Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,
Hızlı Dünya etkinliğiyle ilgili yorumlarınızı, önerilerinizi ve sorularınızı buradan yazabilirsiniz.

İyi oyunlar...

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba @mermeradam
Ustalık seviyesi tarafımızca belirlenmeyecektir. İsteyen oyuncular ustalıklarını geliştirip, takımlarına destek olabilirler.
İyi oyunlar...

reco54

Member
El gringo seti yazabiliyormuyuz birde seti kıyafeti ayrı at seti ayrı silah seti ayrı olarak seçebiliyormuyuz

Son düzenleme:

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba @reco54
El Gringo seti yazamıyorsunuz. Kıyafet, silah ve at setini ayrı ayrı yazabilirsiniz.

Vatansever.

Member
Gerçekten uzun zaman sonra kaliteli bir düşünceyle, kaliteli bir etkinlik olacak. Bu etkinliği duyunca oyunun keyifli olabileceği düşüncesini tekrardan hissettik. Teşekkür ederiz ve devamını da bekleriz.

zeka3

Well-Known Member
oyundaki nickim zeka3 fakat etkinliğe *Zek43* nickiyle katılmak istiyorum. ? kurallarda oyun nickiyle etkinlşj nickinin aynı olması konusunda bir kural belirtilmemiş mümküm müdür ? etkinlik nickimin ayrı olmasını istiyorum.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba @zeka3
Etkinliğe kendi hesabınız ile katılmanız gerekmektedir.

Daha önceden yapılan etkinliklerden bildiğiniz gibi ek bir dünya açılacaktır. Kurallar arasında okuduğunuz üzere katılım için en düşük 80 seviyelik hesap bulunması gerekir. Nickinizin aynı olması kazanılacak ödüllerin yüklenmesinde de kolaylık sağlayacaktır.

Anlayışınız ve katılınız için teşekkür ederim. İyi oyunlar...

zeka3

Well-Known Member
Merhaba @zeka3
Etkinliğe kendi hesabınız ile katılmanız gerekmektedir.

Daha önceden yapılan etkinliklerden bildiğiniz gibi ek bir dünya açılacaktır. Kurallar arasında okuduğunuz üzere katılım için en düşük 80 seviyelik hesap bulunması gerekir. Nickinizin aynı olması kazanılacak ödüllerin yüklenmesinde de kolaylık sağlayacaktır.

Anlayışınız ve katılınız için teşekkür ederim. İyi oyunlar...

sayın admin 80 levellik hesabım bulunuyor zaten imkanı olan şey farklı nick kullanımı ıfcb'ye mesela farklı nickle katılım sağlayabiliyoruz sorun çıkmıyor.Bu Etkinlik serverindede böyle bir imkan bulunmalı

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba @zeka3
Yetkili yönetici ile bu konuda görüşme yaptım ve sonuç olarak istediğiniz nick ile katılabileceğiniz kararı çıktı. Fakat katılım sağlamak istediğiniz nick için hesap açmanız ve normalde oyunu oynadığınız hesabınızı katılım bilgileri arasında belirtmeniz gerekmektedir.

İyi oyunlar...

zeka3

Well-Known Member
Bütün dünyalarda zaten zeka3 nickiyle hesabım var *zek43* nickiyle hesap açarsam multi olmazmı ?

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Bütün dünyalarda zaten zeka3 nickiyle hesabım var *zek43* nickiyle hesap açarsam multi olmazmı ?
Hesap açmanızın sebebi hesabınızın olduğu dünyalarda oynamak için değil, Hızlı Server'da oynayabilmek içindir. Bu sebeple normal oyuncu hesabınızla oynamanız sizin için daha kolay olacaktır.

İyi oyunlar...

fetih61

Member
kayıt süresi doldu nerdeyse ödüller belli değil yaw.

mesela endülüs at set verin neblim birlik subayı set verin madem savaş serveri. tp 1.sine verin birini savulma falan diğerini verin

fetih61

Member
kale savaşı için verdiğiniz ödüllere bakınca hiç savaş falan koymasaydınız keşke diye düşündüm. milletin savaşmasını istiyorsanız bari yukarıda da yazdığım gibi endülüs at seti birlik subayı seti gibi daha cazip ödüller verin. kale savaşçısı adamın ne işi olur 1 parça gringo eşyası ile