• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RED KİT - TEMANI VE KONSEPTİNİ SEÇ

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

RED KİT KONSEPTİNİ SEÇ

• Toplam oy kullanan
    48
  • Anket kapalı .

fetih61

Üye
Bazen şurda yazanlara bakıyorum da iyi ki yönetici değilim dayanamazdım ben bunlara diyorum. Valla iyi sabır var sizde :D Bence sırf eleştirmek olsun diye yazanlara cevap bile vermeyin

Deadwood22

Kıdemli Üye
Bazen şurda yazanlara bakıyorum da iyi ki yönetici değilim dayanamazdım ben bunlara diyorum. Valla iyi sabır var sizde :D Bence sırf eleştirmek olsun diye yazanlara cevap bile vermeyin
Zevk meselesi :) Evet yönetici olmak zor.. İşleri kişiselleştirip Unvanının dışına çıkmamaları gerekli yoksa zaten hepsi iyi insanlar ondan şüphemiz yok :) Biz Unvanı eleştiriyoruz taşıyan kişiyi değil :)

devilltown

Kıdemli Üye

sen merak etmi HAMSÜÜ.su akar yolunu bulur sen hiç mudahıl olma :) hatalrdan ders cıkartmasını bilenler müdahıl olup dogruyu ortaya koymaya devam eder.etliye sütlüye karısma ayda 1 defa oyuna gel yeter​