Süresiz hızlı server

'Tartışma' forumunda fetih61 tarafından 21. Haz 2015 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. fetih61

fetih61 New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    habire aklımda olan ve oyundan tek beklentim olan şey süresiz hızlı server :) para sıkıntımızın olmayacağı, eşya geliştirmeleri rahatça deneyebileceğimiz, 4-5 seviye kıyafetler silahlar yapabileceğimiz miss gibi bir server... herkes 150 seviye, savaşlarda düellolarda seviyeler arası uçurum yok...

süreli açıldı ve bence ilgi de fena değildi neden tekrar açılmadı ? şimdi süresiz hızlı server açılması için yöneticiler size çağrı yapıyorum siz de sesimiz olun innoya iletin hepimizin çok daha eğleneceği bir server olsun the westte.

2. ESENTEPELi.Dy

ESENTEPELi.Dy New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    bencede güzel olabilir hızlı sw istiyoruz...

3. YasakliKullanici

YasakliKullanici New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    güzelde olabilir olmıyabilirde dün dündür bugun bugundür yollar yürümekle aşınmaz :D

4. fetih61

fetih61 New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    koskoca kralın yoruma bak yaa :D birazdan gelir pardon kuzenim yazmış der :D konuyu sabote etme hızlı server istiyoruzzzzzz:shootout: :mad:

5. zeka3

zeka3 Well-Known Member

Alınan Beğeniler:
    28
    Valla herkes 150 lvliken Kale Savaşı mükemmel olur bencede oyuna canlılık gelir

6. King-1907

King-1907 Member

Alınan Beğeniler:
    2
    Ben istemem sürekli hızlı server, daha çabuk yaşlanırım orada..

7. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    la tayfunnnnnn

ötede oyna azcık ne hızlı serveri:) bız oyuna adam bulamıyoz sen hızlı dıyosun de get ...:mad:

8. Kayzerix

Kayzerix Guest

Hız istiyoruz ama çok hız.

Eğer çok çok çok hızlı olursa amacına ulaşacaktır. 20-30 kat hız istiyoruz :) DP puanıda 1000 olsun :D

9. KaraKlan

KaraKlan New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    olabilir hatta güzel olur :)

10. önderlord

önderlord New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    1000 dp puanı olsa 80 lvl adam olmazdı:D

Son düzenleme: 6. Tem 2015
  11. Gordon Freeman

Gordon Freeman Active Member

Alınan Beğeniler:
    15
    2 haftadır hiçbir yöneticinin öneriye cevap yazmaması :)

12. CmL35

CmL35 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Süresiz hızlı servır bence de altın alamayan arkadaşlar veya oyunda birşeyler yapmaya çalışıpta başaramamış arkadaşlar için ve de düşünsenize herşeyin daha hızlısı için bence gerekli beta servırı var ama orda da hız yok etkinlik servırı kuruldu istenilince ancak tamamen kale savaşı 3 gün boyunca 3x olucak bi tane servır açın sınırsız 3x yapın oynıyalım şahsi fikrimdir iyi eğlenceler herkese.

13. Skyranger

Skyranger Member

Alınan Beğeniler:
    4
    Hayaller Paris,gercekler Yozgat :)
    Zaten aktif bir avuc oyuncu var,bunlarin buyuk cogunlugu 150 level ve hemen herseye sahip,neden sinirsiz dunyaya katilsin ki diye dusunuyorum.
    Rekabetsiz,herseye kolayca sahip olan oyuncu server sinirsiz olsada oyundan bikmasi birkac ayi bulacaktir.
    Eger Inno'dan birsey istenecekse iyi bir reklam atagi ve getirecegi taze kan aktif oyunculardir,baska birseyin oyunu daha zevkli hale getirecegine inanmiyorum.

14. CmL35

CmL35 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Bence Türkiye piyasasını ve Türkiye sunucusunu ileriye taşıyıcak bir atak olabilir. Çünkü düşünsene sen yabancı servırda oynuyormusun bilmiyorum ama ben oynuyorum ve ilk yaptığım iş direk olarak türk kasabalarını aramak önce türkiye sunucusu yaparsa diğer ülkelerden insanlarda bu sunucuda oynamak istiyecek böylelikle belkide türk sunucusu içinde reklam ve önü açık bi başarı olucak. Çünkü ben diğer ülkelerin servırlarında görmedim hiç 2x 3x servırlar. Yapılamayanları yapmayı kim istemez ki.

15. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    hızlı server acıldı sanırım ve kısıtlı bir süre olacagını varsayıyorum.eee sonuç oyundan soguyon bıkan hatta harcadıgı zaman için kendısıne lanet okuyan onca oyuncu 1-2 aydamı oyuna geri ısınacak:)
    komik

16. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    ...
    öncelikle bu acılan lk hızlı server değil ve sanırım sonda olmayacak yabancı serverlerde uzun zamandır oynuyorum ve ordakı oyuncuların envanter gibi bir egosu olmadıgı için etkınlık gıbı ıvır zıvır zamanlarda bile kaleler cakılı oluyor..
    yanı değil x2 hızlı server x2000 olsa bu bır yaraya merhem olmaz

17. VeniVidiVici

VeniVidiVici Community Manager

Alınan Beğeniler:
    55
    Sivil Savaş dünyası hızlı dünya değildir, sadece bonusları fazladır.

Sivil Savaş etkinliğinden sonraki planımız hızlı dünya açmaktır.

levis501 bunu beğendi.
  18. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    veni kardeşim hızlı server olmaması çok iyi olmuş oyundan kopma aşamasında oldugum için konuya hakim olmadan fikir beyan etmek benm hatam..
    peki bu bonuslar ne kadar devam edecek bunu öngördügünüz bir süre varmı. ve sanırım bende bir sıkıntı var 2 gündür giremıyorum..