Kızılcık Sopasını (çubuk) bulan var mı?

SeYYaH

Member
Arkadaşlar bu oyuna başladığımdan beri karakterimde olmasını istediğim tek şey bu "kızılcık sopası"

yıl başında gerçekleşen görevlerde takvim karşılığında vs alınıyormuş. o sıra oyunda olmadığım için alamadım ancak şuan heryerde onu arıyorum.. Görevden almış olan veya bir şekilde eline geçmiş olan varsa bana satarsa çok sevinirim.

Pokumon

Guest
Elinde olan varsa parası mühim değil satsın şu adama sponsoru benim :cool:

SeYYaH

Member
saygı değer bütün adminlere buradan YALVARIYORUM.... altın kılıç falan ne varsa verim, bana kızılcık sopamı verin.... :)

SeYYaH

Member
ya sen insan değil bir meleksin :)

bütün envanteri alsın sopa versin bana, KIZILCIK SOPASIIIIII :)

SeYYaH

Member
sanaaaa, sanaaaaa...

laf aramızda kalsın.. "dest" e saldırmazsan "pokumon" u kesicez deseler, yarım kilo kıymalık bana ayırın derim ahahahhahaha :) :D

DeletedUser5290

Guest
bende bi sopa istiyorum seyyah arkdeşim bulabilirsen banada bi tane ayır.kullanılacak yeri varda...!?

Dest

Guest
Ne mutlu herkesin kullanacak yeri varmış, bir tek sopa eksik desenize ;)

Dest

Guest
SeYYaH arkadaşımıza satılık lazım, karaborsa yollara sokmayın bizi :)

SeYYaH

Member
ben ki 2009 yılının, hatırlayamadığım bilmem kaçıncı ayının, herhangi bir gününde bu oyunu oynamaya başlamış ve sürekli aktif olmaya gayret göstermiş. herhangi bir olumsuz olaya karışmamış, sohbet, muhabbet, mangal ve balık tutma organizasyonları geliştirmiş biri olarak küçücük bir sopa istemişim çok mu? :)

Pokumon' un suçu ne? :D
onun suçu bu hayatta olmak :))

Dest

Guest
ben ki 2009 yılının, hatırlayamadığım bilmem kaçıncı ayının, herhangi bir gününde bu oyunu oynamaya başlamış ve sürekli aktif olmaya gayret göstermiş. herhangi bir olumsuz olaya karışmamış, sohbet, muhabbet, mangal ve balık tutma organizasyonları geliştirmiş biri olarak küçücük bir sopa istemişim çok mu? :)

onun suçu bu hayatta olmak :))
Şu mesajınızdan dolayı öyle duygulandım ki admin hesabımı size teslim edesim geldi :):D:D

SeYYaH

Member
levis501 - pekun....

ya cidden beni tanıyan biliyordur.. eskiden beri bunun şamatasını yapıyorum "kızılcık sopası" diye... çok rica ediyorum sizlerden. yardımcı olun bana

levis501

Well-Known Member
levis501 - pekun....

ya cidden beni tanıyan biliyordur.. eskiden beri bunun şamatasını yapıyorum "kızılcık sopası" diye... çok rica ediyorum sizlerden. yardımcı olun bana
Açıkçası bende birisinden satın almıştım. Kolleksiyonuma katmak için. O yüzden satmak gibi bir düşüncem yoktur. Üzgünüm :cool: