• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

UYGULANDI satış etkınlıklerı hak.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
son dönemde yapılan etkınlerde örn: owens setın bınek setının kulce ıle satışa konulması daha sonrasında bull ve boswel setlerının sılahlarının kulce ıle satılması
bu satışlarda kısa surelı shop a geldıgı ıcın temın etmemız zor oluyor ve benım gıbı bıraz kararsız olan arkadaslar satış etkınlıgı bıtene kadar ıtemlerı temın edemıyor
işte bu yuzden bu son zamanlarda satışa konulan bınek ve setlerın ve bundan sonra olucak olan etkınlıktekı kulce ıle satışa koydugunuz setlerin shopta uzun vadede yer almasını
ve ıstedgımız zaman temın edebılme ımkanı sunmanızı beklıyoruz ayrıca oyuna yenı baslayanlarda buradakı setlerden kulce ıle fayda saglayabılır bunuda göz onunde bulundurmanızı rıca edıyorum bu setlerın shopta kulce ıle kalıcı olarak shopta yer almasını ıstıyorum benım dusuncem bu yönde....

akin1

Kıdemli Üye
Setlerin sanki satışa özelmiş gibi bir kereye mahsus shopta satılması değilde arada bir shopta listelenmesi bence de güzel olur. İhtiyacı olan alır.

akin1

Kıdemli Üye
peki alacakmısın:) hem oyunu bırakıp hemde setmi alacaksın yeğen:)
Benim ne zaman satıştaki setleri alacak külçelerim oldu ki :D belkide yıllardır indirim gelmiyor en son ende %30 gelmişti onuda geri çevirdim. Oyunun bazı set parçalarını sonradan külçe ile satılmasını pek doğru bulmasamda sonuçta birilerininde bu işten kazanması gerektiğini düşününce hak veriyorum.
Ben kendim için bir şey düşünmüyorum, biz oyuna yıllarını vermiş oyuncular arasındayız, beni oyundan soğutanda yıllardır tekdüzeliğin değişmemiş olması. Shopta bu tarz değişiklikler olsun var olan ürünlerde süpriz indirimler vs bile oyuna farklı bir hava getirir. Jupiterde aylardır meksikalıyla bir yerlere gitmeye çaalışıyorum belki eski setlerden shopa gelse alırdım.

koray32

Kıdemli Üye
Benim ne zaman satıştaki setleri alacak külçelerim oldu ki :D belkide yıllardır indirim gelmiyor en son ende %30 gelmişti onuda geri çevirdim. Oyunun bazı set parçalarını sonradan külçe ile satılmasını pek doğru bulmasamda sonuçta birilerininde bu işten kazanması gerektiğini düşününce hak veriyorum.
Ben kendim için bir şey düşünmüyorum, biz oyuna yıllarını vermiş oyuncular arasındayız, beni oyundan soğutanda yıllardır tekdüzeliğin değişmemiş olması. Shopta bu tarz değişiklikler olsun var olan ürünlerde süpriz indirimler vs bile oyuna farklı bir hava getirir. Jupiterde aylardır meksikalıyla bir yerlere gitmeye çaalışıyorum belki eski setlerden shopa gelse alırdım.
İşin aslı ben de külçe ile satılmasını makul buluyorum. Sadece hoşuma gitmeyen durum külçesiz oynayan birinin bunlara hiçbir şekilde erişiminin olmaması. Örneğin futbol set de külçe ile satılan bir setti ancak insanlar başkalarından satın alabildikleri için problem yaratmıyordu o kadar. Şu an olan durumda o seti ya külçeyle alacaksın ya da alamazsın. Bu dayatma sinir bozucu açıkçası. Yönetimden o zaman şu şekilde bir talep sunayım ben kendi adıma setlerin satışa (pazarda) açık olması mümkün mü? En azından böyle bir talep olduğunu iletebilir misiniz? @sleeplesslady

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
İşin aslı ben de külçe ile satılmasını makul buluyorum. Sadece hoşuma gitmeyen durum külçesiz oynayan birinin bunlara hiçbir şekilde erişiminin olmaması. Örneğin futbol set de külçe ile satılan bir setti ancak insanlar başkalarından satın alabildikleri için problem yaratmıyordu o kadar. Şu an olan durumda o seti ya külçeyle alacaksın ya da alamazsın. Bu dayatma sinir bozucu açıkçası. Yönetimden o zaman şu şekilde bir talep sunayım ben kendi adıma setlerin satışa (pazarda) açık olması mümkün mü? En azından böyle bir talep olduğunu iletebilir misiniz? @sleeplesslady
talebiniz doğru anladıysam bu konu daha önce iki kere gündeme geldi, maalesef premium setler pazarda açık olmayacak. Daha önceki öneriye buradan ulaşabilirsiniz.

devilltown

Kıdemli Üye
külçe ile şatışta olan setlerin oyun içi para ile satılması zaten mantıksız.. külçe kullanan oyuncular bazı setler için 3500-4500 külçe harcıyor bunuda paraya dökersek 400-550 tl arası şahsen ben külçe ile aldıgım hiç bir seti başka bir oyuncuya satmam almayıda hiç teklif ettiğimi hatırlamıyorum en dogrusu KÜLÇE ile satılan eşyaların açık pazara konulmaması

koray32

Kıdemli Üye
evet sizin teklifiniz bu şekilde; bunu ileteceğim ancak sayın koray32'nin yazdığından anladığım pazara takasa konulması şeklinde
Evet o şekildeydi, aynı futbol set gibi... Diğer türlü bas parayı al avantajı p2w kısacası, külçesiz oynayan oyuncularımızın da bunlara erişebilir olması daha mantıklı geliyor bana. Sonuçta herkes biz gibi aklı selim(?) değil, külçe basmıyor veya yaşı küçük alacak kartı yok veya oyundan keyif alıyor ancak buna ayıracak bir maddi gücü yok vs. yok, ille de sadece bende olsun başkasında olmasın düşüncesi de tabi tercih, ne diyelim.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Konu öneriler alanına taşınmıştır; belli bir süre ile aktif olan özel etkinlik seti satışlarının tekrarlanması veya uzun süreli olması şeklinde raporlanmıştır.

devilltown

Kıdemli Üye
burda bir atıfda bulunulmuş cevap vermeye değecek bir şey değil ama PARAMIZ var basıyoruz zevk işi parasına kıyamayan ciklet alsın çiğnesin oda bir tür eğlence KÜLÇE ile satılan eşyaların oyun içi para ile satılması yersiz ve mantıksız..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Setlerin daha uzun süre satışta kalması değil ama tekrarlanması KABUL EDİLDİ - UYGULANACAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.