• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Herkese Merhaba

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhabalar kovboylar,
Ben sleeplesslady, The West Türkiye yeni Topluluk Yöneticisi (CM). Ağustos itibari le bu görevi devraldım.
Commodore 64 zamanından beri oyun oynamayı severim :) Buraya Forge of Empires oyunundan geldim; 14 aydır FoE TR sunucusunda Yardımcı Topluluk Yöneticisi (Co-Community Manager) olarak çalışıyorum, hala devam ediyor FoE görevim. Sevgili Lachryma'nın özel hayatındaki yoğunluğundan dolayı buradaki görevini bırakması sonucu The West oyununa atandım.
Şu anda The West TR sunucusuda aktif olarak oynamıyorum.

Buradaki forum yazışmalarının bir bölümünü okudum, sizler açısından TR Destek takımı ile ilgili bazı önyargılar, şüpheler olduğunu fark ettim, epey yazışmalar olmuş, hem yeni hem eski; hatta bazen yazışmalar biraz sert geçmiş.

Biraz çalışma tarzımdan bahsetmek gerekirse, önceliğim her zaman siz değerli oyuncularımıza eşit, tarafsız davranmak; bu olmazsa olmaz kuralım. Merkezimizin ilettiği prosedürler, genelgeler, kurallar doğrultusunda tüm oyuncularımız bizden aynı şekilde destek alır, oyuncularımız arasında farklı uygulama yapılamaz. Diğer önem verdiğim ve kesinlikle olması gereken konu da gizlilik; tüm oyuncularımızın oyun içindeki bilgileri kişiseldir ve asla kimseyle paylaşılmaz, aynı durum takımım için de geçerlidir. Aldığım bilgilere göre maalesef daha önceleri takım içinden dışarıya bilgi sızması olmuş, böyle bir durum asla söz konu olamaz ki artık olmadığını düşünüyorum, bundan sonra da olmayacaktır.

Siz oyuncularımızın fikirleri, yorumları her zaman değerlidir; dildeiğiniz her konuda yazın, sorun, paylaşın ancak bunu yaparken lütfen suçlayıcı, kırıcı olmamaya özen gösterin.
Daha çok yeniyim, işleyişi, sistemleri öğrenmek için biraz zamana ihtiyacım var, sizlere çok kısa sürede geri dönüş yapamayabilirim ancak yakın zamanda beni buralarda epey aktif olarak görebilirsiniz.

Bu arada hemen eklemem gerekirse, Forum alanı biraz karışık; ilk işim eski mesajları arşivlemek, forum alanında yeniden bir düzenleme yapmak olacak, zira sizlerle iletişimimiz en çok bu forum üzerinden olmaktadır ve ben sizlerle devamlı iletişim halinde olmak istiyorum.

Ben alışana kadar göstereceğiniz sabır ve anlayışa şimdiden çok teşekkür ederim.

Herkese keyifli oyunlar dilerim

DeletedUser10177

Guest
öncelikle hoşgeldiniz umarım oyunu adil ve tarafsız bir şekilde yönetirsiniz başarılar dilerim hayırlara vesile olsun.

devilltown

Kıdemli Üye
hoş geldin yanlız ufak bir düzletme yapalım
Sevgili @Lachryma'nın özel hayatındaki yoğunluğundan dolayı buradaki görevini bırakması sonucu The West oyununa atandım.
ayrılmadı aleni kovuldu:)
inşallah onun yaptığı hatalara düşmeden görevinizi ifa edersiniz...

HOMO HOMİNİ LUPUS

*SHARAPCHI*

Aktif Üye
Önceliklile hosgeldiniz
oyundan anlamiyor olmanizda endise doğuruyor oyunu biz öğretecek miyiz size yani bu oyun hakkinda bilgi sahibi degilseniz bu gorevi neden kabul ettiniz ayrica 2oyunda yoneticilik yapmanız zarar verebilir mi

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Önceliklile hosgeldiniz
oyundan anlamiyor olmanizda endise doğuruyor oyunu biz öğretecek miyiz size yani bu oyun hakkinda bilgi sahibi degilseniz bu gorevi neden kabul ettiniz ayrica 2oyunda yoneticilik yapmanız zarar verebilir mi
Çok teşekkür ederim.
Oyunu öğrenmek çok zor olamayacaktır, tabii ki sizden oyunu öğretmenizi beklemiyorum, oyunu çabucak algılamamı sağlayacak Test Sunucumuz var, sorun olmayacaktır kaldı ki şöyle düşünün reel hayatta da farklı sektörde çalışan bir yönetici hiç alışık olmadığı bilmediği bir sektöre yönetici olarak atanır, önemli olan hedefleri bilmek ve doğru yönetmektir.

Diğer oyunda Yardımcı yöneticiyim, başka bir yöneticimiz daha var ve orada tüm işler, sistemler rayına zaten oturmuş durumda, takımımdaki arkdaşlarım bilgili ve tecrübeli, oraya arka planda gerektiğinde destek olmaya devam edeceğim. Birincil ve dolayısıyla öncelikli görevim The West

devilltown

Kıdemli Üye
Biraz çalışma tarzımdan bahsetmek gerekirse, önceliğim her zaman siz değerli oyuncularımıza eşit, tarafsız davranmak; bu olmazsa olmaz kuralım. Merkezimizin ilettiği prosedürler, genelgeler, kurallar doğrultusunda tüm oyuncularımız bizden aynı şekilde destek alır, oyuncularımız arasında farklı uygulama yapılamaz. Diğer önem verdiğim ve kesinlikle olması gereken konu da gizlilik; tüm oyuncularımızın oyun içindeki bilgileri kişiseldir ve asla kimseyle paylaşılmaz, aynı durum takımım için de geçerlidir. Aldığım bilgilere göre maalesef daha önceleri takım içinden dışarıya bilgi sızması olmuş, böyle bir durum asla söz konu olamaz ki artık olmadığını düşünüyorum, bundan sonra da olmayacaktır.

takım içinden bilgi sızması diye bir olay yok çünki takımda en az 3 kişi emmi dayı olayının içersinde ve nerdeyse eski oyuncular sizin takım dediğiniz fakat takım ruhuna asla sahip olayan şeffalık ilkesine tamamen zıt uygulamar içersinde olan bir yönetim tarzı belirlemişler ve eski oyuncuların%90 takımınızı tanıyoruz
evet size göre takım olan tüm yönetim kadrosunu biliyorum :)buda sızdırma değil çünki takın dedıgınız olgudan asla bilgi almadım yöneticilerin isimlerini 1 ay öncesıne kadar paylaşmıstım..nacizane tafsiyem önce etkinlik yöneticilerini değiştirmeniz

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sayın @devilltown ,
Eletirileriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi biraz zamana ihtiyacım var; Sizlerin eleştiri ve yorumlarını dikkate alarak, takım olarak neleri iyileştirebilceğimiz konusunda çalışmalar yapacağımıza emin olabilirisiniz.

Deadwood22

Kıdemli Üye
Öncelikle Hoşgeldiniz,

Diğer oyun forumunu biraz incelediğimde tartışma, fikir ayrılığı veya her hangi bir sorun görmedim fakat bu forum, az sayıda sinirli insanın olduğu bir forum bu yüzden olabildiğince sabırlı ve sakin olmaya hazır olmanızı tavsiye edebilirim :)

Gizlilik konusu ise sizin için ve herkes için önemli bir konu fakat bu forumda gizlilik adı altında işlenen suçları duysanız, fıkra sanarsınız :D o yüzden sizden ricam bir olay veya gelişme olduğu zaman bunu bizimle şeffaf bir şekilde paylaşmanızdır.

Ben forumda seviyeli tartışma ve kaosun var olmasını isterim, o yüzden bu yönde ki adımlarımı sansürleyip banlamazsanız sevinirim :D

11.png

Oyunu öğrenmek çok zor olamayacaktır, tabii ki sizden oyunu öğretmenizi beklemiyorum, oyunu çabucak algılamamı sağlayacak Test Sunucumuz var

Biz oyuncuların neler düşündüğünü, bize ve kendinize neler katabileceğiniz, vb. konuları daha iyi anlayabilmeniz hususunda, TR'de hesap açıp oynamanız, Beta'ya istinaden size daha fazla katkı sağlayacağı düşüncesindeyim.Malum TR'deki oyuncu sayısı çok azaldı ve geriye kalan oyuncuların da motiveye ihtiyacı var.Bu konuda sizlerin değerli desteğini rica ediyorum

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Oyunu öğrenmek çok zor olamayacaktır, tabii ki sizden oyunu öğretmenizi beklemiyorum, oyunu çabucak algılamamı sağlayacak Test Sunucumuz var

Biz oyuncuların neler düşündüğünü, bize ve kendinize neler katabileceğiniz, vb. konuları daha iyi anlayabilmeniz hususunda, TR'de hesap açıp oynamanız, Beta'ya istinaden size daha fazla katkı sağlayacağı düşüncesindeyim.Malum TR'deki oyuncu sayısı çok azaldı ve geriye kalan oyuncuların da motiveye ihtiyacı var.Bu konuda sizlerin değerli desteğini rica ediyorum
Benim bir dünyada hesap açıp, aktif bir şekilde oynamam, bir kasabaya üye olmam, ticaret, düello vs yapmam, oyuncularımız arasında şüphelere yol açabilir, taraflı davaranacağım düşünülebilir, oyuncularımızın kafasında bu tip soru işaretleri bırakmak istemem. sleeplesslady hesabım olacak tabii ki ama kendi halinde tık tıklayan bir hesap olarak devam edecek.

Hayırlısı olsun, herkes genelde girişte böyle afilli cümleler ile göreve başlar ama sonu genelde var olan düzene ayak uydurmak ile sonlanır :) Umarım farkınızı ortaya koyarsınız. Başarılar dilerim.
TR serverlarındaki oyuncular adalete ve teşvik e aç, bu yönde hareketlerinizi bekliyor olacağız.

Son düzenleme:

koray32

Kıdemli Üye
Öncelikle yeni görevinizde başarılar dilerim,bizim tek dileğimiz yönetimin oyunculara karşı şeffaf davranması.Daha önceki yönetimle yaşadığımız çoğu olay bu noktalardan kaynaklanıyor.Örnek vermek gerekirse eski bir oyun yöneticisinin hesabına 9 milyar dolar gibi the west tarihinde rekor bir miktar yatıyor ve konu hakkında bir bilgiye ulaşamıyoruz,kimse cevap vermiyor.Etkinlik oluyor etkinlikte en yüksek puana ulaşanın elde ettiği bir ödül var eski CM'nin o dünyada olmayacak dediği yarıştan ekip arkadaşlarından birisi etkinlik kazananı olup ödülü alıyor.Sizden dileğim CM'liği sadece çeviri işinden ibaret görmeyip yeri geldiğinde oyuncuları bilgilendirmek ve konu hakkında kimseye ekstra bir ayrıcalık tanımamak olacaktır.Tekrardan hayırlı olsun

Hoş geldiniz. Umarım yeni göreviniz, biz oyuncular açısından daha ferah geçer. Önceki yönetimlerle de kişisel hiç bir sorunumumuz olmamasına rağmen hep bir iletişim problemi yaşadığımızı düşünüyorum genel olarak. Umarım geçmişten gelen taleplerle başlayarak, geleceği de güzel bir şekilde yönetirsiniz. Tekrardan başarılar ve hayırlı olsun.