Kale Savaşı Etkinliği

Efsaneyim

New Member
Bize kale savaşı yapılacak denildikten sonra 2 - 3 savaş daha yapıldı ancak bizim servera yapılmadı ? ve kullanıcı kaybediyorsunuz bu nedenle ? madem yapılmayacak yapılacak diye neden insanları heveslendiriyorsunuz. Yapılacaksa da bi açıklama bekliyor insanlar uzun süredir bekliyoruz üstüne 3 veya 4 savaş daha yapıldı lütfen dikkat etmenizi ve açıklama yapmanızı bekliyoruz.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba Efsaneyim,
Bildiğiniz üzere etkinlik savaşları dünya sıralamasına göre yapılmaktadır. Şu an öngörülen tarih 4 Ocak olarak gözükmektedir. Net bilgi sizlere gelecek hafta verilecektir.

İyi oyunlar...

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba Georgia oyuncuları,
Georgia Kale Savaşı Etkinliği (Deneme Savaşı) 11 Ocak 2020 tarihinde 21.30'da yapılacaktır.
Savaş tarihi yaklaştığında (tahmini 3 gün öncesinden) etkinlik savaşı açılmış ve kayıt olunabilir durumda olacaktır.

Şimdiden hepinize iyi eğlenceler diliyorum.
İyi oyunlar...

Efsaneyim

New Member
Georgia Kale Savaşı Etkinliği (Deneme Savaşı) 11 Ocak 2020 tarihinde 21.30'da yapılacaktır.
Savaş tarihi yaklaştığında (tahmini 3 gün öncesinden) etkinlik savaşı açılmış ve kayıt olunabilir durumda olacaktır.

İyi oyunlar...
Bilgilendirme için teşekkürler

lawww

Active Member

İyi oyunlar...
Son 2 Gün kaldı bilginiz olsun Etkinlik Yöneticimiz. :)

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba,
Georgia bugünden itibaren etkinlik takvimine eklenmiş bulunmaktadır. Dünya sıralamasına göre etkinlikler yapılmaya devam edilecektir.
İyi oyunlar...