• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Lachryma'dan Veda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lachryma

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba kovboylar,

Gerek özel hayatım, gerekse işimdeki günden güne artan yoğunluğum ve öngörülemeyen sorunlar nedeniyle sizlerin de fark ettiği gibi çok az aktif olabiliyordum. Sizlere topluluk yöneticisi olarak yeterli ilgiyi gösterememem canımı sıksa da bu yoğunluğumun rahatlayacağını umarak buradaki görevlerimi de aksatmadan idare etmeye özen gösteriyordum. Ancak bu durumun beni çok yorduğunu fark ettiğim için, 11 yıldır severek oynadığım bu oyunun büyük bir hevesle ve onurla devraldığım Topluluk Yöneticisi pozisyonunu, sizlerle benden daha çok ilgilenebilecek ve bu işe daha fazla zamanını ayırabilecek birine bırakmaya karar verdim.

Bugüne kadar herkese her zaman, her şekilde adil davranmaya çalıştım, her konuda objektif yaklaştım. Her zaman kuralları takip ettim, her zaman bir daha, bir daha düşündüm acaba yanlış yaptığım bir şey var mı diye ve eğer arada kalmışsam o konuda benden tecrübelilere, daha yetkililere danıştım. Her şeye rağmen üslubumu bozmadım ve kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterdim. Sürç-i lisan ettiysem affedin.

Lütfen bunun bir oyun olduğunu ve karşınızdakilerin de birer insan olduğunu unutmayın, kalp kırmayın. Kendinize iyi bakın.

Lachryma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.