Organize Savaşlar

Organize Savaşlar Etkinliğimizi Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

• Toplam oy kullanan
    10
  • Bu anket kapanacak: .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ICasTeLLaNI

New Member
Bende ara vermiştim bir şeyden haberim yok baktım savaşlar güzel gidiyor. Arkadaşlar uğraşmışlar belli ki, heveslerini kırmamak lazım. Varsa ters bir durum konuşulur halledilir. Maksat savaşalım oyunun ana zevklerinden biri kale savaşı.

Yukarıda toplu halde fikirlerimi beyan ettiğimde böyle bir şeyin vuku bulabileceğini ön gördüğüm için bunu yazmıştım.
"Kale savaşı komutanları/Yöneticileri
Bir kaç kişi daha eklenebilir. Birlik ve aktif kasaba yöneticileri vs. "

Oldu bittiye getirmektense elimizde olanı geliştirmemiz lazım. Çoğunluğun gönlü olsun ki katılım sayımız yüksek olsun.

Son düzenleme:

XHellFire

Member
Savaşlar 20ye 20 iyi gidiyor sırf oyuncular için ses çıkarmıyoruz birileri kendine maal etmesin durumu ben yapyım ben ettimler dönüyor salonda sohbetlerde ses çıkarmıyoruz oyuncular keyif alsın diye , konuşssunlar diye değil

XHellFire

Member
Bak hele şuna kemik atmadık diye havlamaya başladı :D la daha düne kadar bana savaşmayı öğret savaşmayı öğret diyip duruyodun :D Ne ara adam oldun :D

XHellFire

Member
Dün buna yol verdim zoruna gitmiş yoksa kapımda kemik atmamı bekliyordu düne kadar hangi kapıya bağlarsan o tarafdan havlıyor işte

ClupRocker

Member
sen kımsınde milllete köpek kemık der oldun ben adamlıgımda karekterımle sizi ezerim herkes haddını hududunu bilsin yalakalık yapma abi abi diye malum kişilerin arkasından sen çok burnu havada gezme havanı alırım burada seenin kelıme haznesi yok cocugun gelmiş düne kdr millete abi abi diyordun item istiyordundan başka bişey demeyen kişi hele hele ataşlı oğlan

XHellFire

Member
Şahin boş boş işler peşindesin yok ezermişte kelime haznesi genişmişte trde peşimizde item verelim diye yalvaran sensin coloradoda kasabaya alalım diye kapıda dolaşan sensin bizim kimseye kendimizi güzel göstermeye ihtiyacımız yok biz birine abi diyorsak saygıdan deriz diğer türlüsü senin işin sen ve senin gibileri bu oyunda çok gördük onlarda böyle çok konuşuyordu sesi gür çıkıyordu sonra fıssssss prim yapmak için burdan yazıyorsun anlıyorum hak da veriyorum malum oyunda bi halt yerine koymuyorlar belki bize düşman olanlardan bi yakınlık görürsün ne demiş atalarımız .. Havlayan köpek ısırmaz ;)

Gordon Freeman

Active Member
Güzel çalışmalar oluyor ölü adamı canlandırmak adına emeğine geçenlere teşekkürler. :)
Herkes bu arkadaş kadar güzel, pozitif düşünceli olsaydı bu oyun dünyası ölü diye nitelendirilecek hallere düşmezdi.. Görünüşe göre değişen bir şey yok yıllar geçse de :) Harcıyorsun kendini bu rezil kişiler arasında lawww. ;)

ClupRocker

Member
1. ben coloda oynamıyorum;
2. kımseden ıtem dılenmem tarzım degıl(bi yerlerinden uydurma)
3. kimse daha geçen gül item satılır dedım atlayan özelıme yazan xhellfire degilmiydi ne zaman büyüdünde konuşur oldun
anladımkı sen başkalarıyla karıştırıyorsun ben ıheralde acilen doktora gitmeni öneririm
benım mılletten ıtemdılendıgımı kanıtla oyunu bırakcam burda hadi erkeksen kanıtla öyle milletten duydugun kelımelerı gelip buraya yazma aslanım
eger bir iddaaa varsa ispatisteriz aksi halde konuşmayın
adamlıkparayla itemle olmaz bi ögrenedınız karekter duruşla olur buda sende yokmuş anladım

XHellFire

Member
Köpek mi yoksa çita mı daha hızlı.
Bunu bilmek için bir yarış düzenlenir,
Köpekler koşmaya başlar ama çita hareket etmez,
Yarış koordinatörüne ne olduğunu sorarlar.
"Bazen kendini kanıtlamaya çalışmak kendine bir hakarettir," der...
Olay bundan ibarettir .Yani şahin sen havlayarak koşmaya devam et ben yarışı başlamadan bitirdim ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.