• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

KABUL EDİLMEDİ Külçeli setlerin pazarda satışa sunulması.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeepFearr

Aktif Üye
Bilindiği üzere oyuna külçeyle satılan setlerin satışı belirli zamanlarda belirli setler dahilinde gelmektedir. Benim önerim Birlik Subayı seti de içinde dahil olmak üzere Şef, Korsan, Wright , Yalnız Kovboy, Hapishane Kardeşler, Yaz Ruhları ve adını sanını başka bilmediğim günümüz oyununda iş görüp görmemesi önemli olmaksızın koleksiyon tutmak amacıyla bile pazara bütün setlerin sunulmasından yanayım. (Bu saydıklarım setler içerisinde pazarda satılanların ismini de verdiysem kusura bakmayın) oyuncular arası pazarda satışa sunulan neye göre sunulmayan neye göre değerlendiriliyor onu da çözebilmiş değilim.

Son düzenleme:

DeepFearr

Aktif Üye
ayrıca bu setler içerisinde eski oyuncuların yüzüne bakmadığı fakat yeni oyuncuların çok işine yarayabilecek setlerde mevcuttur. Ayrıca The West'in ne yazık ki yeni satış politikasının bir sonucu olarak yıllardır doğru düzgün külçeli set çıkarmayarak bunun yerine yıllardır bize verilmekte olan etkinlik setlerinin ya silahlarına ya da bineklerine el koymak oldu. Madem böyle bir yol izliyorsunuz onları da pazarda satışa sunun.

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bilindiği üzere oyuna külçeyle satılan setlerin satışı belirli zamanlarda belirli setler dahilinde gelmektedir. Benim önerim Birlik Subayı seti de içinde dahil olmak üzere Şef, Korsan, Wright , Yalnız Kovboy, Hapishane Kardeşler, Yaz Ruhları ve adını sanını başka bilmediğim günümüz oyununda iş görüp görmemesi önemli olmaksızın koleksiyon tutmak amacıyla bile pazara bütün setlerin sunulmasından yanayım. (Bu saydıklarım setler içerisinde pazarda satılanların ismini de verdiysem kusura bakmayın) oyuncular arası pazarda satışa sunulan neye göre sunulmayan neye göre değerlendiriliyor onu da çözebilmiş değilim.
Maalesef söylediğiniz setler dönem dönem satışa gelmektedir ve dediğiniz gibi pazara konulamamaktadır. Kriteri ben de bilmiyorum ama sorabilirim; bir cvp alabilirsem sizlerle paylaşırım

En azından etkinlik setlerinin külçeyle satılan parçalarının satışının açılması iyi olur ilerde hasarcı olduğumda boşa gidecek diyen adam bull silah set almak istemeyebilir ama satışı açık olsa alır

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Maalesef söylediğiniz setler dönem dönem satışa gelmektedir ve dediğiniz gibi pazara konulamamaktadır. Kriteri ben de bilmiyorum ama sorabilirim; bir cvp alabilirsem sizlerle paylaşırım
Külçeyle satılmış olan - premium set - olarak tabir edilen setlerin oyuncular arası pazara konulmayacağı iletildi. Geçmişte bazı premium setler oyuncular arası pazara açılmış, bunlar için bir değişiklik olmayacak ancak genel olarak premium setler için pazarda satış özelliği açılmayacak.

devilltown

Kıdemli Üye
Külçeyle satılmış olan - premium set - olarak tabir edilen setlerin oyuncular arası pazara konulmayacağı iletildi. Geçmişte bazı premium setler oyuncular arası pazara açılmış, bunlar için bir değişiklik olmayacak ancak genel olarak premium setler için pazarda takasa özelliği açılmayacak.
teşekkürler demekki neymiş artık ALMAYACAGIZ:) gerci bir yandan da iyi oldu eşyalar ayağa düşüyordu ...elden ele dolaşıyordu

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.