Hızlı Karakter Geliştirmek için yapılması gerekenler

'Yardım ve Sorular' forumunda Pax.. tarafından 10. Eki 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Pax..

Pax.. New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar oyunu 4-5 sene önce oynuyordum bir arkadaş ile colorado da başlayacağız da bizim zamanımız ile şimdiki the west arasında çok büyük farklar var nasıl seri şekilde lwl kasabiliriz diye siz tecrübeli arkadaşalrımızdan yardım talep ediyorum google amcada baktık konular hep bizim zamandan kalma artık umudumuzu da yitirdik son çare foruma yazalım dedik umarım birileri görür ve yardımcı olur .
    kısaca maddeleyeyim.
    1.Nasıl seri şekilde lwl kasabiliriz
    2.Colorado da kale savaşlarına girmek istiyoruz kaç seviyede girebilirz
    3.Kale savaşı için karakter klasının önemi var mı
    4. ne kadar zamanımızı alır
    5. külçe almayı düşünmüyoruz külçesiz en hızlı nasıl lwl kasılır
    6. item istemiyoruz item için yardımcı olacak arkadaş var fakat oda eski oyuncu oldugundan nasıl seri kasabilriz bilmiyor
    7. yuardımcı olmayı düşünen arkadaşlara gercekten çok teşekkür ederiz.

VeniVidiVici bunu beğendi.
  2. vol

vol New Member

Alınan Beğeniler:
    20
    en cok tp veren calismalarda 15 sn calisin cok kisa zamanda 50lvl sonrasinda 100 lvle ulasirsiniz

Pax.. bunu beğendi.
  3. Pax..

Pax.. New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    en çok tp veren çalışmalar hangileri bilmyorum hangi yeteneklere verirsem bu calımaları acabilrim ?

4. levis501

levis501 Well-Known Member

Alınan Beğeniler:
    52
    Yeteneklerinize ve seviyenize göre o an hangi çalışmalar en çok tp veriyor kontrol etmelisiniz. Benim tavsiyem birikimleri Karizmaya, yetenekleride atış ağırlıklı olmak üzere yanına Nişan ve Savulmak desteğiyle güzel çalışmalar açabilirsiniz.
    Ben 15 saniye yerine daha çok 10 dakika çalışmanızı öneririm.

Pax.. bunu beğendi.
  5. Pax..

Pax.. New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    yorumlarınız için çok tesekkür ederim 15 sn lik çalışma ile 10 dk lık calıma arasında ne gibi farklılıklar var acaba ?

6. dedefatih52

dedefatih52 New Member

Alınan Beğeniler:
    5
    arkadaşlar en kolay yol birikim güç yetenek kurma seviyenize göre güzel bi kilise bulun ve orda inşaatta çalışın. çünkü 15 sn için genellikle vıpler lazım oluyor bide fazladan hammadde olması lazım elinizde. ama kilisede o kadar şeye gerek yok sadece çalışma motivasyonu veren ürünler bulundurmaya bakın

Pax.. bunu beğendi.
  7. Pax..

Pax.. New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    seviyenize göre güzel bir kilise yi anlamadım kilisenin seviyesi yüksek mi olmalı yeni kurulmuş mu olmalı ?

8. levis501

levis501 Well-Known Member

Alınan Beğeniler:
    52
    15 snyede çok fazla dp ve motive harcarsınız. Ayrıca genel olarak 10 dakika daha fazla tp verir.

9. vol

vol New Member

Alınan Beğeniler:
    20
    oyuna yeni baslayan birisi icin kilise kurmak ne kadar avantajli olabilir sv si yuksek bir kilsede calisma imkani bulamiyacagina gore

10. dedefatih52

dedefatih52 New Member

Alınan Beğeniler:
    5
    150-200 lvlde çalış demiyoruz. inşaat ver 15 sn çit iyapımı malikane orda 5 çalışmayı dönsen gene dünyaları kasarsın. hele oyuna etkinlikte felan başlamış olsa set itemi aldıktan sonra 20-30 lvl kiliseye girebilir. biraz inşaat itemleri bulup kiliseye girmek daha iyi olur

11. dedefatih52

dedefatih52 New Member

Alınan Beğeniler:
    5
    kilisenin seviyesi artıkça verdiği tecrübe artıyor. yanlız istediği çalışma puanı da artmakta. yanı yüksek lvl kilisede çalışmak daha iyi ama çalışma puanına dikkat etmen lazım

VeniVidiVici bunu beğendi.
  12. XHellFire

XHellFire New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Önce görevlerini bitirmeye bak level kasmak en kolay şey bu oyunda ama ilerleyen levellerde görevler sıkıcı geliyor güzel bir etkinlikde oyunun belli bir hedefde verdiği bedava olan setlerden birini yapmaya çalış setini yaptından sonra zaten her çalışmadan daha fazla tecrübe puanı ve para kazanacaksın kale savaşlarına istediğin seviyede girebilirsin bir level şartı yok

Skyranger bunu beğendi.