SİVİL SAVAŞ

devilltown

Active Member
bu sivil savaşta
saldırı=DÜELLOCU-İŞÇİ
savunma =ASKER-MACERACI
olarak ayrılması sadece TÜRK serverlerine özgü birşeymi.
çünki oynadıgım dıger ülke sunucularında böyle bir sınıflandırma yok isteyen istedıgı tarafa gecebılıyor..

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Bildiğim kadarıyla tüm dünyalarda ödüller ve klasman ayırımları aynı şekilde olacak.

devilltown

Active Member
klasman ayrımı falan yazmıyor ıngılız formunda ve her ısteyen saldırı veya savunma için katılabılıyor yine ONUR yanlış yamalak bir çevırı yapmıstır..kesınlıkle TRANSLATE kullanmamalı

vol

Member
klasman ayrımı falan yazmıyor ıngılız formunda ve her ısteyen saldırı veya savunma için katılabılıyor yine ONUR yanlış yamalak bir çevırı yapmıstır..kesınlıkle TRANSLATE kullanmamalı
benim dusuncem TR serveri baska ulkelerin serverlerine benzemez
en fazla tassss catlasaaaaaa 60-70 kisi savasa gelicek ve biz bildiginiz gibi hep kazanan tarafda olmak isteriz yenildikmi kiyamet kopar bu gelicek 60-70 kisi kesin tek tarafda toplanir daha fazla tahvil almak icin ve savas 3 dk da biter bence guzel bir dusunce klaslara gore ayirmak mecburen her iki tarafda da savasan oyuncu olacaktir
umarim her savasda degisik kombinasyon lar yapilir bazen saldiri bazen savunma bazen (asker- isci) (duellocu - maceraci) belkide bazen ( asker- duellocu ) isci maceraci) gibi bence herkes bir sekilde kazanmali veya kaybetmeli

tabiiki bunlar benim sahsi dusuncelerim

devilltown

Active Member
abla tezinde haklısın evet kazanmayan taraf cırlayacak:)
şimdi serverde 10 işçi 50 duellocu var katılım 3 işçi 25 duellocu olacak
30 asker 40 maceracı var katılım mınımum 18 olacak ıkı karakterden ve bunalrın hepsı+1+2 zapata setlı hangı duellocu erıtecek savunmayı hangi işçi tanklayacak duelloyu yanı sayı sınırlması olsa
5 asker 7 maceracı 2 işçi 10 düellocu saldırı tarafı gibi :)anlarım ama bana bu 4 karakterı hangı bonusa göre veya hangi sisteme gore ayırdıklarını anlatamazlar ve kaldıkı kendımı savaş konusunda uzman hıssederım 10 yıldır savaş harıc bır sey yapmadım oldugu vakıtlerde..
bu ayrımda mantık yok

devilltown

Active Member
yani illa beni haklı cıkartacaksınız .görün işte karakterlerı ıkıye ayırmanın sonucunu
aslında katılım serbset bıraksaydınız .1 etkınlık yonetıcısı lütfedıp 5 dakıka once kaleyi kontrol ederek
sayı bazı ayarlasa kaldıkı kaleden cıkartma ısını cok ıyı yapıyorsunuz
saldırı ve savunmaya her karakterı eşit dagıtsaydınız. belkı savaş olurdu
ama siz zahmet etmeyın sadece İNNO talımatına uyun savaşı acın gerısını sallayın gıtsın.
B E C E R İ K S İ Z S İ N İ Z

VeniVidiVici

Well-Known Member
Merhaba,

Aslında tüm ülkeler için bu şekilde düzenleme kararı alındı ama uygulayan ender ülkelerden biri olmuşuz. :)