• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Herkese Merhaba

Benim bir dünyada hesap açıp, aktif bir şekilde oynamam, bir kasabaya üye olmam, ticaret, düello vs yapmam, oyuncularımız arasında şüphelere yol açabilir, taraflı davaranacağım düşünülebilir, oyuncularımızın kafasında bu tip soru işaretleri bırakmak istemem. sleeplesslady hesabım olacak tabii ki ama kendi halinde tık tıklayan bir hesap olarak devam edecek.
HOŞGELMİŞSİN sayın yonetici oyunu oynayacaksanız d15 e başlayın, kale savasları devam etsın dıye afedersınız mabadımızı yırtıyoruz 1 kısı de 1 kısıdır. tarafınızın onemı yok, hem set falan da verırım ben orda gelın de barı bı ıse yarasın oyunu ogrenırken kale savasına 1 kısı daha kazandırmıs oluruz:)

ha unutmadan ben nedense hiç bişe beklemıyorum bu west yonetıcılerınden bundan sonra da beklemem heralde. deadwooodun deddıgı gıbı kaos ve tartısma ıyıdır bızı bundan mahrum bırakmayın yeter ashad:) d15 teklıfımı de düşünün;)

HOŞGELMİŞSİN sayın yonetici oyunu oynayacaksanız d15 e başlayın, kale savasları devam etsın dıye afedersınız mabadımızı yırtıyoruz 1 kısı de 1 kısıdır. tarafınızın onemı yok, hem set falan da verırım ben orda gelın de barı bı ıse yarasın oyunu ogrenırken kale savasına 1 kısı daha kazandırmıs oluruz:)

ha unutmadan ben nedense hiç bişe beklemıyorum bu west yonetıcılerınden bundan sonra da beklemem heralde. deadwooodun deddıgı gıbı kaos ve tartısma ıyıdır bızı bundan mahrum bırakmayın yeter ashad:) d15 teklıfımı de düşünün;)
karikatür.jpg

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi

kaos derken neyin kastedildiğinizi aslında tam anlayamadım; amaç bir kargaşa yaratmak olmamalı diye düşünüyorum...

Deleted User - 879027

Guest
Merhaba sayın CM, hoş geldiniz. Başlığın altındaki mesajlara göz atarken herhangi bir hesap ile kasabaya üye olmanızın, düello atmanızın etik değerlerinize ters düşeceğini söylemişsiniz fakat ben yanıldığınızı düşünüyorum. Eğer oyunda belirli süre aktif kalırsanız alacağınız kararların da daha "etik" olacağı kanısındayım. Çünkü içeride olacak ve bilgiyi elekten geçirerek değil direkt kendiniz görerek sorgulayacaksınızdır. Tekrardan başarılar dilerim, iyi günler.

Frisby

Üye
Öncelikle Hoşgeldiniz,

Diğer oyun forumunu biraz incelediğimde tartışma, fikir ayrılığı veya her hangi bir sorun görmedim fakat bu forum, az sayıda sinirli insanın olduğu bir forum bu yüzden olabildiğince sabırlı ve sakin olmaya hazır olmanızı tavsiye edebilirim :)

Gizlilik konusu ise sizin için ve herkes için önemli bir konu fakat bu forumda gizlilik adı altında işlenen suçları duysanız, fıkra sanarsınız :D o yüzden sizden ricam bir olay veya gelişme olduğu zaman bunu bizimle şeffaf bir şekilde paylaşmanızdır.

Ben forumda seviyeli tartışma ve kaosun var olmasını isterim, o yüzden bu yönde ki adımlarımı sansürleyip banlamazsanız sevinirim :D

1839 adlı eklentiyi görüntüle

Gazeteye malzeme çıkar tekrardan çıkarmaya başlarsın :)