Hızlı Dünya Etkinliği 2020

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Lütfen bu mesajdan önce yazılan tüm mesajlarda yapılan değişiklileri özel mesaj yoluyla bana bildirin... Aksi takdirde bu mesajı yazdığım zamanki haliyle etkinliğe gireceksiniz.
İyi oyunlar...

Knockirt

New Member
Nick: Knockirt

Sınıf: Duellocu

Çalışma Seti: Şans Yoncalı kıyafet seti şans yoncalı at ve şans yoncalı eyer ve şans yoncalı silah seti

Kale Seti: Joaquin Murrieta giysi seti silah seti ve at seti

KiNq14

New Member
Nick. KiNq14
Karakter sınıfı : İŞÇİ
cinsiyet. BAYAN
çalışma seti: Ölü Şahin Dansçısı'nın silah seti - Ölü Şahin Dansçısı seti - Beyaz şahin ve totem
kale set : emiliano zapata at + kıyafet + silah

cevahirulus

New Member
Nick: cevahirulus
Sınıf: işçi
Çalışma seti: giysi : ruhlara inanan, silah: ölü şahin, binek: Beyaz şahin ve totem
Kale seti: livingston full set, zapata silah seti

Ceccy

New Member
Nick: Ceccy
Sınıf: Asker
Çalışma Seti: Ölü Şahin Dansçısı'nın silah seti - Ölü Şahin Dansçısı seti - Beyaz şahin ve totem
Kale set : Emiliano zapata at + kıyafet + silah

ICasTeLLaNI

Member
Nick : ICasTeLLaNI
Karakter Sınıfı : Maceracı
Çalışma Seti: Şans yoncalı set (at set, giysi set, silah set)
Kale savaşı Seti: Emiliano Zapatanın Sandığı (at set, giysi set, silah set)

Pablo Eskobar

New Member
Nick : Pablo Eskobar
Karakter Sınıfı : Düellocu
Çalışma Seti: Şans yoncalı set (at set, giysi set, silah set)
Kale savaşı Seti: Joaquin Murrieta (at set, giysi set, silah set)

ByaXidd37

New Member
Nick : aXiddKinq37
Sınıf : İşçi
Çalışma seti : Şans yoncalı set ( silahlar ve at set dahil)
Kale seti : Zapata tam set

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Başvuru süreci bitmiş olup, başlık yoruma kapatılmıştır.

İyi oyunlar...

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba kovboylar,

Hızlı dünyamız Red Kit yarın sabah, etkinliğe kaydolan oyuncularımıza açılacaktır. Etkinlikte tüm katılımcılar için eşit bir ortam oluşturmak için, bazı premium özelliklerine kısıtlama (süre yarılaması, ürünü külçeyle satın alma, yetenek satın alma, iş bitirme, enerji doldurma) getirilmiştir.

Yönetici hesapları tarafından açılacak tahvil ödüllü kale savaşları haftada 1 kez Cumartesi 21.00'da yapılacaktır. Bu savaşlar dışında savaşlar serbesttir.

İyi eğlenceler dilerim!

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Etkinlikte tüm katılımcılara başarılar dileriz.

İyi oyunlar...

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
15.04.2020 saat 21.00'da yapılacak olan savaşın ödülü ''Sabun suyu''dur. Savaşa katılan, kazanan kaybeden fark etmeksizin tüm oyuncular Sabun Suyu kazanacaktır.

İyi oyunlar...

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Kurallarda güncelleme:

Herkese adil bir ortam oluşmasını istediğimiz için pazarda alışverişi kapatmıştık. Fakat öngöremediğimiz ustalık konusu problem olduğu için kurallarda ufak bir değişiklik yaparak pazarda alışverişi açacağız.

-Etkinlik sırasında/sonunda hesabının başka hesaplardan (kıyafet, ürün ile) beslendiği tespit edilen kişiler ve bu kişilere tedarik sağlayanlar çift taraflı diskalifiye olacaktır, ödül kazandılarsa ödülden men edilecek, yerine bir sonraki sıradaki oyuncu ödül kazanacaktır.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
18 Nisan 2020 saat 21.00'da yapılacak olan kale savaşında 115.000 tecrübe puanına ek olarak savaşa katılan tüm oyunculara istedikleri dünyada 25 tahvil yüklenecektir.

İyi oyunlar...

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Bazı oyuncular aşağıdaki sebeplerden dolayı sunucudan yasaklanmıştır.

KiNq14 - Komut Dosyaları veya makro
momo119 - Komut Dosyaları veya makro / Destekleme
fetih61 - Komut Dosyaları veya makro
***300*** - Komut Dosyaları veya makro
mermeradam - Destekleme
OWERBCK1 - Destekleme
kose81 - Destekleme
Gazapizm - Destekleme
DiKKaT - ŞaHiN K. - Destekleme

qrowlinq

Oyun Yöneticisi
Kuzey kasabasından 5 kovboy Güney kasabasına geçişi sağlanılacaktır. Önce isteğe bağlı olanlar tam sayı çıkmazsa rastgele değişim yapılacaktır.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
25 Nisan 2020 saat 21.00'da yapılacak olan kale savaşında 115.000 tecrübe puanına ek olarak savaşa katılan tüm oyunculara istedikleri dünyada 25 tahvil yüklenecektir.

Lütfen tüm katılan oyuncular (18 Nisan 2020 savaşıda dahil) Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru başlığı altında kullanıcı isimleriyle birlikte savaştan kazandıkları tahvil ödüllerinin yüklenmesini istedikleri dünyayı belirtsin.

İyi oyunlar...

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Red Kit dünyası, etkinliğimiz sona erdiği için oyuncu erişimine kapatılmıştır. Birkaç gün sürecek olan incelemeler ve gerekli işlemlerin yapılması sonrasında kazananlar detaylı açıklama ile duyurulacaktır. Kale savaşlarından kazanılan tahviller de yüklenecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz, iyi oyunlar dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.