• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kale Savaşları Dayanışma ve Ödüllendirme Ana Duyurusu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

akin1

Kıdemli Üye
Selam The West'in güzide oyuncuları;
Ölçtük, biçtik, tarttık ve sizlerin desteklerine dayanan bir kale savaşları ödül sistemi hazırladık.
Sizlerinde destekleriyle diyoruz çünkü burada ödülün miktarını katkılarınızla sizler belirleyeceksiniz.

Hemen anlatalım;
Aşağıda iki adet cadı kazanı görüyorsunuz işte bu kazanlarda biriken paralar her hafta çekilişle kale savaşına katılan oyunculardan belirli sayıda oyuncuya ödül olarak dağıtılacaktır. Ödül miktarları, her hafta, pazara atılan ürünlerin satılmasıyla oluşturacaktır.
Ayrıca pazara atılan ürünlerden alarak katkı sağlayan her oyuncunun adı ve katkı miktarı ise haftanın sponsorları olarak konuda duyurulacaktır.

Ayrıntılara gelelim;
Öncelikle amacımız oyuncuları kale savaşlarına teşvik etmek ve bunuda sponsorlar aracılığı ile ödüllendirmek.
Pazartesi günü başlayıp, pazar günü sona eren bir zaman dilimi içerisinde, gerçekleştirilen kale savaşlarına katılan tüm oyuncular doğrudan ödüllerin çekilişine hak kazanır.
Bir oyuncu, hafta boyunca ne kadar çok savaşa katılırsa o kadar çok katılım hakkı elde eder.

Ödüller;
İki kazandan bir tanesindeki ödüller kale savaşlarına katılan tüm oyuncular arasından sadece bir oyuncuya çekilişle verilir.
İkinci kazandaki ödül miktarı, ilk kazandaki ödülü alan oyuncu dışındaki oyunculardan 5 oyuncuya eşit olarak çekilişle dağıtılır ancak ikinci kazandaki ödül miktarının ve oyuncu sayısının fazla olması halinde organizatörlerin ortak kararıyla daha fazla oyuncuya verilebilir.

Haftanın Ürünleri
1. Kazan xxxx - #değer
2. Kazan xxxx - #değer

2043022.png
2043022.png
1. Kazan
Bir Oyuncuya Dağıtılacak
Ödül Havuzu​
2. Kazan
5 Oyuncuya Dağıtılacak
Ödül Havuzu​
0 $
0 $

*** Haftanın Sponsorları ***

Çekiliş nasıl yapılır?
Çekiliş, oyuncuların güven olgusunu zedelememek adına canlı yayınla online çekiliş siteleri üzerinden gerçekleştirilir.

Çekilişe katılım sırası nasıl olacak?
Gerçekleştirilen her savaşın katılımcıları yönetim tarafından ilgili haftanın konusunda mesajla bildirilir ve katılımcılar bildirilen sıraya göre çekilişe alınır.
Gerçekleştirilen her savaş sonucunda, en son kale savaşları menüsünden tarihe tıklanarak gösterilen sıraya göre oyuncular alt alta yazılarak çekiliş katılımcı sırası oluşturulur.

Sponsor olmak istiyorum, ödül desteğinde nasıl bulunabilirim?
Gördüğünüz gibi iki adet ödül havuzu bulunmaktadır, her hafta iki farklı ürünü 7 gün süreyle pazara atacağız, bunların açıklamasında da satın alınması halinde hangi ödül havuzuna aktarılacağı yazılacaktır. Hangi havuza ödül desteğinde bulunmak istiyorsanız o üründen almanız yeterli olacaktır.

Kazanılan ödül nasıl alınır?
Kazanılan ödül oyuncunun pazara atacağı ürün ile yahut banka üzerinden doğrudan hesabına gönderilir.

Kimler katılamaz?
Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Çoklu ödüllerin çekilişinde aynı oyuncunun adı birden fazla çıkarsa ne olacak?
Amacımız ödülleri tekil olarak dağıtmaktır. Bu nedenle çekilişte ismi birden fazla kez çıkan oyuncu tek olarak kabul edilir ve kazanan oyuncu sayısı tamamlanıncaya kadar çekilişe devam edilir.

Etkinlik savaşlarıda dahil mi?
Evet, oyun dünyasında gerçekleştirilen her savaş dahildir.

Eşya yada ürün olarak destekte bulunabilir miyim?
Şu an için yalnızca oyun parası olarak planlanmıştır ancak etkinliğin tutulup tutulmayacağına göre eşya ve ürün desteği ileride düşünülebilir.

Uygulama hangi dünyalarda geçerli?
Şu an için yalnızca Dünya 1'de geçerlidir. Sizlerin desteği ve ilgisine göre diğer dünyalarda da organizatörler aracılığı ile uygulanabilir.

Sponsor olmaktan vazgeçtim, paramı geri alabilir miyim?
Sponsor olmak tamamen gönüllük esasına dayalıdır, bu nedenle tüm satın alımlar oyuncular tarafından bilinçli olarak alınmış sayılır ve iade yapılmaz.

Bu Etkinliğin Organizatörleri & Garantörleri:
@levis501
@devilltown
@akin1
@Castar7
@koray32

Önemli : Yönetimin uygun görmediği şartlar ve hallerde, etkinliğin kısmen değiştirilebilir veya tamamen iptal edilebilir. Etkinliğin iptali halinde, geçen süreçte katkıda bulunan tüm oyunculara katkıları geri iade edilir.

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
Etkinlikle ilgili fikir, öneri ve eleştirilerinizi bu başlık altında yazarak geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

ozi76

Aktif Üye
Dünya 1 de sponsor çok olacaktır fakat kimsenin paraya ihtiyacı olmayacağı için katılan az olacaktır. Daha çok Jüpiter gibi savaş olmayan dünyalarda yapılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Dünya 1 Halikarnas İstanbul'da da sponsorlar para verip zor olan ustalık ürünleri veya set parçası verilirse daha çok katılan olacağını düşünüyorum para yönetime eşya ürün oyunculara. Yönetimin böyle bir yetkisi varsa yapılabilir tabi onu da biliyorum. Tabi böyle bir şey yapılırsa oyuncunun da seçme hakkı olması gerekir çünkü para isteyen oyuncu da olacaktır illa ki

koray32

Kıdemli Üye
Sadece para olmak zorunda da değil envanterimde bir ton fazlalık var benim onlardan da koyabilirim d1 için

devilltown

Kıdemli Üye
her türlü desteğe hazırım.. envanterdeki eşyalar olsun ustalık ürünleri nakit .. bu d1 de denemeye alınır daha sonra sitanbul ve jüpiter de yapılabılır.. d1 de savaşlara katılmasam bile destek cıkacagım..belki yönetimden de destek alabiliriz..
hatta koray32 dediği gibi envanter fazlalıkalrı olur ilk ben eşya olarak 1 samuel giysi seti verebilirim

Castar7

Kıdemli Üye
Güzel bir organizasyon olacağından hiç bir şüphem yok, muhakkak ki ilerleyen süreçlerde ödül havuzları daha da genişleyecektir, ürünler, giysi setleri, parçalar bir çok oyun içi ticari unsurlar gibi. Şuan da bence en makul olanı bir miktar paranın toplanıp gidişata göre şekillendirilmesi olacaktır. Dünya 1 özelinde kale savaşlarına katılım için bizler oyuncular olarak elimizden geleni yapmaktayız, umarım bu durum ve ilerleyiş yönetim adına da taşın altına elini koyabileceği zemin ve faktörler oluşturur.

İleri ki günlerde eklenecek yorumlara şimdiden cevap vermem gerekir ise dünya 1 özelinde, Şuanda Dünya 1'de kimin nakit paraya kimin ne eşya ve sete hangi ürünlere ihtiyacı olduğu bilinmez kaldı ki bu organizasyondan elde edilebilecek her türlü gelir ve eşya ürün set grupları kazanan oyuncunun ihtiyacından ziyade ona ayrı bir ticaret ve hareket imkanı sağlamaktadır. Bunu böyle düşünürsek ve düşünmeye çalışırsak daha doğru ve mantıklı bir adım atmış oluruz.

Bizim Dünya 1 özelinde bu işi denememizin yegane nedeni, aktif oyuncu sayısı ve savaşlara off olarak bile katılımın yüksek rakamlara ulaşacağı kanaatimizdir. Ve sizlerde takdir edersiniz ki Dünya 1 özelinde daha organize hareket edebiliyoruz. Muhakkak ki bu organizasyonda Dünya 1'de edineceğimiz tecrübeler ve birikimler bizlerin yahut başka arkadaşların diğer mevcut dünyalarda da bu tür girişimleri başlatmasına öncülük edecektir.

Yukarıda organizatör ve garantör arkadaşlarında belirttiği gibi bu etkinliğe ve organizasyona bütün kuvvetim yettiğince envanterim el verdiği sürece ve bankada ki param yettiğince destek vereceğim. Umarım siz değerli oyuncu arkadaşlarda bizlerin ve Dünya 1 genelinde kale savaşlarının tıpkı diğer ülke serverlarında olduğu gibi daha heyecanlı, daha canlı yüksek rakamlı oyuncuların ve profillerin eşlik ettiği savaşlara dönüşmesinde bizlere ve diğer arkadaşlarımıza yardımcı olursunuz.

Etkinliğe herkesin katılımını bekliyoruz. :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhabalar,
Bu girişiminiz için tebrik ve teşekkür ederiz. Güzel düşünülmüş, umarım katılım çok olur ve kale savaşlarına katılım artar.

Yönetim olarak ne yapılabilir derseniz, öncelikle şunu belirmeliyim ki yönetimin oyunculardan bir şekilde para, eşya vs toplama, biriktirme ve sonra bunları dağıtma yetkisi yoktur. Oyuncularımızdan herhangi bir oyun parçası talep etme yetkimiz, iznimiz bulunmamaktadır, dolayısıyla bu anlamda maalesef detek veremeyiz. Bunun dışında nasıl destek olabiliriz, şu anda bilemiyorum ama siz fikirlerinizi söylerseniz, yapılabilir olup olmadığına bakabiliriz.

Bu Etkinliğin Organizatörleri & Garantörleri:
@levis501
@devilltown
@akin1
@Castar7
@koray32
bu işin organitörleri oyun yöneticileri olsaydı daha iyi olurdu zaten ben katılım yaparsamda görev için girerim kazan tam cadı kazanı olmuş bana göre bu kazanlardn çıkacak olan kişiler az çok belli olur etkinlik bitince ( şahsi fikrim maçı kazananlar belli zaten ) tam dalton çete işi olmuş kısaca+level sınırı varmı barii malum akının çekilişinde 50 level üstü vardı altını yok saydı malum cift hesap hile vsvs durumundan dolayı fakat bunlar mazaret değildir 50 level altı normal oyuncuların hakları yendi son olarak zayıf olanların ödül alması zor görünüyor

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
Değerli yorumlarınız için teşekkürler @sleeplesslady, sizlerin bu ekinliğe olan yaklaşımı bizi daha çok mutlu ve motive etmiştir.
@ozi76 öncelikle d1de gerçekleştirip ilgi olup olmadığına bakalım sonra diğer dünyaları ve ödülün çeşitlendirilmesini ele alabiliriz.
@koray32 , @devilltown ve @Castar7 bu etkinliğin organizatörleri olarak bizlere daha fazla iş düşüyor, her zaman desteklerinizi ve önerilerinizi beklerim.

Veee @KRAL-ARTUR
Yine şaşırtmıyorsun açıkçası senden olumlu bir girişim beklemiyordum ancak bundan sonrada beklemem. Belli ki bu konular seni aşıyor, istersen yönetimin ocak ayında programladığı etkinlik takviminine göz at ve etkinlikleri kaçırma. İlaveten kale savaşlarına katılırsan doğrudan çekilişe katılırsın, bu tavrından dolayı etkinliğimizde seni dışlayacak değiliz ancak bundan böyle seni görmezden geleceğim ve cevap yazmayacağım.

Yarın, gelecek haftanın ilk duyurusunu yapacağız.

devilltown

Kıdemli Üye
yeğen bu gereksiz elemana cevap verip zahmet etme :)
deadwooda vardı bu aynı
istanbulda vardı sepetlendi şimdi d1 musallat olmuş:) ha level şartı olmadıgını belirtmişssin ama bir daha belirt hazımsızlık çekene hazım ilacıda dağıtacagız dip not olarak ekle:) ve d1 de oldukça argo kullanıyor yönetiminde buna nasıl bir çözüm bulacagını merak edıyorum:) daha küçük biraz gelişssin o cadı kazanında nasıl eriyeceğini hep beraber göreceğiz

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhabalar,
Bu girişiminiz için tebrik ve teşekkür ederiz. Güzel düşünülmüş, umarım katılım çok olur ve kale savaşlarına katılım artar.

Yönetim olarak ne yapılabilir derseniz, öncelikle şunu belirmeliyim ki yönetimin oyunculardan bir şekilde para, eşya vs toplama, biriktirme ve sonra bunları dağıtma yetkisi yoktur. Oyuncularımızdan herhangi bir oyun parçası talep etme yetkimiz, iznimiz bulunmamaktadır, dolayısıyla bu anlamda maalesef detek veremeyiz. Bunun dışında nasıl destek olabiliriz, şu anda bilemiyorum ama siz fikirlerinizi söylerseniz, yapılabilir olup olmadığına bakabiliriz.
en azından sistemsel destek anlamında bir katkımız olabilir belki, mesela siz savaş raporundan çekmekle uğraşmayın diye, dilerseniz savaş katılımcı listesini sistem üzerinden hızlıca çıkarıp sizlere iletebiliriz.

devilltown

Kıdemli Üye
en azından sistemsel destek anlamında bir katkımız olabilir belki, mesela siz savaş raporundan çekmekle uğraşmayın diye, dilerseniz savaş katılımcı listesini sistem üzerinden hızlıca çıkarıp sizlere iletebiliriz.
@

sleeplesslady

zaten sizin bu gibi oyuncular arasında düzenlenen bir mini etkinliğe maddi olarak destek vermenizi değil bizim yanımızda olduğunuzu görmek bizi hayli memnun kıldı teşekkürle..r

yeğen bu gereksiz elemana cevap verip zahmet etme :)
deadwooda vardı bu aynı
istanbulda vardı sepetlendi şimdi d1 musallat olmuş:) ha level şartı olmadıgını belirtmişssin ama bir daha belirt hazımsızlık çekene hazım ilacıda dağıtacagız dip not olarak ekle:) ve d1 de oldukça argo kullanıyor yönetiminde buna nasıl bir çözüm bulacagını merak edıyorum:) daha küçük biraz gelişssin o cadı kazanında nasıl eriyeceğini hep beraber göreceğiz
silindi bir hayır beklenmez devil seni anlatmaya gerek duymuyorum zaten he daywomu istanbulmu o şahıs benim niktendemi tanıyamadın vah vahh yalanmı cadı kazanına yem arıyorsunuz zayıflarıda eziyorsunuz insan olun önce ayn ıçetenin adamısınız sizden birşey beklenmez zaten ben şimdiden yazıyorum çekilişin kazananları bellidir noktaa... bana laf anlatmayın anlamam ok...şansa birşey gelirsede kabul etmem etsem bile tüccara gider ve dewil bu 2 oldu hala sataşmaya devam ediyorsun ama görüyorumki yöneticiler adil davranmıyor bu konuda taviz veriyorlar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

akin1

Kıdemli Üye
Bu güzel teklif için teşekkür ederiz, bir kısım yükten bizi kurtarıyorsunuz :)
Bu teklifinizle beraber;
Çekilişe katılım sırası nasıl olacak? kısmını aşağıdaki şekilde düzeltilmesini arkadaşlara da öneriyorum.
Gerçekleştirilen her savaşın katılımcıları yönetim tarafından ilgili haftanın konusunda mesajla bildirilir ve katılımcılar bildirilen sıraya göre çekilişe alınır.

Yularıdaki ifade sizler içinde uygunsa değiştirelim. @levis501 @devilltown @koray32 @Castar7

DeepFearr

Aktif Üye
Yav şimdi yazıyı yazıp yazıp geri sildim daha farklı şeylerde yazdım sonradan dedim kimseyi kırmayayım hatta normalde hiç bulaşmayacaktım fakat yukarıda kişilere yönelik eleştiri yazan elemanı falan dikkate dahi almayın çamur at izi kalsın hesabı yukarıda etkinlik düzenleyenlerin yarısını bile oyunda görmemiştir belki her neyse D1 de kale sıkıntısı var malum 5 yıl önce Elko'dan buraya geldim 1.5 bilemedin 2 yıl doğru düzgün ( ne kadar doğru düzgünse siz biliyorsunuz zaten şimdiyle kıyasladım) savaş yüzü görmedim öncelikle denge olmuyor denge olmayınca dengesiz tarafın oyuncusu boşluyor vs vs derken savaş dahi açılmıyor. Bu sıkıntıyı çözmek adminleri bile aşan bir durum savaşa veya oyuncuya müdahale edecek hali yok bu proje başarıya ulaşır veya ulaşmaz bunun düşünülmesi bile taktir edilesidir bence hatta gerçekleşeceği zaman bende ustalık ürünü (tentür ,çay ,tütün ,meyve suyu) çam sakızı çoban armağanı katkıda bulunmak isterim keşke bu zamana bırakılmadan daha önceki yıllarda düşünülseydi diyorum söyleyeceklerim bu kadar.

Yukarıda yazıyı bitirdim ama bi edit çekeyim
zaten yeni dünyalarda (Jüpiter hariç ) açıldığından itibaren 1 yıl düzenli savaş oluyor bizim D1 enkazını kurtarmamız lazım ben hesap açıp emek verip 3-5 savaş yapıp hesap boşlamaktan sıkıldım.

Son düzenleme:

Castar7

Kıdemli Üye
Bu güzel teklif için teşekkür ederiz, bir kısım yükten bizi kurtarıyorsunuz :)
Bu teklifinizle beraber;
Çekilişe katılım sırası nasıl olacak? kısmını aşağıdaki şekilde düzeltilmesini arkadaşlara da öneriyorum.

Yularıdaki ifade sizler içinde uygunsa değiştirelim. @levis501 @devilltown @koray32 @Castar7

Benim içinde uygundur.

Sayın @sleeplesslady ' nin yardım teklifi çok isabetli ve güzel düşünüldü yönetimin bu işin çekiliş ayağını düzenlemesi buna ortada hiç bir şüphe bulunmayacak şekilde resmi olarak zemin hazırlaması beni ve bir çok oyuncuyu da tatmin edecektir. Bu konuda ki yardımlarınızı dört gözle bekliyoruz :)

Arkadaşın kırıcı ve itham edici yorumlarını dikkate alıp cevap vermeyeceğim bende,
Sistemin kuralları belli herkes tarafından genel kabul görmüş kurallar bunlar;

Tarafsız bir kaleye savaş açılır,
Bayrak yapılmaz
İsteyen İstediği tarafta savaşa dahil olur.
İsteyen İstediği set ve eşya ile savaşa katılım sağlar.

Seviye konusunun suistimal edileceğini düşünmediğim için bu konuda bir fikir iletmedim ama gidişata göre topluca bir karar alırız, şayet daha yeni açılmış 15 20 seviye hesapların savaşlara katılımı gözlemlenir ve bu hesaplarında bu savaşlar dışında bir aktifliği gözlemlenmez ise buna göre de bir kural getirilebilir.

Şahsi kanaatim, bu işin güzel olacağı yönünde olumlu mesajlar alıyor olmam çok güzel çok hoş. :)

daha 2 gün önce kale savaşında millet birbirine girdi sohbet bölümü karıştı bunu hesaba katmıyorlar tabii sonrada raabet olsun diye etkinlik yapıyorlar ben girmedim zaten kale savaşına bir küfür yoktu nediyorsunuz yaa böle kalemi olur kaleye girdiğin zaman saygı olur planlı hareket olur ama ne yazıkki bir anlaşmazlık aldı başını gidiyor ve millet birbirine giriyor böyle kale savası olmaz zevk olmaz

devilltown

Kıdemli Üye
aynı tasdan mama yiyen insanlardan bir hayır beklenmez devil seni anlatmaya gerek duymuyorum zaten he daywomu istanbulmu o şahıs benim niktendemi tanıyamadın vah vahh yalanmı cadı kazanına yem arıyorsunuz zayıflarıda eziyorsunuz insan olun önce ayn ıçetenin adamısınız sizden birşey beklenmez zaten ben şimdiden yazıyorum çekilişin kazananları bellidir noktaa... bana laf anlatmayın anlamam ok...şansa birşey gelirsede kabul etmem etsem bile tüccara gider ve dewil bu 2 oldu hala sataşmaya devam ediyorsun ama görüyorumki yöneticiler adil davranmıyor bu konuda taviz veriyorlar
evet yönetim taviz vermiş özellikle''aynı kaptana mama yiyen insanlarsınız'' cümlesine kaldıkı senı ben ciddiye alıp konusmam bile agzını tutamayan salonda 25 dakıka baktım sadece yeni yetme 2-3 oyuncunun saçma sapan yazışmalrı ..ama unutmaki bulaşmak istesem senin gibi bir ağzı bozuk zavallı ile ugrasmam . veçekiliş yada kur'a yonetım tarafından yapılırsa senin zihnıyetınde olan bir ödül ve başarıya ulaşamamış oyuncuların ağzı kapanır:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Castar7

Kıdemli Üye
1) burayı ödüller eklendi düzelteyim haksızlık olmasın
2) bu kale savaşlarında bu adı gecen şahışlar hepsi tek tarafda toplanır devil denen şahsın dediği gibi biz ezikleri ezelim nasılsa biz güçlüyüz istediğimizi alırız bunlarada sus payı veririz kısaca kendi çıkarları için yapılan bir etkinlik manasına gelir
3)kale savaslarına tarafsız katılan akın hangi safta yer alcak (böylece tarafını göstermiş oldu)
4)kale savasında şartlar eşit olmalı güç level saldırı savunmacılar eşit olmalı malum bu yüzden birçok kez bunun atışmaları yapıldı en önemlisi tarafsız bir kalede olması gerekir etkinlik kalesi olabilir şahsi fikrim bir yönetici kale savasının adil olması için kalede bulunması gerekir
5) devil denen şahıs günahını vermez arkadaş ancak laf salatası yapar durur kısaca ukala kendini beyenmiş bir şahıs ancak havlar durur ama boş adam karakteri bozuk adam insan gibi yaklaş insan gibi itibar gör
6) organisyonu yapanlar kale savasına katılıp kazanırlarsa ödülde hak sahibi olacakmı ( şahsi fikrim devil dünden razı ona kalsa hepsini alır )
7) bağzı oyuncular foruma bile girmiyor bu etkinlikden nasıl haberleri olcak ?? oyun iiçinden bir şekilde duyuru yapılması gerekiyor yada organitörler oyun içinden akttif olan listede herkese bildirmesi gerekiyor genel sohbeten tek tek kişilere bilgi vermesi lazım

Bu savaşlarda herhangi bir tarafın üstünlük yahut düşüklük durumu yoktur çekilişe katılmanın bunun ile bir alakası yoktur. Kale savaşında kazanmanın yahut kaybetmenin çekiliş ile bir alakası yoktur. Savunma tarafının kazanması yahut kaybetmesinin çekilişin seyri ile bir alakası yoktur. Saldıran tarafın kazanması yahut kaybetmesinin çekilişin seyri ile bir alakası yoktur. Burada tek önemli olan faktör katılımdır ve her katılım ayrı bir çekiliş hakkı doğurmaktadır.

Burada, şartların ve dengenin olmasını belirtiyorsun aşağı yukarı oyunu oynadığın pek çok dünya ve serverda normal şartlar altında bile bir denge ve eşitlik sağlayamıyoruz kaldı ki random bir etkinlik için bir denge planlaması yapmak çok zor ve imkansızdır.

Şahsi kanaatim organizasyonun garantör ve organizatörleri de çekilişe katılabilir, kaldı ki zaten garantör ve organizatör olduğumuz bir etkinliğin sürdürülebilmesi adına eğer ki çekilişten bizlere bir pay çıkar ise bunu da tekrar sonra ki haftanın hediye havuzu için etkinliğe yatıracağızdır.

Değerli bir büyüğümüz olan @devilltown ' a pek çok itham ve iftiralarda bulunuyorsun, bunlara ben onun adına cevap vermek istemem, ama sana diyeceğim tek söz şu dur, İşte meydan İşte pehlivan pazara etkinlik için ürünler atıldı eğer ki kendinin de reklamını yaptığın gibi çok yardım sever bir insan isen etkinliğin ödül havuzları için gereken ürünleri pazardan çekebilir ve bu etkinliğe yardımlarını iletip biz dahil senin hakkında olumsuz düşünen pek çok oyuncuyu tekrar senin hakkında olumlu bir düşünceye sevk edebilirsin. :) @KRAL-ARTUR

Bu savaşlarda herhangi bir tarafın üstünlük yahut düşüklük durumu yoktur çekilişe katılmanın bunun ile bir alakası yoktur. Kale savaşında kazanmanın yahut kaybetmenin çekiliş ile bir alakası yoktur. Savunma tarafının kazanması yahut kaybetmesinin çekilişin seyri ile bir alakası yoktur. Saldıran tarafın kazanması yahut kaybetmesinin çekilişin seyri ile bir alakası yoktur. Burada tek önemli olan faktör katılımdır ve her katılım ayrı bir çekiliş hakkı doğurmaktadır.

Burada, şartların ve dengenin olmasını belirtiyorsun aşağı yukarı oyunu oynadığın pek çok dünya ve serverda normal şartlar altında bile bir denge ve eşitlik sağlayamıyoruz kaldı ki random bir etkinlik için bir denge planlaması yapmak çok zor ve imkansızdır.

Şahsi kanaatim organizasyonun garantör ve organizatörleri de çekilişe katılabilir, kaldı ki zaten garantör ve organizatör olduğumuz bir etkinliğin sürdürülebilmesi adına eğer ki çekilişten bizlere bir pay çıkar ise bunu da tekrar sonra ki haftanın hediye havuzu için etkinliğe yatıracağızdır.

Değerli bir büyüğümüz olan @devilltown ' a pek çok itham ve iftiralarda bulunuyorsun, bunlara ben onun adına cevap vermek istemem, ama sana diyeceğim tek söz şu dur, İşte meydan İşte pehlivan pazara etkinlik için ürünler atıldı eğer ki kendinin de reklamını yaptığın gibi çok yardım sever bir insan isen etkinliğin ödül havuzları için gereken ürünleri pazardan çekebilir ve bu etkinliğe yardımlarını iletip biz dahil senin hakkında olumsuz düşünen pek çok oyuncuyu tekrar senin hakkında olumlu bir düşünceye sevk edebilirsin. :) @KRAL-ARTUR
castar garnitür organitör vsvs çekilişe katılmaz bitti ozmanda derimki bunda bir şüphe var aralarında çevirme yapıyorlar derim öteki muhabbete döner iş gerek yok daha kolay yöntemle vardı onlar olabilirdi deviltonun adını bile duymak istemiyorum iftira derken kendisi iftira attı malum kendisi servar arası ticaretle uğraşıyor taa eski konuları açmayayım şimdi istanbul servarında ne dolaplar döndüğünü pek bilmezsin heralde ben yaşadım magdur oldum orda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.