• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Merhaba

Silas Greaves

Yeni Üye
Çocukluk dönemimde mahalle arkadaşım ile ufak bir The West serüvenine katılmıştık. Birimiz 30 diğerimiz 27 seviye olmuştuk. Oyunu bırakmıştık bir süre sonra. Ara ara aklıma geliyordu oyun ama yıllar sonra ilk defa giriş yaptım siteye. Oyunda her ne kadar çok yol kat etmesem bile o zaman için çok güzel bir oyundu. Başlangıçta karakterini düzeltemiyordun yeşil gömlekli sabit genç bir karakter resmi vardı şimdi yeni karakterimi oluşturdum. Herkese tekrardan merhabalar. Vay be buradan oyun nickini unuttuğum yıllar öncesi dostum Bahadır sana selam olsun kim bilir nerelerdesin. :)

Deleted User - 879027

Guest
Merhaba, oyuna tekrardan hoşgeldiniz. Eski oyuncuları aramızda görmek sanıyorum çoğu oyuncuyu mutlu ediyordur. Herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa dünya 1 serverinde whayt earp nickli karakter ile oynamaktayım, ulaşabilirsiniz. :)

Silas Greaves

Yeni Üye
Merhaba, oyuna tekrardan hoşgeldiniz. Eski oyuncuları aramızda görmek sanıyorum çoğu oyuncuyu mutlu ediyordur. Herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa dünya 1 serverinde whayt earp nickli karakter ile oynamaktayım, ulaşabilirsiniz. :)

Hoş buldum teşekkürler. İstanbul dünyasında devam etmekteyim. :)

Deleted User - 879027

Guest
yeni dünyalarda başlayıp, karakterini geliştirip emek veren insanlar bir süre sonra sıkılıp serverin kapanmasını bekliyorlar. Tavsiyem henüz gelişmemiş, çok fazla emek vermemişken dünya 1 serverine devam etmeniz. Tabii ben boş serverde daha mutlu olurum derseniz sizin bileceğiniz iş :) İyi forumlar.