Hızlı ol, kadife çiçeğini kap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Bu tarihten itibaren, her oyuncu forumda verilen kodlardan 1 tanesini kullanabilecektir.. Oyun içerisinde rastgele bir saatte kod dağıtımı eskisi gibi devam edecektir.
İyi oyunlar...

avare-mu

New Member
Bu tarihten itibaren, her oyuncu forumda verilen kodlardan 1 tanesini kullanabilecektir.. Oyun içerisinde rastgele bir saatte kod dağıtımı eskisi gibi devam edecektir.
İyi oyunlar...
Hızlı ol, kadife çiçeğini kap

Hızlıyım, çiçeği vermiyorsanız bu konu ve kodların bir anlamı kalmadığına göre sonlandırın o halde. Keyfi uygulama yapmayın. Hızlı olan aldığı kodu kullanamıyorsa burada etkinlikçiye de gerek yok !

dummy acc

Member
Ben yeni sistemi çok beğendim çok güzel bir uygulama olmuş tebrik ederim. Kod alamıyordum yine alamayacağım :)

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Hızlı ol, kadife çiçeği kap.
c5cfe634
Bir sonraki kodu siz kazanmak istiyorsanız, forumu takipte kalın. İyi oyunlar...

Salvo

New Member
İyi oyunlar...

dedıgım gıbı etkınlıgın ılk yapılıs kurarlarında sıkıntı yoktu,avare-mu hakkı ıle aldı.yıne dedıgım gıbı etkınlıgın kurarları/seklı daha ıyısı olabılır mıydı demek kı varmıs.bu sekılde olursa her gun 3 kod versen,15 gun devam etse 45en hızlı olan kısı bonus kodu alacak demektır.tebrıkler,bır oncekı uygulama seklıne gore daha ıyı.

ancak burada celıskılı bır durum var.bu etkınlıgın baslayacagı gun,etkınlık yonetıcısı kuralını koymus ve demıskı:

30. Eki 2019
Merhaba kovboylar,

31.10.2019'den itibaren tamamen rastgele bir saatte Yönetici hesaplarından forumda bonus kodu verilecektir.
Hızlı olan kişi 1500 kadife çiçeği bonus kodunu kazanacaktır.
Kodlar tüm ".org(TR)" dünyalarında ve sadece bir kere kullanılabilmektedir.

Bonus kodlarını kullanmak için Ayarlar>Bonus Kodu

Bol şanslar.

sımdı bu mesajda bır kısı sureklı forumda durup verılen kodların hepsını alamaz manasına gelebılecek bır yukumluluk yok.ve etkınlık bıtmeden bu konulan kuralı yonetım bozuyor yanı bır manada keyfı uygulama yapıyor.kabul edılemez bır durum.

ezcümle,etkınlıgın bıtımıne 1 hafta kaldı.mevcut sıstem devam etmelı,avare mı alıyor under mı alıyor ben bılmem,amma bır sonrakı etkınlık bonus kodu verılecek ıse bu etkınlıkte dıger oyuncuların sıkayetlerı goz onune alınıp ona gore yenı bır "kurar" konulup başlanılmalı.

bu arada,Kandılınız Mübarek Olsun,Tum Ailenize ve Sevdiklerinize Huzur Getirsin. :)

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
a429bbd4
Bir sonraki kodu siz kazanmak istiyorsanız, forumu takipte kalın. İyi oyunlar...

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
910076c2

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
ac4112d2

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
57341f74

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
e7061ea8

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
c01a2219

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
d3d3423f

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
803c5751

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
92943d56

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
780ec975

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
449b3dde

Durum
Konu yanıtlara kapalı.