• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

UYGULANDI Kale Savaşları hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
biz çemıskezek nufus burosundan almadık SERVERİ ACTIK sıralamyı actık SS aldık.çetkınlıkcının SS ınanıyorsun bızın innonun kayıtlı sayısını attıgımızamı ınanmıyorsun
size inanmıyorum mu dedim, nasıl güzel kendinizce yorumluyorsunuz işinize geldiği gibi, gösterin hayır inanmıyorum dediğim yeri, İSPAT edin;
bu durumda bir yanlışlık var diyorsanız soracağım bu konuyu dedim

levis501

Kıdemli Üye
Acaba diyorum arada eksik gözüken hesap sayısı 45 günü geçirdiği için sıralamadan düşen hesaplar olabilir mi.???

devilltown

Kıdemli Üye
benım westte klan savaşlarından gectıgımı hatta 2 yıl oncesıne kadar orada oynadıgımı hemen hemen cogu oyuncu bılır :) cogu oyuncu derken kendı cevermızden bahsedıyorum..
hiç bir zaman trıbal gıbı oyunlarda olmadım kingsage-klansavaşları :)
yani sallamayın az okudugunuzu anlayın yada bana trıbal oynadımd edıgım mesajı atarsanız sevınırım:)

devilltown

Kıdemli Üye
ama bendekı kayıtlı mesajlarınızde hıc soulemedıgınız bırsey paylaşmadımkı ıstersenın komple atalım:)

Castar7

Kıdemli Üye
Cidden olaylarda başlıklar da mevcut tartışmalarda kişilerde vasıflar sorumluluklar diğer oyunculara arkadaşlara ikazlar her şey bilmiyorum da bu 2 tartışma yüzünden sanırım yeniden gözden geçirilecek biz oyuncular nezdinde ben kimseye haksızlık yaptın yok oyuncu kayırdın yada haklısın gibisinden bir şey demiyorum sadece yazılanları çizilenleri okuyorum o da yetişebilirsem çünkü artık otomatiğe bağlamışsınız takır takır cevaplar atıyorsunuz. Hani bekliyorum belki diğer yönetici arkadaşlar gelir müdahale eder gibisinden ama @Elysion @Celeborn @Archimedes @oberon bu arkadaşlar da pek müdahil olmak istemiyor gibi tartışmalara nedenini bilemem ama sanırım gerçekten birilerini müdahale etmesi gerekiyor. Ya doğru düzgün bir başlık açıp bu konuları forum ahalisinin ve oyuncular ile birlikte tartışmaya açacağız yada konuları komple tartışmalara kapatıp devam edeceğiz.

Bilmiyorum farkında mısınız ama daha düne kadar yönetime memnuniyet mısraları dizerken bugün artık tamamen tartışılabilir hoş karşılanmayacak imalarda bulunan (ki daha önce bize ima konularında cezai yaptırımlar uygulanacağı belirtilmesine rağmen bunu yönetim kademesinden görmek üzücü) oyuncular açısından ele alacak olursak aslında pek diyecek bir şey yok oyuncular 10 senedir aynı değişmeyen tutum ve davranış içerisinde doğruya doğru yanlışa yanlış diyen güruh. He burada kullandığı kelimeler cümleler onları bağlar ki böyle kötü bir durum da da cezai yaptırımları var yapabilirler eğer ki hakaret vs. içeriyorsa oyunculara ve yönetime karşı.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu anlamsız ve sonu gelmez tartışmalardan dolayı tüm oyuncularımızdan özür diliyorum. Bu gereksiz tartışma konu başlığından uzaklaşmıştır.
Konumuz kale savaşları maliyetlerinin artırılmasıdır ki bu da gerçekleşmiştir. Bunun yanı sıra ankette oy kullananlarının sayısının çokluğu dikkat çekmiştir, bu konu ile ilgili de bir yanlışlık olup olmadığı merkeze sorulmuştur.
Konuyu kapatıyorum; farklı tartışmalar için sayın devilltown yeni bir başlık açabilir.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sayın Oyuncularımız,
Anket yapan ve Sistemde aktif olarak görünen sayının yüksekliği konusunda, merkezimizden bilgi geldi:
Sistemdeki aktif oyuncu sayısının içine oyundaki tüm GM karakterleri (savaşlarda kullandığımız NPC, Henry Walker vs) dahilmiş, ayrıca bizler tarafından görülmeyen bazı teknik hesapların da olduğu bildirildi.
Ankette oy kullanımında ise mükerrer oy kullanılamayacağı bilgisi teyit edildi, anket kullanıcı adı ile bağlantılı, bir oyuncunun aynı dünyada birden fazla oy kullanması mümkün değil. Aynı şekilde diyelim 4 dünyada da karakteri olan bir oyuncu, mesela sadece D1'de oy kullandı; bu oy sadece D1 için geçerli olmakta, diğer dünyalara yansımamaktadır. Yani her dünyada ayrı ayrı oy kullanılması gerekmektedir.

Son anketimizin oy kullanan sayısı, geçen sene Ölüler Günü anketi için oy kullanan sayısı ile benzerlik göstermektedir. Hatalı bir durum olmadığı bildirilmiştir.

Bilgilerinize sunar, iyi günler dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.