Paskalya Güç Gösterisi 2021 geri bildirimleri

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Etkinlik ile ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altından bize bildirebilirsiniz.

JohnCooper

Member
Paskalya Etkinliği kapsamında gizli görev başarısını Dünya 1'de kazanan ilk kişi oldum, sohbet odası ve başarı raporunun ekran görüntüsü aşağıdadır.

İsim: JohnCooper
Dünya: Dünya 1

Ekran Görüntüsü:
Paskalya Başarısı.jpg

ATSIZ.

New Member
Paskalya Etkinliği kapsamında gizli görev başarısını Georgia'da kazanan ilk kişi oldum, sohbet odası ve başarı raporunun ekran görüntüsü aşağıdadır.

indir.png

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba kovboylar,

Bütün bildirimler incelenmiş ve gizli görevimizi Dünya 1'de JohnCooper, Bosphorus'ta falci, Georgia'da ATSIZ., Halikarnas'ta dedemetin ilk olarak bitirmiştir. Ödüller yüklenmiştir.

İyi oyunlar dilerim.

BACKBERY.

New Member
gerı bıldırım söyle ki ,
d15 de allah rızası için etkinlik falan yapmayın ya!
ugrasmayın arkadas serverle.
tam toparlıyoruz dünyayı, tam kale savaslarına 60 70 getırıyoruz, bı tane sacma sapan etkınlık. hop hadı başa dön.
arkadasım zırt pırt etkınlık yapıp durmayın. ıcıne ettınız guzelım serverın. derdınız nedır bılmuyorum ama d15 (halıkarnas) dıkkat edersenız bıttı bıtecek. aylardır ugrasıp didindiğimiz serverde 15 15 savas yapamıyoruz.
sızden katkı saglamanızı falan ıstemıyoruz dünyalara, köstek olmayın yeter ya.

devilltown

Active Member
gerı bıldırım söyle ki ,
d15 de allah rızası için etkinlik falan yapmayın ya!
ugrasmayın arkadas serverle.
tam toparlıyoruz dünyayı, tam kale savaslarına 60 70 getırıyoruz, bı tane sacma sapan etkınlık. hop hadı başa dön.
arkadasım zırt pırt etkınlık yapıp durmayın. ıcıne ettınız guzelım serverın. derdınız nedır bılmuyorum ama d15 (halıkarnas) dıkkat edersenız bıttı bıtecek. aylardır ugrasıp didindiğimiz serverde 15 15 savas yapamıyoruz.
sızden katkı saglamanızı falan ıstemıyoruz dünyalara, köstek olmayın yeter ya.

bu oyunda en son hem fikir olacagım oyunculardan birisin BACK fakat sonuna kadar haklısın bunlar etkınlık falan yapmasın içine edıp bırakıyorlar hatta inno TÜRK serverınde yonetıcı bile tutması hata oyunu berbat hale getırmerk için ne gerekıyorsa yaptılar.12 yıldır oyundayım son yönetim kadar becerıksız basiretsız bir yonetım gormedım oyunda hayır arkadaş utanma sıkılmada yok bıraz utanma olsa toptan istifa ederler