kabak ve benzeri etkinlikler meselesi

vol

Member
150 dp ye 4 veya 5 kabak
yani 100 kabak icin 3k ila 4 k arasi dp
kullandigim cay, guarana, dost cayi, tentur un miktari ayyuka ulasti
verdigim zaman bir baska kayip
kabaktan cikan sacma sapan seyler
INNO gercekten sapittin artik el insaf yaaaa azicik acima olsun
daha once leri ayni etkinlikleri 3 saatde falan tamamlarken simdi 3 gunde zor bulduruyorsun urunleri ve artik seyyar saticinin bile nerdeyse almam diyecegi itemler ve sandiklar icin

levis501

Well-Known Member
Bu konuda haklısın. Normalde 4-5 saatte tamamlayabildiğim bu etkinlik türünü bu sefer ortalama 12 saat de anca yapabildim. Tek tesellim görevlerinden 4 yetenek ve 1 birikim ile 600 Tahvil almış olmam. Geri kalanlar genelde çöp.

ATSIZ.

New Member
150 dp ye 4 veya 5 kabak
daha once leri ayni etkinlikleri 3 saatde falan tamamlarken simdi 3 gunde zor bulduruyorsun urunleri ve artik seyyar saticinin bile nerdeyse almam diyecegi itemler ve sandiklar icin
Bu konuda vol e tamamen katılıyorum madem bu kadar uğraştırıyorsunuz içine işe yarar bir şey koyun veya bu kadar saçma eşyalar için bu kadar vaktimizi harcamayın

RezieaL

Active Member
Ben işe yarar bir şey koymalarına da karşıyım.
Kolay yapsınlar yeterli içinde ne olduğu çok da önemli değil ama harcadığımızı karşılamalı.

TR-YOLGEZER

Member
150 dp ye 4 veya 5 kabak
% 100 katılmak bile az gelir. Tercüban oldun teşekkür ederiz.

XHellFire

Active Member
Böyle durumlarda yönetim desteği olsa hiç fena olmaz çalışmadan bulunan ürün için bonus atabilirler svlere

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba,

Etkinlik hakkındaki geri dönüşleriniz bu haftaki raporda iletilecektir.

Böyle durumlarda yönetim desteği olsa hiç fena olmaz çalışmadan bulunan ürün için bonus atabilirler svlere
Bu önerinizi etkinlik için, tüm sunucularda yapılması için etkinlik başlamadan önce önerdim ancak maalesef bir etkinlik sırasında ekstra olarak dünya bonusları eklendiğinde sistemde çökme olma ihtimalinin yüksek olduğu ve bunun daha önce de yaşandığı şeklinde geri dönüş aldım. Bu nedenle maalesef bu mümkün görünmüyor. :(

İyi oyunlar dilerim.

XHellFire

Active Member
Merhaba,

Bu önerinizi etkinlik için, tüm sunucularda yapılması için etkinlik başlamadan önce önerdim ancak maalesef bir etkinlik sırasında ekstra olarak dünya bonusları eklendiğinde sistemde çökme olma ihtimalinin yüksek olduğu ve bunun daha önce de yaşandığı şeklinde geri dönüş aldım. Bu nedenle maalesef bu mümkün görünmüyor. :(

İyi oyunlar dilerim.
İnnoGames'in her daim bir bahanesi var lakin söylemiş olman bile yeterli sayın cm oyuncuların haklarını savunmakta sizin göreviniz dahilinde :)

vol

Member
Merhaba,

İyi oyunlar dilerim.
sevgili CM miz Lachryma
tum dunya serverler rekorunu kirmaya bir odul varmi

d 7 de tam 475 dp ye son 2 kabagi zor buldum buda bir rekordur herhalde

Lachryma

Community Manager
Yönetici
sevgili CM miz Lachryma
tum dunya serverler rekorunu kirmaya bir odul varmi

d 7 de tam 475 dp ye son 2 kabagi zor buldum buda bir rekordur herhalde
Dünyanın en sabırlı insanı ödülünü hak ediyorsunuz, zira ben en fazla 100 dinlenme puanı sonrası denemeyi bırakırdım. :)

levis501

Well-Known Member
Bu bol çalışmalı etkinlikler resmen mouse katlediyor. İnnonun bana en az 2 adet Logitech M705 Mouse borcu var :cool: