu 1 farkladır) bireysel yeteneklere dönük oyunu ..

-Açıkcası gönlüm bedenim Hırvatistan'dan yanadır. Oyun içerisinde olsun, forumda olsun, Hırvatistanın buraya kadar geleceğinden emindim ve hatta hırvatistan şampiyon olur ve ikinci olur gibi bahislerimi çoktan almıştım. Nedeni ise, gerçekten ruhen hareket etmeleri. İngiltere maçını baz alırsak, bireysel yetenekli adamlar bakımından İngilizler üstün iken, Hırvatistan erken dakikalarda yediği frikik golü ile geriye düşmesine rağmen, penaltılara gitmeden bu maçı kazanmıştı. Son golü hatırlayalım lütfen, perisic'in beklenmeyen ortası ve manzukicin golü..İngiliz defansı manzukiçten çok daha fazla avantajlı olmasına rağmen oyun içi konsantrasyonu ve motivasyonu bu kadar kötü olduğu için, Hırvatlı forvet gol ile buluşmuştu..

-Tahminime gelecek olursak, uzatmalara giden bir maç görüyorum, hissediyorum.Mbappe'ye rağmen, grizzmana rağmen sonunda Hırvatların kupayı alacağı kanaatindeyim.
 
Durum
Konu yanıtlara kapalı.