• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Global Etkinlik Kış Etkinliği 2022

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Logo_winter_event.png

Merhaba Kovboylar,

Hiç kar gördün mü? Cevabın evetse şanslısın. Waupee'nin aile üyeleri hayatlarında hiç kar görmediler, bu yüzden Waupee'yi hemen ziyaret etmeye karar verdiler. Gerçek kış yaşamının nasıl olduğunu öğrenmek istiyorlar. Kışı mevsimini sevecekler mi? Onlara normal kış görevlerini, iyi zaman geçirmenin yollarını ve kış oyunlarımızı gösterin. Kış mevsimi harikadır!
snowflake73x73.png

2 Şubat 14:00’den 15 Şubat 14:00’ye (yerel sunucu saati) kadar, haritada çalışmalar yaparak biraz şansla 100 adede kadar kar taneleri bulabileceksin. Bu soğuk kar tanelerinin içinde, çayırdaki günlük hayatını kolaylaştıracak küçük birer hediye bulacaksın. Bu yüzden gözünü dört aç! Bazı kar tanelerin içinde, hediye yerine yeni görev öğeleri bulabileceksin. Bazı görevleri tamamlamak için bu eşyalara ihtiyacın olacak.

Yeni başarılara ne dersin?
  • 100 adet kar tanesi bulabilirsen "Tüm kar tanelerini bul!" başarısını elde edeceksin.
  • Yeni görev dizimizden de başarı kazanabilirsin. Görev dizimiz 7 adet görev içermekte, hepsini tamamladığında "Aile hikayesi" başarısını kazanabileceksin.
  • Son olarak, eğer tüm koleksiyon kartlarımızı toplayabilirsen "Mükemmel kış koleksiyoncusu" başarısına ulaşacaksın.
Kar tanelerinin içinde neler gizli?

SimgeİsimÇıkma Şansı
item_52762.png
Balta% 10
item_52763.png
Kartopları% 10
item_52764.png
Kahverengi kumaş parçası% 10
item_52765.png
Tuz dolu sandık% 10
item_52766.png
Koleksiyon kartları% 12.85

grey_letter.png
40 Tahvil% 2
violett_letter.png
90 Tahvil% 1
green_letter.png
200 Tahvil% 0.4
character_award.png
Karakter bonusu madalyası% 2
regen_award.png
Enerji bonusu madalyası% 2
automation_award.png
Otomatik işlem bonusu madalyası% 2
money_award.png
Yüksek gelir bonusu madalyası% 2
3days_vip_bonus.png
3 günlük VIP sayaç% 0.5
2017xmas_potion.png
Kırmızı sihirli iksir% 2
2017xmas_potion2.png
Mavi sihirli iksir% 2
item_52292.png
Yılbaşı zencefilli kurabiye evi% 2
item_52285.png
Erikli pasta% 2
item_52361.png
Sevgililer günü güllü pastası% 2
item_52362.png
Sevgililer günü çikolata kutusu% 2
item_52325.png
Kış taşları koleksiyon kartı% 2
xmas2014_chest.png
Yılbaşı hayaletinin sandığı % 2
xmas2015_chest.png
Yılbaşı 2015 Sandığı% 2
xmas_2016_xmaschest.png
Yılbaşı 2016 Sandığı% 1
xmas_2017_chestxmas.png
Yılbaşı 2017 Sandığı% 0.6
luck_boost.png
Şans güçlendiricisi% 1
product_boost.png
Ürün güçlendiricisi% 1
xp_boost.png
Tecrübe güçlendiricisi% 1
dollar_boost.png
Para güçlendiricisi% 1
first_aid_kit.png
İlk yardım kiti% 0.5
fortune_cookie.png
Fal kurabiyesi% 3
lifejuice.png
Hayat suyu% 3
liquidlife.png
Sıvı hayat% 2
romeo_set_chest.png
Romeo'nun sandığı% 2
valentine_2016_chest.png
Juan'ın sandığı% 2
valentines_2017_chest_1.png
John Rolfe'nin sandığı% 2

Etkinlik boyunca, eski etkinliklerde kullanılan görev eşylarını satın alabileceksiniz.

Umarız etkinliğimizi beğenirsiniz. Her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizi aşağıda bekliyoruz.

Sevgilerle
The West Takımınız

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,
etkinlik başlama saati 14:00 olarak düzenlenmiştir. Her sefer sizler haklı olarak bize suç buluyorsunuz, ama ben her seferinde aslında bu konuyu ısrarla soruyorum ama bana her sefer yerel sunucu saati deniyor. Bu sefer tekrar tekrar sordum, kontrol edilmesini istedim ve 12:00 olan başlama saatinin CET olduğunu teyit ettirdim. TR'de saat 14:00'de başlayacaktır.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Kış Etkinliği Red Kit sunucumuzda da devreye girecektir, bunu engelleme olasılığımız bulunmamaktadır. Aynı zamanda etkinlik için dükkana eklenecek olan eşyalar Red Kit Dükkanına da eklenecektir ancak Red Kit dünyasında sadece tahvil karşılığı alınabilecektir, külçe geçerli olmayacaktır. Bu eklenecek eşyaların dolar ile satışı bulunmamaktadır.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,

Tüm kar tanelerini bul! başarısıyla ilgili, tamamlnanamadığına dair bildirimler alıyoruz. Bu tip durumlarda oyundan çıkıp tekrar girmenizi rica edeceğiz, eğer yine de başarılar yansımıyorsa lütfen destek birimine yazın, biz sistem üzerinden başarılarınızı güncelleyelim.