Oyuncu vs Oyuncu Kale Etkinliği Görüş ve Öneriler

• Konuyu başlatan DeletedUser9381
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9381

Guest
Merhaba Kovboylar

Burdan yeni etkinliğimiz hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

devilltown

Active Member
artık iyice sacmaladınız!!!!

ödüllü etkınlık savası haftaiçi ödul olmayan savaş haftasonu bayağı mantıklı ve katılımı yukseltmek amacıyla yapılmıs organızasyon bu parlak fikir vedusuncenız için size mütesekkırız..basarılarınızın bu sekılde basarısızcafıkırlerle devamını dılerım!!!!
ilerde bakalım daha ne gıbı sacmalıklarla karsılasacagız 5 yıldır bu oyuna neden devam ettıgımı tekrar dusundurdugunuz için sağolun..
bu oyunu sadece okul tatılındekı gencler oynamıyor !!
yaşı ılerlemıs bızım gıbı çalısanlardaoynuyor..
hafta içi etkınlık duzenleyen admını sonsuz mınnetle anıyorum şahsım adına!!!

DeletedUser9381

Guest
ödüllü etkınlık savası haftaiçi ödul olmayan savaş haftasonu bayağı mantıklı ve katılımı yukseltmek amacıyla yapılmıs organızasyon bu parlak fikir vedusuncenız için size mütesekkırız..basarılarınızın bu sekılde basarısızcafıkırlerle devamını dılerım!!!!
ilerde bakalım daha ne gıbı sacmalıklarla karsılasacagız 5 yıldır bu oyuna neden devam ettıgımı tekrar dusundurdugunuz için sağolun..
bu oyunu sadece okul tatılındekı gencler oynamıyor !!
yaşı ılerlemıs bızım gıbı çalısanlardaoynuyor..
hafta içi etkınlık duzenleyen admını sonsuz mınnetle anıyorum şahsım adına!!!

Öncelikle neden çoğul konuştuğunuzu anlayamadım? Bu etkinliğin fikrini biz bulmadık. Yani her zamanki gibi adminlere kızamazsınız bu sefer. Fikir Dünya 1, Bosphorus ve Cimarron dünyalarında oynayan farklı 4 oyuncudan geldi. Böyle bir fikir farklı kişilerden gelince de biz niye yapmayalım dedik ve oyun serverlarında ''Sohbet'' penceresinden ''Böyle bir etkinlik yaparsak ne olur, etkinliği beğenir misiniz?'' diye soruşturmaya başladık. Ve 1-2 kişi hariç konuştuğumuz çoğu oyuncu olumlu tepki verdi. Saçma dediğiniz, başarısız fikir dediğiniz şey 4 farklı dünyada oyunculardan olumlu tepki almış bir etkinliktir. Katılırsınız yada katılmazsınız orasına biz karışamayız.

Gelelim zaman meselesine;
Eğer ödül verilen savaşların haftasonunda olmasını istiyorsanız bunu düzgün bir şekilde belirtseydiniz emin olun ki bizde gayet düzgün biçimde bunun yapılabileceğini, oyuncu,oyuncu savaşlarının haftaiçine alınabileceğini size bildirirdik.

Sonuç olarak artık öyle bir seviyedeyiz ki, oyuna gelip oyuncularla birebir muhabbet etmemize rağmen, sorunlarını, önerilerini dinlememize rağmen yaranamıyoruz. Etkinlik fikirlerini sizlerden alsak bile ''Başarısız Fikirler Üreten, Saçmalıklar Yapan'' gibi ifadeler kullanılan da bizler oluyoruz. Biz elimizden gelen gayreti göstermemize rağmen, bu şekilde yorumlarla karşılaşılaşınca gerçekten üzülüyoruz. Belki bizim üzülmemiz sizler için bir sorun teşkil etmiyor olabilir. Ama bizim de sizlerin yanında normal hesaplarımızla, dostlarımızla muhabbet edip sohbet eden kişiler olduğumuzu unutmayın.

Ama tabiki biz ne kadar böyle yazılar yazsak da sizin düşüncelerinizi değiştiremeyeceğiz. Bu yüzden biz elimizden geleni yapıp etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz, sizler de her yaptığımız etkinlikte bizi kötülemeye...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

devilltown

Active Member
şayet olumlu ve faydalı 1 tek etkınlıgınız olsa alnınızdan öperız!!! hangı etkınlık oyuncu yararına oldu??calısmalardan toplanan ıvır zıvırla etkınlıkte cekılış hakkı dagıttınız bu kulcealıp harcayanlara karsı haksız rekabet yaratmadımı!!veya beta ve dıger yabancı serverlerde 250 tl ıle 14k kulcealınırken bız turk serverlerınde 4.5k kulceye talım etmemızı neden sorgulamıyorsunuz egerhak vehızmet pesındeyız dıyorsanız aradakı bu 10k yakın kulcenın neden kaynaklandıgını bıze acıklayın..
ve etkınlıklere egereleştırı ıstemıyorsanız bunu 0 konustugunuz 3-5 oyuncuyla sınırlandırmayın acık anket halınde yapın!!!
yadahertürlü eleştırıye sabırla katlanmalısınız.bıze tekınlık degıl dıger yabancı serverlerle aynı eşitliği sağlayınkı bızde bakın yonetım kadromuz nasılda calısıyor dıyelım .ki 5 yılı aşkın suredır bunu söylemeye dılımız varmadı

Gelelim zaman meselesine;
Eğer ödül verilen savaşların haftasonunda olmasını istiyorsanız bunu düzgün bir şekilde belirtseydiniz emin olun ki bizde gayet düzgün biçimde bunun yapılabileceğini, oyuncu,oyuncu savaşlarının haftaiçine alınabileceğini size bildirirdik.

bundan sadecesızınmı haberınız var yoksa bızler bakar körmü olduk??

Öncelikle neden çoğul konuştuğunuzu anlayamadım? Bu etkinliğin fikrini biz bulmadık. Yani her zamanki gibi adminlere kızamazsınız bu sefer. Fikir Dünya 1, Bosphorus ve Cimarron dünyalarında oynayan farklı 4 oyuncudan geldi. Böyle bir fikir farklı kişilerden gelince de biz niye yapmayalım

paragrafparagrafsorgularsak ayzdıkalrınızı daha ıyı anlaşırız..
1 dunya 1
2 cımaron
3boshporus
3 dunya oyuncularının hatta oyuncuları degıl 3-4 oyuncu kaldıki bunlarla nasıl yakın bır ilişki dostluk bagınız varsahemen dıkkate almıssınız oda ayrı bır soru.
west tr serverınde yapılacak etkınlıklerın nasıl olacagını veya olması gerektıgını size proje olarak sunuyor sızde bunu deney tahtası olarak en yenı dunya deadwoodamı tasarlayıp sunuyorsunuz..
kusrabakma ama şayet 3-4 oyuncuyla bu işlerı yapıyorsanız hemen istıfa edın!!!!cünki kalan 100-200 oyuncunun fıkırlerı sızler ıcın önemlı degıl ise sizin fikir ve hizmetelrınızde bızım için sıfır degerkazanmaktadır!!!

FiXxLeD

Guest
Yani büyük harflerle yaziyorum adminlere yada forumda etkinlik yöneticilerine akil vermeden önce akil varmi diye bir kontrol edin kendinizi neden böle derseniz işte böyle yahu millet oyunlara herkez adapte olsun diye bakiyor ama siz gelmiş kendinize ya bu niye şu neden sorusu ile müteşşekir oluyorsunuz oyunu canlandirilmasi seni edit(netbeans) ilgilendirmez deviltonw sen git takil kafana göre cünkü sen oyuna kazansak nolur kazanmasak cok daha iyi olur oyuzden sen ötede dur elleşme kimseye ve insanlara öneri fikir verebilcek bi durumda olcağinda önce mantikli bir şekilde düşün ne yapilabilir ne olumlu olur bak sonra tartiş sonra sun cünkü bi tezi savunma yaparken önce o tezinde sağlam ol şimdi hadi işinine bak dostum...

Kim bu deme

d1 gocaadam
d9 camenta
d7 buzkentli

selam olsun herkeze...

devilltown

Active Member
3 ayrı hesap 3 emeksız alınmıs hesap

oyunda mıletın verdıgı hesaplarla ahkam kesecegıne önce kendı emegınle bır seyler yap!!!! vekımın nerde konusup kımın nerde olacagını yargılamak veya akıl vermek senın haddin degıl!!!

Dest

Guest
Eleştri yapmayı; kötüleme, lekeleme ve hatta çamur atmak sanan ve bunun alışkanlık haline getirilmesine alıştık lakin hala anlamakta güçlük çekiyoruz...

Siz oyunculara, oyun içi chat(sohbet) bölümünden ulaşarak birebir herkese açık bir alanda konuşarak, fikir alışverişi yaparak aldığımız kararlara bile saygısızlık ediliyor. Bir etkinliği beğenmezsiniz, içeriği, şartları gereksiz ve hatta saçma gelebilir ancak bunu doğru ve düzgün bir üslup ile yapmak durumundasınız, bizler sizin için elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıp sizden aldığımız fikirleri yine sizlere olumlu - olumsuz görüşlerinizi almak için yine sizlere soruyoruz ve bunun karşılığı saygısız cümleler oluyor.

Etkinliği ve hatta bizleri beğenmeyebilirsiniz, saygı duymak zorunda da değilsiniz ancak saygılı konuşmak durumundasınız.

Oyun yöneticileri sizin bahsettiğiniz "okul tatilindeki gençler" den oluşmuyor ancak herkese hitap ediyor yani buna beğenmediğiniz "okul tatilindeki gençler" de dahil.

Başka bir oyuncunun kendine yaptığı eleştriyi kabul etmeyip oyun yöneticilerine "had" bildirmeye çalışmak ise oldukça tezat kaçıyor.

Unbelievable

Guest
The West ve birçok online oyunlarda her daim eleştiriler olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Çünkü ayrı ayrı kafa yapıları ve düşüncelere sahip oyuncular herhangi bir olay kendilerine, daha doğrusu menfaatlerine ters düştükleri zaman bu gibi serzenişlerde bulunabilir.

Yapılan bazı eleştiriler de haklıdır haklı olmasına, lakin yapılacak eleştiri yapıcı olması gerekir yıkıcı değil. Ve en önemlisi de; hele sanal alemde yazılan her kelimeye çok daha fazla dikkat etmek gerekir. Üslup yanlışsa; hakaret, rencide edici ifadeler varsa eleştiri maksadından sapar ve saldırı noktasına geçer. Bizler oyuncular olarak ifadelerimize daha fazla dikkat eder, siz yöneticiler de bir ve/veya birkaç kendini bilmezi ciddiye almazsanız sanırım bu gibi tatsızlıklar fazla sık yaşanmaz.​

İnsanlar genelde belli bir yaşa gelince her söylediği yanlış lafın daha fazla tolere edileceğini beklemekte, bu düşünceyle ağızlarından (parmak demek daha doğrusu sanırım) ancak kendi kişiliklerini yansıtacak kelimeler çıkmaktadır. Diğer hususa gelince; yapılacak bir etkinliğin en azından 1 (bir) hafta evvel forumda duyurulması kanımca yeterlidir. Bu oyunu oynayan oyuncuların forumu da takip etmesi gerekir. Herhangi bir etkinliğin herkesi memnun etmesini de kimse beklemesin.​
Tüm The West ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ederim...

devilltown

Active Member
Eleştri yapmayı; kötüleme, lekeleme ve hatta çamur atmak sanan ve bunun alışkanlık haline getirilmesine alıştık lakin hala anlamakta güçlük çekiyoruz...

Siz oyunculara, oyun içi chat(sohbet) bölümünden ulaşarak birebir herkese açık bir alanda konuşarak, fikir alışverişi yaparak aldığımız kararlara bile saygısızlık ediliyor. Bir etkinliği beğenmezsiniz, içeriği, şartları gereksiz ve hatta saçma gelebilir ancak bunu doğru ve düzgün bir üslup ile yapmak durumundasınız, bizler sizin için elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıp sizden aldığımız fikirleri yine sizlere olumlu - olumsuz görüşlerinizi almak için yine sizlere soruyoruz ve bunun karşılığı saygısız cümleler oluyor.

Etkinliği ve hatta bizleri beğenmeyebilirsiniz, saygı duymak zorunda da değilsiniz ancak saygılı konuşmak durumundasınız.

Oyun yöneticileri sizin bahsettiğiniz "okul tatilindeki gençler" den oluşmuyor ancak herkese hitap ediyor yani buna beğenmediğiniz "okul tatilindeki gençler" de dahil.

Başka bir oyuncunun kendine yaptığı eleştriyi kabul etmeyip oyun yöneticilerine "had" bildirmeye çalışmak ise oldukça tezat kaçıyor.
öncelıkle saygısızlık nerde ve saygı istenmez kazanılır ve asla ögrencı cocuklarımızı hor gorme veya aşagılama yoktur cunkı benimde üniversıtedeokuyan cocuklarım var!!
bılgılendırme dedıgınız sey 1 admın gelıp sohbette fıkır istişaresı adı altında muhabbetıyse bu eksık ve yavan bır bılgılendırmedır!!
bılgılendırme sunuvu duyurusu ıle yapılır..veşimdi SÜPER ADMIN saygı beklıyorsanız saygıyı kazanmanın yoları vardır..eşitlik adalet v.s gibi öncelıkle bu sınavaları basarıyla verdıgınıze inanadırın sonrasaygı peşinden kendılıgınce olusur!!!!

had bildirme konusuna gelıncebu platformda oyunculareleştırı veya begenısını sizleresunar hiç bir oyuncunun haddi degildir bır başkasını yargılamak sorgulmak .şayetbu forumda buna izin verısenız zaten otorıtenız sorgulanır

Dest

Guest
öncelıkle saygısızlık nerde ve saygı istenmez kazanılır ve asla ögrencı cocuklarımızı hor gorme veya aşagılama yoktur cunkı benimde üniversıtedeokuyan cocuklarım var!!
bılgılendırme dedıgınız sey 1 admın gelıp sohbette fıkır istişaresı adı altında muhabbetıyse bu eksık ve yavan bır bılgılendırmedır!!
bılgılendırme sunuvu duyurusu ıle yapılır..veşimdi SÜPER ADMIN saygı beklıyorsanız saygıyı kazanmanın yoları vardır..eşitlik adalet v.s gibi öncelıkle bu sınavaları basarıyla verdıgınıze inanadırın sonrasaygı peşinden kendılıgınce olusur!!!!

had bildirme konusuna gelıncebu platformda oyunculareleştırı veya begenısını sizleresunar hiç bir oyuncunun haddi degildir bır başkasını yargılamak sorgulmak .şayetbu forumda buna izin verısenız zaten otorıtenız sorgulanır
Bunu yazmadan önce keşke mesajımı okusaydınız, okuyup ta yazdıysanız demek ki anlamamışsınız bir daha anlatayım o zaman; "saygı duymak zorundasınız" demediğim için "saygı kazanılır" demenizin bir manası yok, çünkü mesajımda zaten belirttiğim gibi bizlere saygı hatta sevgi duymak zorunda değilsiniz ama saygılı konuşman durumundasınız, lakin bu, dediğiniz gibi sonradan öğrenilecek bir şeydir tabi, kendiliğinden oluşmaz, saygılı konuşmak bizlere büyüklerimiz tarafından küçük yaşlarda öğretilir...

Ben etkilik için oyun içinde chat bölümünde bilgilendirme yapılmıştır da demedim, fikir, oyunculardan gelmiştir dedim, keşke okusaydınız.

Unbelievable, söylediklerinizi anlatmak istemiştim ancak üzülerek görüyorum ki okumadan hala "tu kaka" yapma çabası var, biz de yazdığımızı anlatamazken üstüne insanlardan anlayıp memnun olmalarını bekliyoruz, hak verirsiniz ki zor. Tesellimiz, siz ve sizin gibi eleştriyi yapmasını bilen, ne demek istediğimizi anlayan, hak veren oyuncularımızın da olması. Ben de ekibim adına size teşekkür ederim.

levis501

Well-Known Member
Yapılan bir etkinliği niye bu kadar ağır eleştiriyorsunuz anlayamadım. Yapılmış bir etkinlik ki bunun kesinlikle iyi niyetle yapıldığını düşünüyorum. Tamam ben kale savaşı etkinliklerini sevmiyor ve katılmıyor olsamda yinede bu kadar ağır şekilde eleştirmiyorum.

Yapılan etkinliklerde herkes birden memnun edilemez. İllaki birileri memnun olmayacaktır. Ama bu yapılan işe saygı duymamayı gerektirmez.

Dest

Guest
Teşekkür ederiz levis501, bizim de anlatmak istediğimiz nokta bu, yapılan etkinliği beğenmeyebilirsiniz lakin bunu düzgün bir üslup ile belirtebilirsiniz.

FiXxLeD

Guest
oyunda mıletın verdıgı hesaplarla ahkam kesecegıne önce kendı emegınle bır seyler yap!!!! vekımın nerde konusup kımın nerde olacagını yargılamak veya akıl vermek senın haddin degıl!!!

kimsenin neyle yada neye dayanarak aldığı yada oynadığı hesapla ahkam yada terbiyesizlik yapamaz bu bir diğer konu istediğim ortamda istedğim şekilde konuşurum bu 2 son olarak bu oyuna öle yada böle bir emek yada saygı çerçevesinde biz oyun anlayışıyla bakıp oynuyoruz en azından fikirler sunulduğunda yardımcı denetim gibi fikir alışverişi yapıp karşıdakinide insan yerine koyuoruz senin gibi hura laf atma çabasında ezme çabasında koşmuyoruz kimin hesapıyla nerde nasıl davrandığım seni hiç alakadar etmez herkez yerini ve haddini bilicek kimsenin babasının çiftliği değil burası herkez istediğ hesapla kurallara uygun sekilde oynar buda seni alakadar etmez birisine laf atarken bir yaşına iki adabına bak 47 yaşındaki adam da edep olur 15 yaşındaki cocuk gibi laf sokma çabasına girmez...

devilltown

Active Member
:)

siz demedınız fakat etkınlıkten sorumlu olan admın veya test hesap sahıbı arkadaş aynı gun sohbette konusup bılgılendırıldıgını söyledi.. sanırım siz anlayammıssınız okudugunuz ben pekala anlıyorum vehala dıyorum etkısız ve yetersız bılgılendırme var.. heroyuncu forumu okumaz veya o an onlıne olamaz 7/24 kımse oyunda degıl bunun en kolay yolu pek tabı sizler mukemmel bır sekılde bılırsınızkı sunucu duyurusudur ..şayet bu okadarzor ise o fıkrını alıp etkınlık duzenledıgınız 3 dunyadakı 3-4 oyuncu vazıfelendırılır tum servere mesaj ceker. bu siz cok yogun hizmetveren yonetıcelırmızın yukunu bırazdaha azaltır belkı ..
neyse abesle iştıgal etmıyelım.. cunkı hepımız havanda su dovuyoruz saygu-sevgı-hızmet yaptık yapıyoruz gıbı görecelı kavramların arkasına sıgınmak mazeret uydurmak ne kadar tatmın edıcıdır bu görus acısına baglı.. siz dedıgınız gıbı hızmete vedaha ıyıye dogru calısıp ugras verceksınız ben ve benım gıbı nankorlerde hep elestırecegız kımımız burdasesını duyurarak kımı sadecekendı araalrındakı sohbetlerde ama bu hep olacak olmalıdırda.bırazda siz özeleştırı yapın sızı bıraz onure eden 2 paragraf yazıldıgında nasıl sozlerınız ıltıfata donusyorsa yanlışlarınızı soyleyenlerın yazdıklarınıda o sekılde karsılayın ıltıfat ıle degıl bırde bu taraftakı pencereden bakarak.ha saygı kucuk yastaaıleden alınan bır seydır yazınındabıraz hafıfe kactıgını veburda aıleme hafıfbır serzenıstebulundugun vars sayımına dayanarak bız 3 nesıldır asker olan ve ıcersınde bır cok egıtımcı olan bır aıleden gelırız terbıyemız askerı dısıplınle verılmıs ona gore bır yapıda yetısmısızdır .. egerbıraz özeleştırıde bulunursanız kendı cercevenızede bakmanızı nacizane tafsıye ederım!!!!

DeletedUser9381

Guest
Olaylar ikili tartışma gibi durumlara girmesin lütfen.

devilltown, ben o etkinliğin akşamına sizinle sohbet üzerinden konuşmuştum ve durumu açıklamıştım. O gün gayet güzel konuşmuştuk. Biz sizi, siz de bizi anlamıştınız. Tekrar aynı konu üzerinden tartışmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. İki isteğiniz vardı bende kabul edilebilir olduğunu bundan sonraki ay içerisinde veya diğer etkinlik savaşlarında uygulanabileceğini söylemiştim size. Umarım bu mesajımla olay daha fazla büyümez.