Kale Etkinliği: Deneme Savaşı

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,
03.05.2020 tarihinde saat 22.30'da Dünya 1 sunusunda etkinlik savaşı açtık.
Bu etkinlik savaşı tamamen deneme savaşıdır, ödül olmayacak. Ama belki küçük bir şey yükleyebiliriz.
Bu savaş ile test hesapların yetenekleri ve setleri sizin karşınızda nasıl görüp ona göre aksiyon alacağız, katılmanızı önemle rica ederim.
Diğer dünyalar için konuşmak gerekirse bu savaşın sonucuna göre aksiyon alınacaktır.
Şimdiden herkese bol şans ve iyi oyunlar.
 

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,
Öncelikle deneme savaşı için sizleri tebrik etmek isteriz. Savaştaki katılımınız sebebiyle bu tür savaşlara Ramazan döneminde devam etmek istiyoruz. Ancak görüldüğü üzere katılımınız karşısında test hesapların yetenekleri ve sayıları konusunda yeni bir düzenlemeye gidilecektir. Bu konuda sizin yorum ve önerilerinizde bizler için önemlidir. Bizimle yorum ve önerilerinizi paylaşırsanız seviniriz.

İyi oyunlar...
 

KiNq14

New Member
duellocu karakter sayısı cok fazla artırılmadan savasın daha uzun surmesı ıcın tank karakter sayısınga %50-%70 yakın bır artıs saglanması cokda sıkıntı olmayacakdır gıbı duruyor
 

ByShuNx

New Member
bence en az bi 40 50 tane test hesap gerekiyor 10 15 tane düellocu olması lazım oyuncular hasar yemicez nasıl olsa diyerek öne atlıyor direk biraz çekinilmeli diye düşünüyorum onun dışında çok bi sıkıntı yoktu tur uzamalı biraz daha o kadar
 

Vatansever.

Member
Askerlerin hayat puanları arttırılmadan sayısı bir 15-20 arttırılabilir. Düellocu test ve işçi testler de 4-5 tane fazla olabilir. Kule içinde evlere çıkıp savunma yapsanız daha iyi olur bir de. Her klasmandan oyuncu çıkabildiği kadarıyla kulesine, çıkamadığı kadarıyla sura çıkıp atış yapar.
 

sametlevent

Member
Bence etkinlik yöneticisi kuleleri öyle bi anda salmamalı az uğraştırsın can çekiştirsin 4 tane 8-9k hpli maceracı bayrağa konabilir, yine arkadaşların dedikleri gibi asker sayısı ve düellocu sayısı arttırılmalı bence de, oyunun kale savaşı metası tamamıyla hasar kaynaklı ve savunmanın hasarı çok az kalıyor.
 

devilltown

Active Member
yazılan şeyler gercekten hoş ve yapıcı olmakla beraber bu salgın yuzunden kısıtlama dahılınde savaşlarda oluşan 50 kişi yada etkınlık kalesınde olusan 135 kişi kısıtlama sonunda kalacakmı?? belkı normal oyucular arası savaşlarada 50 kişi (iki taraf) olarak devam edecektır ama bu etkınlık savaşı baz alınarak istek ve önerıde bulunmak bıraz erkencılık ..evet düellocu sayısı azaltılıp tank sayısı yükseltılmelı bunda bende hemfıkırım fakat suni bir artışa kanıp oyuna devam eden diğer oyuncuların zorlanmasına sebeb olacak şekilde kalıcı bir sayı artışı olmamalı keza bunu diğer serverlerde defalarca göduk. d1 baz alınarak 30 oyuncuya 25 test hesap olan savaşları yaşadık..ince eleyıp sık dokuyun daha sonra bayragı nıye bırakmıyor bu test diye sızlanmaya mahal vermıyecek şekılde bir oluşuma gidilmesi gerek
 

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,
Yapılan öneriler ve değerlendirmelerimiz doğrultusunda test hesapların yetenekleri düzeltildi ve yeni test hesapları eklendi.
Tekrardan deneme savaşı yapacağız, deneme savaşı şu anda açıldı.
14 Mayıs 2020 Saat 22.00'da sizi Etkinlik Kalesinde bekliyoruz, ödül 50 tahvildir.
İyi oyunlar dileriz.
 

mermeradam

New Member
askerler direkt ölüyor, ama işçiler savuluyor. işçilere debuff askerlerede buff getiririseniz güzel olabilir.