Kutsal hazine (hikayedir)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

kovboy-54

Guest
Sen evladımsın benim.
Senle tartışmam.
Bu kadar oyuna zaman harcıyacağına ders çalış biraz,belki okur bir şey olursun.

Boş BELEŞ yazma.Karşında okul arkadaşın yok,algılamalarına dikkat et.
Ayarlı ol.
Edepli ol.
Cümleyi iyi oku.

Prim yapmak içun boşa yazma,eski sistemini yap.Git bol bol soru sor.Cevap verirsende seni ,tavernadaki gandalf yaparım.
Adamı araştırda öyle avatar koy evladım.

Aklın,terbiyen,ahlakın varsa hakareti göster.
Dürüst ol
Cesaretli ol
Tükürdüğünü yalama.
Madem ben senden küçüğüm neden benim tek bir sözümü bu kadar büyüttün ? Bana edepli ol diyorsun ben hiçbir yorumumda terbiyemi bozmadan düzgünce yorum yaptım ama sen nerdeyse her yorumunda gizli bir hakaret var.
Prim yapmak için yazmıyorum , hikaye güzel dedim konuşmalar kötü dedim işe bak ne kadar edebimi bozmuşum...Ayrıca Gandalf'ta ne var ? En sevdiğim filmin en sevdiğim karakteri , ben senin gibi karakterlere köyün delisi deyip hakaret etmiyorum en azından.
Ben senden küçüksem bu senin bana hakaret edebileceğin anlamına gelmez ! Ayrıca konuyu kapatalım tartışma bitsin dediğim halde hala tartışmayı devam ettiriyorsun , burada edebini bozan ben miyim acaba ?

Bakus

Banlı Kullanıcı
Yavu sen okuduğunu anlıyormusun evlat.Yazmıyacam sana diyorum dayanamıyorum.
Kafan az bassın.
Baktım gördümki sende bir şeyleri kırmızı çalakalem yazıyormuşun.
Derdini anladım.
Hade kendi hikayene git.
Bu ne yav 13 yaşındaki veletlere dertmi anlatacaz.

Bu arada Gandalf dediğimiz zağat ,karakter olarak ,reelinde Homodur.
O filmdede illuminati'ye gönderme net şekilde vardır.
Az akıllan.Araştır,sırf oyun değil hayat.

kovboy-54

Guest
Yavu sen okuduğunu anlıyormusun evlat.Yazmıyacam sana diyorum dayanamıyorum.
Kafan az bassın.
Baktım gördümki sende bir şeyleri kırmızı çalakalem yazıyormuşun.
Derdini anladım.
Hade kendi hikayene git.
Bu ne yav 13 yaşındaki veletlere dertmi anlatacaz.

Bu arada Gandalf dediğimiz zağat ,karakter olarak ,reelinde Homodur.
O filmdede illuminati'ye gönderme net şekilde vardır.
Az akıllan.Araştır,sırf oyun değil hayat.
Ben zaten konuyu kapatalım demedim mi ?

Bakus

Banlı Kullanıcı
4 bölüm yayınlanmıştır,yazı sığmadığından 4 bölümü ,alttaki cevap yazımın yerine yazdım.
İsteyen okuyabilir :)

Bakus

Banlı Kullanıcı
Martinhenryy ve senin hatrına devam deyip 5, bölümü yazdım,Lakin sayfalar almayınca bu iş biter.
Link nasıl yapıcam bilsem yaparım:) ama 3 ay değilde en az 1 yıl sürmeli link ömrü.

umut1606

Well-Known Member
Dedem forumdan link al hiç kaybolmaz.Bak simdi sen hikayelerini hep cevap şeklinde yaz her bölümü sonra o yazdıgın cevap kutusunun sağ üstünde bi numara var ona sağ tıklayıp bağlantının konumu yani onun linkini kopyalayacan ve böylece tek sayfa gösterimi linki yapacaksın.
Bu şekilde ilk sayfanda bütün bölümlerin linklerini sırayla koyabileceksin.
Bak örneğin senin üsteki mesajının linki

http://forum.the-west.org/showpost.php?p=252375&postcount=49

Bakus

Banlı Kullanıcı
Devam etsekmi yavu:))Pekte ilginç savaş ,kavga,ne bilem enteresan şeyleri görmüyorum.
Yazın baride ,az biraz haberimiz olsun,hikayede geçer belki.)
Sayın yön'lere de aynı davet geçerlidir.
Saygılar

Öpcükler.Gıgıktan.:)

cosmopolitan

Active Member
Devam etsekmi yavu:))Pekte ilginç savaş ,kavga,ne bilem enteresan şeyleri görmüyorum.
Yazın baride ,az biraz haberimiz olsun,hikayede geçer belki.)
Sayın yön'lere de aynı davet geçerlidir.
Saygılar

Öpcükler.Gıgıktan.:)
bakus guzel gidiyorsun :))
malzeme cikarmak icin gidip biraz polemikmi cikarsam nedir forumda
zaten caticak yer ariyorum birilerine :)) tam denk gelir iste :)))

Bakus

Banlı Kullanıcı
:) vay gökanım sendemi damladın bu aleme.)) gel tabe yav,dünya oyuncu kazansın.
Bir nevi Ali desidoro hizmeti sunuyoruz burda.))
Öpüldün.
Biliyorsun nerden olduğunu.

Gıgık:)

Bakus

Banlı Kullanıcı
Bölüm6 Kale savaşı.

Görüntü korkutucu ama bir o kadarda muazamdı.
Savaşmaya gelmiş Maceracı,işçi,asker ve düollocular kale karşısına dizilmişlerdi.
Dürbünüyle bakan Bakus ahhh ahh getti kalem diye hayıflanıyor,bir yandan da saldırganları süzüyordu.
O da ne garage aralarındaydı,çocukkene tanırdı onu ,misketlerini kaptırdımı bakus Abe diye paçasına yapışır ve alsana misketlerimi derdi.
Ve karşıda Pekun’cu vardı.Bu ise tam anlamıyla tağşiş uzmanıydı.
Değirmen işletir,gelen tahılları un yapardı ama içlerine Dere otundan, semiz otuna kadar her türlü nebabeti katardı.

Bu savaş kanlı geçeceğe benziyordu.Bazıların elinde oraklar,koleksiyon tüfekleri ,bilumum perkisyon dan ,taş,çakıla kadar her şey bulunmaktaydı.
Liderleri belliydi.

Gücünü Santa dan Aldığını iddia eden,100 doğru arasına bir yanlış kattığında idam edilesi olan Yeni Lakaplı ,o savaş benim bu savaş senin anında uçuş yapan bir liderdi.
Allah sonunu hayreylesin deyip Amin diyelim.

Kamptaki durum yusuf,pırrr,hor sesleri arasında asayiş berkemaldi.Arkadan yetişen atlılarda kampa kavuşmuşlar ve yerlerini almışlardı.
Bu duruma son verme vaktinin geldiğine inanan Bakus ufaktan Hazine avcılarını uyandırarak kaleye gitmeyi ve savaşa katılmayı kafasına takmıştı.

İkna edeceği kişi sonradan guruba takılan Cemaatsiz İmamdı.

Bakus: İmam baba,ne yapıyorsun.

Cemaatsiz İmam:3 kulhuvalla bir elham yavrııım.

Bakus:Bak hoca şu karşı kaleyi görüyormusun.Orası Bakus Baba kalesidir.

C.İmam:eek:oooo bilirim bilirim kendisi çok ehli iman sahibi bir babadır.

Bakus:!?  (La atıyor dül dül) diye iç geçirdi ve ahanda işte yakaladık yularını diye sevindi.

C.İmam :Kendisi rüyalar aleminden gelip,bir çok kale savaşına katılan ulu yüce bir kişiliktir.

Bakus: He baba doğru dirsen,sen bunları nerden öğrendin böyle.

C.İmam:Bize derler mele ,olmayız köle.işleriz dersimizi seve seve.Oluruz mamur,alıruz altun.

Bakus:Bak hoca ,bu karşıdaki kaleyi görüyorsun,saldırı yapılcak,başlarında demreli kırmızı don kasabasından Don perinion var.

C.İmam :A be damarıma bastın şimcik.

Bakus:Şive ne oldu baba.

C.İmam:Başlatma la şiveye,aha bu kırkız ,kalelere bacalardan ,pencerelerden giren uğru.
Dürüst olsa bacadanmı girer.Kim bilir hediye bırakcam deyi kaç na mahreme kırmızı don gösterdi.

Bakus:C.İmam o Don perinion yavu,bunla ne alakası var.

C.imam : Var leyn var,bi don alcağm deyi o gece cıbıl uyuduydum,sabah bi baktım not yazıyor baş ucumda,

Ay. ay ay ay ay...
Bak hele şu ay'a
gizlice
bu kaçıncı gece
çırılçıplak giriyor denize

üstelik te dolunay deli mi ne
bu yaşta ha
gök seni öldürecek
postuna saman dolduracak

Yüksel Nimet Apel

Bakus: Hoca hoca,Kestane kebap,bu hazineciler hazır cellat.Şimdi gidelim kaleyede savunalım orayı.İkna et cemaati .

C.İmam: Baş üstünde baş,Gök üstüne ay koymayalım diye haykırmaya başlamıştı bile.

Uzaklarda kalanları uyandırmak ve durumu izah etmek Bakus’e kalmıştı.
Hızlı adımlarla en uçtan başlayarak haberdar etmeliydi.

Uzaklarda yatan Bar sahibi Martin Henry’di. Hızlı adımlarla oraya yaklaşmaktaydı.

Martini,uyku tutmamış,ula ne güsel buranın çalıları dikenleri ,çöl havası ohşş deyip agavların içinden öz sularını alıp bidonlara dolduruyordu.
Kurnaz barda satcaktı onları.

Zaten bu melun kaktüslere ibik takınca direkman içlerinde ne varsa alkol ,su boşaltıyorlardı.
Batıncada pis acıtıyorlardı.

Marti o kaktus senin bu kaktus benim deyip bidonu dolduruyordu.

Tam bir kaktus dibine gelince arkasında ,Apaşi köyünden deliler delisi ve bir okadar güsel azgın çiçek fırlamıştı.
Marti:Allahım ne olur rüya olmasın,ben daha hayatımda kimse ile beraber olmadım diye yakarmaya başlamıştı.

AzgınÇiçek:

Kaç kere dedim sana ifteriye gül olmaz
Bu dünyanın içinde benden dertli kul olmaz

Gel ha böyle gel ha böyle bu yana, bişey diyeyim sana
Sevdan öldürdü beni, kül oldum yana yana

Gel sarıl boğazıma arzun yerine gelsin
Dünyalara değişmem sen herkesten güzelsin

Suyu verdim çayıra, çayırım mamurlansın
Sevdiğim bizim eve, ellerin hamurlansın...

Diye şarkı söyleyerek Martinin boynuna yarı cıbıl atlayıp iştahını yerine getirmekteydi.

Uzaktan bunları gören.

Hızlı love:Hay şansıma ,Hay şansıma diye süslü bacak korumasını dövmekteydi.

Tilki kadar sessiz yürüyen Bakus durumu görmüş,mevtun ve sırıtarak yatan martiye seslenmişti.

Bakus: Heeyy marti,şu kaktusude boşalttıysan ,bidonuda alda gidelim,savaş var Savaşşş.

Marti :Geliyorum ,geliyorum .

Organize olan gurup ,Beygirlere binmişdi.
Burada cemaatsiz hocanın Fetvası pek yüreklere dokunmuştu.

Çift sıra olarak tepede duran Hazineciler,Karşı ovada olan kaleye hızlı şekilde girmeliydiler.

Emirler veriliyordu.Entarili her zamanki gibi şuh kahkalarıyla gülmekteydi.Nasılsa savaşda ona bir şey olmayacaktı en fazla ,her zamanki gibi şarkı söyler göbecikler atardı.

Veee bir toz bulutu ile ,Cartegena,yıldız gülü,son samuray ,posutuk yabaniler ve midilli denilen cücük beygirlerle bir akın başlamışdı.

Arkadan gariptirki gene acayip sesler gelmekteydi.

Bizon üstü deli apaş ,ortalığı yıkarak herkesten öne geçmişdi.
Belden yukarsı açık olduğu içun saldıran diğer stratejik ,Don perinyon müritleri ağızları kakalak kalmıştı.

Hızlı ve bağırtılı şekilde kaleye varılır varılmaz ,saldırıda başlamıştı.

Sen kulede kal,sen sura çık ,tırsma ule ölmezssin,tp almayacanmı( TP=Tekila parası) diye bağırılıyordu.

C.Hoca: Elimdeki taşları atmaktan yoruldum ağzım kurudu.

Bakus:İçelim bi tekila.

C .Hoca: Ben içmem günah,eşkilterek yapılan şeyler günahtır.

Bakus: Yok be hoca ,biz ekşiyi sonra vercez çek şundan.

Deyip ilk once bir güvercin kıçı bardak teqilayı hocaya uzattı.Hoca ,Aman beee nasılsa ölcez bari şuncağzı merak edipte ölmeyem diyerek bir dikişte fon ve dip yapıverdi.
Üstüne limon ve tuz .Kafaları dönmekteydi.

Savaş ortasında muhabet güzeldi.

Hoca:Aşure olsada yesek.
Bakus:Abooo bende var şu plaksi Glasda, ? çalışmasından çıktı al hoca.

Bir yandanda kendi yerken omzunda bir acı hisetti.

Uzaktan bir ses.Furdim oni furdum oniiii .

Bu Pekundu.Sahiden vurulmuştu Bakus.
Bu Aşure üstüne dökülmese silahına hakim olcak ve vurulmayacaktı.

Sabah olmuş gözlerini açmıştı,saldırganlar gitmişti.
Kale korunmuştu.

HER KEZİN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM .
Sağlıklı ve Ahlaklı yaşayın.

mmemduh

Guest
yarısını okudum ama güzeldi... şimdilerde oyun için birşey yapan yok tabı en azından bırsey yapanlari görmek hoş oluyor....

harıka yaaa :D :D hele de şu turku soylemesı fılan

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

istanbullu658

Guest
slm herkese hayırlı yıllar dilerim ilk olarak... sağlık sıhhat bol mutluluk ve huzur dolu geçecek yepyeni bir yıl olsun... ellerin dert görmesin üstadım kendine has tarzına hayranım klavyen arıza yapmasın ve barnaklarına sağlık... saygılar kendimi hikayede görürsem alınmam gücenmem her ne karakter olursa olsun kızmam bilgine üstadım saygılar ....

Durum
Konu yanıtlara kapalı.