Mikrofon Sizde!

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

Fx

Member
Peki yastıklı birine daldı diye ceza aldım diyen biri bunu nasıl ispat edecek suport yazısı paylaşmak duyum ile yazmam ben adamın suport ile konuşmaları bana geldi ki burda bunu yazma geregi duydum:up:
İspat edeceği yer burası değil ki bu duyumdan öte olmuş ;)

utty

Guest
Yeni sürüm geldikten sonra oyunda köklü değişiklikler olacak. Bu gerçekleşecek değişikliklerin bilgisi, yaklaşık 3 gün önce yabancı serverların forumlarında duyuru şeklinde paylaşıldı. Yabancı serverlarda oynamayan ve yabancı dili olmayan arkadaşlarımızın da bilgilenmesi adına, yöneticilerimiz bu konu ile ilgilenirse sevinirim.

Deucalione

Guest
Yeni sürüm geldikten sonra oyunda köklü değişiklikler olacak. Bu gerçekleşecek değişikliklerin bilgisi, yaklaşık 3 gün önce yabancı serverların forumlarında duyuru şeklinde paylaşıldı. Yabancı serverlarda oynamayan ve yabancı dili olmayan arkadaşlarımızın da bilgilenmesi adına, yöneticilerimiz bu konu ile ilgilenirse sevinirim.
Bilginiz için teşekkür ederiz :) İlgileneceğiz merak etmeyin :up:

kacak47

Member
Köklü değişiklik derken yeni leveler geliyormu kale sayısı düşmüş yada karekter transferi olmuş olmamış harita değişmiş ne yapsın 120 level bir oyuncu 1.200.000 tp oldu buna bir çözüm getirseler önce :shootout:

Bi konudan şikayetçiyim alman veya ing. forumunda vs. yeni gelecek sürümlerin yazıları vs. var bizim çoğumuzun ing.si felan orta düzey google çevirici zaten Türkçe'yi beceremiyor. Bu iş için bi adam alınsın destek ekibine.

kovboy-54

Guest
Adminlerinin çoğunun innogames ile iletişime geçecek kadar ingilizce bildiğine eminim

GuardianAngel

Guest
"Link Verme" Konusunda bir karara varıldı mı sayın admin?

06tümer

New Member
yahu adam 1m400 bin tp yapmis
harita deisse o adamin neyine
d7 de 130 a yakin 120 lvl var
harita deiseceginize lvl deisimi yapinda millet tp kassin innoda kulceleri indirsin cebe
yoksa kimsenin kulce alacagi yok solemedi demeyin

rioter

Banlı Kullanıcı
evet

Sayın yöneticilerimiz

Buradan son kez soralım.

120 levele kilitlendik kaldık. İnnogame " se sorsanızda

Yol haritaları nedir ?

Level konusundki düşünceleri nedir ?

Hala levelimize uygun kıyafet silah yok. 1 sene önce 70 level olan adam şimdi geliyor kafa tutuyor bana ve hep beraber sıkılıyoruz artık. 120 çöplüğüne döndü dünyalar.

Bunları Bizim adımıza sorsanızda bizde ne oluyor bitiyor öğrensek.

Dünya değişikliği iyi geldi ama kesmedi. Devamı için ne düşünüyorlar ? Harita felan hikaye bize.

Cevaplarınızı bekliyoruz

ravenous

Guest
Eskiden sabah uyanır uyanmaz yaptığım ilk iş dünyalara girip çalışma vermekti...şimdi, akşam falan öyle bir aklıma eser de üşenmezsem -ki d7 hariç genelde üşeniyorum :)- oyuna girip 2 dakikada emir verip hemen kapatıyorum.

Kimsenin oyundan bir beklentisinin kaldığını düşünmüyorum açıkcası.
Eskiden mırc,ısq falan vardı o havada gidiyor oyun :)
Düşünüyorum,önceki senelerle kıyaslıyorum arada dağlar kadar uçurum var.
evet oyunda geçmiş yıllara göre çok değişiklik oldu ama bunun artık bizi tatmin ettiğini sanmıyorum.
Chate gir bol bol çene çal,savaş varsa iki onla oyalan,görevsiz 120 olunuyor zaten ama sıkıntıdan gereksiz görevlerle uğraş,yine çene çal..falan filan.
İçimden oyunla ilgili geçen milyarlarca düşünceden bir giriş cümlesi.
Gelişme ve sonucu hepimiz biliyoruz zaten :ranger:

levis501

Well-Known Member
Eskiden sabah uyanır uyanmaz yaptığım ilk iş dünyalara girip çalışma vermekti...şimdi, akşam falan öyle bir aklıma eser de üşenmezsem -ki d7 hariç genelde üşeniyorum :)- oyuna girip 2 dakikada emir verip hemen kapatıyorum.

Kimsenin oyundan bir beklentisinin kaldığını düşünmüyorum açıkcası.
Eskiden mırc,ısq falan vardı o havada gidiyor oyun :)
Düşünüyorum,önceki senelerle kıyaslıyorum arada dağlar kadar uçurum var.
evet oyunda geçmiş yıllara göre çok değişiklik oldu ama bunun artık bizi tatmin ettiğini sanmıyorum.
Chate gir bol bol çene çal,savaş varsa iki onla oyalan,görevsiz 120 olunuyor zaten ama sıkıntıdan gereksiz görevlerle uğraş,yine çene çal..falan filan.
İçimden oyunla ilgili geçen milyarlarca düşünceden bir giriş cümlesi.
Gelişme ve sonucu hepimiz biliyoruz zaten :ranger:
Çok güzel bir noktaya değinmişsin. Şu an için oyundan bir beklentim kalmadı. Oyuna girip 2 dakka çalışma verip hemen çıkıyorum. Oyunda ilgi çekicek değişiklikler lazım. Sadece grafiklerle bu iş olmaz. Napıcam grafiklere hayran hayran bakıcak değilim ya.

GuardianAngel

Guest
Çok güzel bir noktaya değinmişsin. Şu an için oyundan bir beklentim kalmadı. Oyuna girip 2 dakka çalışma verip hemen çıkıyorum. Oyunda ilgi çekicek değişiklikler lazım. Sadece grafiklerle bu iş olmaz. Napıcam grafiklere hayran hayran bakıcak değilim ya.
Abi haklısın aslında ben oyunu açıyorum çalışayı basıyorum bön bön bakıyorum ekrana sadece oyundaki değişimler değil, daha fazla kale savaşı bizi oyuna tekrar bağlar eskiden kale savaşları için günlerce taktik düşübülürdü savaşlara hazırlık yapılırdı bizimde oyuna girdiğimize değerdi, şimdi bi savaş açılıyor direk savaşa gidiliyor, (konuyu biraz saptırdım ama) yani diyeceğim şu ki eski canlılık tekrar olsa oyundan beklentimizde artar...

Dest

Guest
Bütün yorumlara hak veriyorum, bir çoğu için oyun artık eğlenceden çıkmış el alışkanlığı gibi olmuş, Innogames' e bizim ve tüm dünya CM' lerinin ilettiği sizlerinki gibi şikayetler, sıkıntıların üstüne çok uzun zaman sonra ufak ufak değişikliklere gitmeye başladılar, tahviller, dünyalar transferi, bunlar başlangıçtı. Harita değişikliği ile beraber gelecek olan yenilikleri bizde merakla bekliyoruz, umarım beklentileri tamamen karşılamasa da bir nebze olsun oyuna bir hareket getirir.