• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Lawww'ın Vedası

lawww

Aktif Üye
Çok çok uzun zamandır oynadığım bu oyuna Polis okulunu kazanmam münasebetiyle ara vermek zorunda kalıyorum oyunda geçen hiç bir dakikamdan saniyemden pişman olmadım güzel arkadaşlıklar dostluklar abiler ve ablalar tanıdım aile olduk kardeş olduk kimileriyle can olduk hepinize ayrı ayrı bu konuda teşekkür etmek istiyorum istemeden bana gönlü kırılan olduysa özür dilerim hepiniz hakkınızı helal edin bende hakkı kalanı helal ettim ilerde daha güzel günlerde görüşmek umuduyla hepinizi çok seviyorum...
( Beni unutmayınız Beni Hatırlayınız :) )

XHellFire

Aktif Üye
En kısa sürede görüşmek dileğiyle eğitim ve eğitim sonrası görevinde başarılar diler yolunun açık olmasını canı gönülden isterim . Uzun zamandır hayalini kurduğun görev için önündeki tek engel olan eğitim sürecinde buralarda tam gaz muhalefete devam edeceğimden şüphen olmasın :D

devilltown

Kıdemli Üye
la mustafa faydasızısın:
ALLAH yolunuda bahtınıda acık etsın ALLLAH utandırmasın nasılsa görüşecez:))

vol

Üye
tebrik ederim mustafa bu oyunun guzel yuzlerinden biriydin okulunda hayatinda butun basarilar seninle olsun