Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

KiNq14

New Member
Benım kazandıgım ödullerınde reco54 e aktarılmasını rica ediyorum , boyle hak yiyerek verdiğiniz bir ödülden birşey kazanmak istemiyorum sizin yapacagınız etkınlıkde bu kadar olurdu zaten

Gordon Freeman

Active Member
Oyuncuları hem 5 gün etkinlikten uzak tutup hem de kazandıkları tecrübeleri silmeniz tamamen haksızlık. Madem tecrübelerini silecektiniz niye hesaplarını kapattınız?

XHellFire

Active Member
Olay yönetimin yaptığı yanlış değil onu innoya mail atar çözüm ararsın , bulursun bulamazsın o ayrı .. Cinsiyete göre atılan laflar doğrumu sence ibo

KiNq14

New Member
Olay yönetimin yaptığı yanlış değil onu innoya mail atar çözüm ararsın , bulursun bulamazsın o ayrı .. Cinsiyete göre atılan laflar doğrumu sence ibo
Kımsenın yaptıgına dogru demıyorum , kendımde yapmadım zaten hakkı en cok yenen olmama ragmen ,ama her yaptıklarına ses cıkarmassanbu sekılde daha cok kafalarıan gore element uydurmaya devam edecekler , almanayaya yazıyorum zaten adlıye acık olsa dunkı sınırle ben bunlara dava bıle acardım heralde :D

XHellFire

Active Member
yönetimin sergilediği tavırları en çok eleştirenlerden biriyim bunu herkes iyi bilir ama kulağına su kaçırmadan anlatabiliyorumdur inşallah :)

cnRxx

New Member
Foruma yazılan yazıları siliyorsunuz eyvallah. 3 ayrı admine forum özelinden birebir mesaj attım ve 3 ünün de bana bu hızlı server sonucu hakkında verdiği cevaplar farklı. Eğer bu 3 admin birbirinden haberdar değilse hangisi daha yetkili oluyor? Ayrıca, adminin yetkisi dahilinde değil ise bana neden cevap veriyor? Son olarak,kurallarınızda yazıyor ki ''- Kurallardaki bilgilendirme eksikliğinden kaynaklı haksız kazançlar bahane sayılmaz. '' Bu bizi istekleriniz dahilinde ''sevebileceğiniz'' anlamına mı geliyor?

vol

Member
hizli serverde ne olmussa olmus hakkiniz yendigini dusunuyor olabilirsiniz yenmis de olabilir yenmemis de olabilir bu konuda fikrim yok
oyunda ve forumda bayan oldugunu dusundugunuz cm nin belki olan belkide daha dogmamis cocuklarina Anasina babasina bela okumak hakaretler yagdirmak nedir yaaaa 2 gundur burda yazilanlarida oyunda yazdiklarinizi da okuyorum hic mi utanma yok sizde hicmi vicdan yok
bir oyun icin o kadar hakaret ve bela okuyacaksiniz
sonra yazdiklarimizi siliyorsunuz diye birde buradan çemkireceksiniz
EL INSAF Ayip dir biraz utanma olur insanda bir oyun icin bu kadar da insanliktan cikilmaz

Kendinize gelin BEYLER

devilltown

Active Member
Vallahi yönetımın yaptıklarını tasvip etmek gibi bir olayımız yok fakat bir cok konuda hem fikir olamadıgım VOL ile aynı kanıdayım.
gencler evet emegınızın heba edıldıgıne hem fikiriz ama lütfenn. KADIN veya ERKEK eleştrı ve serzenişin dozunu kacırmıyalım CM üstü İNNO ONA ULAŞIP YAPILAN HAKSIZLIK İSE ÇÖZÜMÜ İÇİN UGRASALIM SIKINTI YOK..
AMA lütfen biraz daha üstürüplu ...
ha dıyeceksınız sen sankı dahamı ıyısın cıksss ıyı degılım ama bazı şeylerde bir yere kadar ..
dip not: BEN SİZE DEMEDIMMI BU ETKINLIKİDEN Bİ CACIK OLMAZ ETKINLIGIN YAPILIŞ VE KURALLARI TAMAMEN AKLA ZİYAN UYKUSUZ KALMAYIN DİYE

KiNq14

New Member
hizli serverde ne olmussa olmus hakkiniz yendigini dusunuyor olabilirsiniz yenmis de olabilir yenmemis de olabilir bu konuda fikrim yok
oyunda ve forumda bayan oldugunu dusundugunuz cm nin belki olan belkide daha dogmamis cocuklarina Anasina babasina bela okumak hakaretler yagdirmak nedir yaaaa 2 gundur burda yazilanlarida oyunda yazdiklarinizi da okuyorum hic mi utanma yok sizde hicmi vicdan yok
bir oyun icin o kadar hakaret ve bela okuyacaksiniz
sonra yazdiklarimizi siliyorsunuz diye birde buradan çemkireceksiniz
EL INSAF Ayip dir biraz utanma olur insanda bir oyun icin bu kadar da insanliktan cikilmaz

Kendinize gelin BEYLER
Kendı sahsım adıma konusayım kımseye kufur etmedım hakaret etmedım .Ama kul hakkıdır bu heryerde soyledım yıne soyluyorum ' HAKKIMI HELAL ETMIYORUM CIKSIN KARSISINA 'oyundur bu yazmıssınız , uykusuz gecırılen gunlerde oyun karaakterı deegıl ben sabahlara kadar ugrasıyordum , 2 saatlık uykularla işime gucume gıdıyordum gerçek hayatımı etkıleyen bır durum bılmem farkındamısın ? yada 1000 oyun doları harcamadım 1000 kulce harcadım yanı gercek hayattakı zamanımı vererek kazandıgım paramla oyun parası alıp harcadım ? yani helal etmeyecegım bır ' HAK ' var ortada kimsede kusura bakmasın oyle oyun deyıp gecılcek bı durumda degıl .

vol

Member
haklisiniz veya haksizssiniz benim anlatmak istedigim konu bu degil
kimsenin gelecegine coluguna cocuguna Oyunda veya forumda bela okumadiysaniz uzerinize neden aliniyorsunuz uzerinize alinmaniza gerek yok demekki
BELA okuyanlar alinabilir
Insanliktan cikmanin kimseye faydasi olmaz

cnRxx

New Member
meselenin insanlıktan çıkma veya beddua etme ile ne alakası var? Olmayan bir şeyi olmuş gibi gösterip daha sonrasında uygulayan bir ekip var. Burada yazılanlar yani sizin dediğiniz gibi ''saygı'' çerçevesinde olduğunda cevap verebilecek mi adminler? yine vermeyecek. ödüllerde değişiklik olacak mı ? olmayacak.

fetih61

Member
okan şimdi görüyorum şu yazdıklarını da öyle hiç emek vermeden emeğin yenmeden konuşmak nekadar kolay dimi ? yemişim cinsiyetini bırakın bu ayakları o benim okadar verdiğim emeği zevk,ne çöp ederken düşündü mü yok ...

vol bi lafım da sana ben destekten hertürlü bedduayı ettim yine de tekrarlıyorum : hakkımı yiyenin çoluğundan çocuğundan tüm ailesinden yüzü gülmesin inşallah... haa dediklerinde haklıysa ben bot kullandıysam bin misli de bana olsun tamammmmm