Seviye 20 - Bagimsizlik gunune hazirlik

• Konuyu başlatan DeletedUser8711
  • Başlangıç tarihi

Vatansever.

Member
Merhabalar. Sandık linkinde verilen sandık yanlış. Verdiğiniz sandık agav toplamak çalışmasından çıkıyor zaten. İtem ID'si [item=52108000] değil [item=52109000] olacaktır. Betada link üzerinden verilen çanta [item=52109000] mesela bu. [item=52108000] Sİzin verdiğiniz zaten agav toplamaktan çıkıyor. ID'de 1 rakam farkı var. Düzeltirseniz seviniriz.

Lachryma

Community Manager
Merhabalar. Sandık linkinde verilen sandık yanlış. Verdiğiniz sandık agav toplamak çalışmasından çıkıyor zaten. İtem ID'si [item=52108000] değil [item=52109000] olacaktır. Betada link üzerinden verilen çanta [item=52109000] mesela bu. [item=52108000] Sİzin verdiğiniz zaten agav toplamaktan çıkıyor. ID'de 1 rakam farkı var. Düzeltirseniz seviniriz.
Duyuruda da belirtildiği üzere "Eski bir sandık" görevi tamamlanmamış olan oyuncular sandığı link ile alabilir. Görevi çoktan tamamlamış olanlar destek ekibi üzerinden bizimle iletişime geçtiklerinde görevi tamamlayıp tamamlamadığı kontrol edildikten sonra 52109000 ID'li sandık için kod verilecektir.

Vatansever.

Member
Duyuruda da belirtildiği üzere "Eski bir sandık" görevi tamamlanmamış olan oyuncular sandığı link ile alabilir. Görevi çoktan tamamlamış olanlar destek ekibi üzerinden bizimle iletişime geçtiklerinde görevi tamamlayıp tamamlamadığı kontrol edildikten sonra 52109000 ID'li sandık için kod verilecektir.
Linkte açılmayan sandığın veriliş nedenini anlayamadım? Zaten agav çalışmasını yapınca bu sandık düşüyor. Sonrasında bu sandığı taktıktan sonra tekrar agav yapınca 52109000 ID li sandık yani açılabilen düşüyor.

Lachryma

Community Manager
Linkte açılmayan sandığın veriliş nedenini anlayamadım? Zaten agav çalışmasını yapınca bu sandık düşüyor. Sonrasında bu sandığı taktıktan sonra tekrar agav yapınca 52109000 ID li sandık yani açılabilen düşüyor.
"Henry'nin uzun listesi" görevini tamamladığınızda sandık görev tarafından alınıyor. Normalde "Eski bir sandık" görevinin açılabilmesi ve tamamlanabilmesi için üzerinizde ilk düşen sandığın bulunması gerekiyor. Bug nedeniyle görev sandık olmasa bile kabul edilip tamamlanabildiği için ilerideki görevde takılıyorsunuz. Bu nedenle "Eski bir sandık" görevinde kalmış olan oyuncuların görevi tamamlayabilmesi için link üzerinden giriş yapmaları gerekir. Siz bu görevi bug nedeniyle sandıksız tamamladığınız için takılı kaldığınız görev için kod vermekteyiz.

İyi oyunlar dilerim.

Vatansever.

Member
"Henry'nin uzun listesi" görevini tamamladığınızda sandık görev tarafından alınıyor. Normalde "Eski bir sandık" görevinin açılabilmesi ve tamamlanabilmesi için üzerinizde ilk düşen sandığın bulunması gerekiyor. Bug nedeniyle görev sandık olmasa bile kabul edilip tamamlanabildiği için ilerideki görevde takılıyorsunuz. Bu nedenle "Eski bir sandık" görevinde kalmış olan oyuncuların görevi tamamlayabilmesi için link üzerinden giriş yapmaları gerekir. Siz bu görevi bug nedeniyle sandıksız tamamladığınız için takılı kaldığınız görev için kod vermekteyiz.

İyi oyunlar dilerim.
Açıklayıcı oldu, teşekkür ederim.

DeletedUser8711

Guest
Çözüm yeniden düzenlendi. Bugün gelen güncelleme sonrasında görev düzelmiş olup öncesinde yapıpda ilerleyenlerin tek çözümleri destek sistemine başvuru yapmasıdır.

XHellFire

Active Member
Linkdeki sandığı göreve verdim ben agav çalışmadan şimdi ne yapmam gerekiyor desteğemi yazayım

XHellFire

Active Member
Görev bende mayada değil henryde başladı linkden sandığı alıp henrye verdim direk görev devam etmiyor ne mayada nede şerifde görev var 2 side açılmadı saat 11 de görev geldiği gibi kabul ettim henryi o yüzden buglu olabilirmi yada saatli görev mi var

Arif Eroy

Member
Görev verici : Şerif

Gerekenler:

• - Deri 0/4
  • - Çekiç 0/1
  • - Çivi 0/10
  • - 'Gömülmüş bir sandık' kullan ( Gömülmüş bir sandık üstünüze takılı ilen Agav toplamak çalışması yapınız )
Ödül: 450 tp + 200 dolar + Havai fişek kutusu

Bu görev açılmıyor gömülmüş sandık üzerime takılı iken böyle sorunu olan var mı?

Eklentiler

Deadwood22

Active Member
Görev verici : Şerif

Gerekenler:

• - Deri 0/4
  • - Çekiç 0/1
  • - Çivi 0/10
  • - 'Gömülmüş bir sandık' kullan ( Gömülmüş bir sandık üstünüze takılı ilen Agav toplamak çalışması yapınız )
Ödül: 450 tp + 200 dolar + Havai fişek kutusu
Küpeyi buldun mu ? Bunun 1. Görevi. Ben de de açılmadı levis yardımcı olmuştu ilk görevi yapman lazım diye :) zaman bulamadım yapmaya ama ilk 1. Yi dene bende öyle yapıcam haftaya

Arif Eroy

Member
Küpeyi buldun mu ? Bunun 1. Görevi. Ben de de açılmadı levis yardımcı olmuştu ilk görevi yapman lazım diye :) zaman bulamadım yapmaya ama ilk 1. Yi dene bende öyle yapıcam haftaya
Maria Roalstad

Merhaba arkadaşım,
Sen de Henry'nin Bağımsızlık Günü kutlamalarını hazırlamasına yardımcı olmak için mi geldin? Bugün bana ne olduğunu biliyor musun? Kır çiçekleri ararken küpelerimi kaybettim. Benim için çok özeller. Henry'nin senin için hazırladığı gerekli malzemeler listesinde meyveler olduğunu gördüm. Küpelerimi de arayabilir misin?

Gerekenler:

• - Küpeler 0/1
  • -
    Çözümle:Henry'nin uzun listesi (Bağımsızlık

buradaki küpeden bahsediyorsunuz değil mi? ilk bu görevin mi tamamlanması lazım
onu nasıl yapıcaz?

Son düzenleme:

Arif Eroy

Member
Yapamayanlar için şimdi yaptım
ilk gömülü sandığı alıp görevi bitirenler diğer görev açılmasını için maria daki küpe görevini tamamlamak gerekiyor.
Yabanmersini topla çalışmasından küpe bulunca bu görevi tamamlayıp gömülmüş sandık üzerimize giyince şerifte yeni görev açılıyor.

görev tamamlamak için bulduğum yeni sandığı kullanınca bu görevi tamamlanıyor.
sandıktan aşağıdaki ürünler çıktı

Eski çizimler - Doktor'un alet çantası - Eski notlar - John Marshall'ın kitabı ve sütlü çikolota çıktı.

Son düzenleme:

DeletedUser8711

Guest
Maria Roalstad

Merhaba arkadaşım,
Sen de Henry'nin Bağımsızlık Günü kutlamalarını hazırlamasına yardımcı olmak için mi geldin? Bugün bana ne olduğunu biliyor musun? Kır çiçekleri ararken küpelerimi kaybettim. Benim için çok özeller. Henry'nin senin için hazırladığı gerekli malzemeler listesinde meyveler olduğunu gördüm. Küpelerimi de arayabilir misin?

Gerekenler:

• - Küpeler 0/1
  • -
    Çözümle:Henry'nin uzun listesi (Bağımsızlık

buradaki küpeden bahsediyorsunuz değil mi? ilk bu görevin mi tamamlanması lazım
onu nasıl yapıcaz?
İlk sayfadaki çözümü okursanız orada yazıyor.

Carl Grimes

New Member
Orada böyle bir uygulama olursa ben ve çoğu diğer oyuncu da oynadığı diğer sunucularda aynı uygulamayı bekler. Bence böyle birşey yapılmasın zira bu görev seneye de yapılabilir. Hem zaten yeterince süre de vardı ustalık kasmak için iki ay oldu o server açılalı.

CastieL

Oyun Yöneticisi
Görev süreli olduğu için, yeni dünyamız Halikarnas'ta yönetici hesabı tarafından aralıklarla, üretilemeyen yüksek seviyeli ustalık ürünleri pazara koyulacaktır. Pazara koyulan ürünleri birden fazla almak, daha yüksek bir fiyata tekrar satmak yasaktır ve yapanlar süreli uzaklaştırma cezası alır.

Stoklar bittikçe ekleme yapılacaktır. Pazarda ürünleri bulamazsanız bir süre bekleyip tekrar eklendiğinde satın alabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

eraysvs58

New Member
Georgia serverında da 50k dan satıyorlar koyun ucuz fiyata da bizde alalım haksızlık oluyor böyle.