Sivil Savaş

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

VeniVidiVici

Community Manager
Merhaba kovboylar,

Son kayıt tarihi: 10.10.2016 Pazartesi günü​

Dünya açılış tarihi: 11.10.2016 Salı günü
Dünya kapanış tarihi: 11.11.2016 Cuma günü

"Sivil Savaş" etkinliğinin kural ve koşulları
1. Temel Kurallar
- Etkinlik; tüm oyundaki kale savaşı severleri bir araya getirerek zevkli savaşların ortaya çıkmasına zemin sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.
- Asıl amaç; hızlı dünyada oynayıp kale savaşlarından zevk almaktır. Bu nedenle kazanan bir taraf yoktur.
- Yöneticiler; projenin herhangi bir zamanında dünyayı kapatmak, silmek veya etkinliğe katılımı kapatmak haklarına sahiptir.
- Kuralların ihlalinde ceza puanı ve uzaklaştırma cezalarının yanında oyundaki mallara el konulabilir.
- Resmi oyun etkinlikleri süresince dünya kapatılır(Örn; Ekim Festivali Etkinliği). Buradaki amaç; dünyayı özel setlerden izole tutmaktır.
- Harcanılan külçeler iade edilmez.
- Maceraya katılmak, kasaba veya kale kurmak kesinlikle yasaktır.
- Hiçbir oyuncu diğer oyuncuların kasaba yetkilerini değiştiremez.
- Kale savaşlarının %25'inden azına katılım sağlayan oyuncuların hesapları silinir(yaklaşık hafta 1 kontrol yapılır).
- Dünyaya katılmak etkinlik kurallarını kabul etmek anlamına gelmektedir.
- Kurallardaki bilgilendirme eksikliğinden kaynaklı haksız kazançlar bahane sayılmaz.

2. Dünya
- Kasabalar alt merkezdeki ilçede(İlçe 11) yer almaktadır.
- Kalelerdeki saldırı/savunma savaşçı sayısı:
Küçük: 60/60
Orta: 80/80
Büyük: 100/100​
- Hakaret bildirme özelliği aktiftir.
- Tüm premium özellikleri aktiftir. Bir hesaptaki külçeler tüm dünyalarda kullanılabilir.
- Aşağıdaki bonuslar aktiftir:
  • +300% Hız
  • +300% Dinlenme puanı yenileme
  • +300% Hayat puanı yenileme
  • +300% Çalışma ücreti
  • +300% Ürün bulma şansı
  • +300% Çalışmalardaki şans
  • +300% Tecrübe puanı
- Aktif premium özellikleri:
  • Otomatik işlem - İlk 8 gün
  • Karakter bonusu - İlk 8 gün
  • Yüksek gelir - İlk 8 gün
  • Daha hızlı dinlenme - İlk 13 gün
  • Sigorta - İlk 3 gün
  • Daha hızlı - İlk 8 gün
  • VIP bonus - İlk 3 gün
3. Karakterler
- Etkinliğe katılmak isteyen bir oyuncunun diğer herhangi bir dünyada en az 80 seviye karakteri olmalıdır.
- Bu başlık altından kayıt yaptırabilirsiniz. Başvuruda karakter sınıfı ve cinsiyeti belirtilmelidir. Başvuru yapılan karakter ismi ile hesap oluşturulacaktır.
- Tüm karakterler 120. seviyede oluşturulacaktır.
- Birikim ve yetenek puanı(120 birikim ve 360 yetenek) hesap seviyesi baz alınarak karaktere yüklenecektir. Oyuncu tarafından dağıtılacaktır.
- Karakterlerin envanterlerinde, içinde 1000 tahvil bulunan "Olağanüstü profil" eşyası ve bankada 250.000 dolar bulunmaktadır.
- Kılavuz görevleri otomatik olarak bitirilmiş olacaktır.
- Ustalık sınıfı seçilebilir ve görevler tamamlanabilir.
- İstenildiği taktirde, herhangi bir zamanda etkinlikten çıkılabilir. Bunun için hesabı silebilir veya bir daha giriş yapılmayabilir.

4. Takımlar
- Oyuncular iki takım halinde yarışmaktadır: Kuzey ve Güney.
- Takımların eşit güçlerde olması amacıyla karakter sınıflarına göre iki takım arasında dağılım yapılacaktır.
- Yöneticiler tarafından, nüfusu 100'e ulaşabilen 2 kasaba kurulacaktır.
- Her oyuncu kasabaya üye olmak zorundadır.
- Her takım kendi kasabasında yaşamaktadır.
- Oyuncular, geçerli bir sebep sunarak takım değiştirme hakkına sahiptir.
- İttifak kurmak yasaktır.

İyi eğlenceler dileriz...

Son düzenleme:

vol

Member
hadi siftah benden olsun butun savaslara katilabilirmiyim bilmem ama denerim

Nick : vol
Sinif : Asker

Son düzenleme:

Khan1

New Member
benm d9 da 105 lwl maceracı
d1 de asker 83 lwl asker
d5 te 51 lwl düellocu war
ben burda sınıfa düellocu yazdım bi sorun olur mu savaşa katılabilir miyim düellocu olarak

VeniVidiVici

Community Manager
benm d9 da 105 lwl maceracı
d1 de asker 83 lwl asker
d5 te 51 lwl düellocu war
ben burda sınıfa düellocu yazdım bi sorun olur mu savaşa katılabilir miyim düellocu olarak
Herhangi bir dünyada 80 seviye ve üstü bir hesabınızın olması katılmanız için yeterlidir.

Etkinlik dünyasındaki karakteriniz ve karakterinizin cinsiyeti tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

cnRxx

New Member
- Kurallardaki bilgilendirme eksikliğinden kaynaklı haksız kazançlar bahane sayılmaz.

bu kuralı daha çok açmanızı öneririm.
.
-Ayrıca 0dan başlanıcak item bakımından sanırım
-Diyelim altın silah set yapacağız görevlerde biri bitince biri geliyor mesela x görevini görmek yapmak için y görevinin bitmesi lazım bize onlar için vakit verilecek mi ?
-Ustalık olayını yeniden seçtirmiyorsunuz normal dünyada ki gibi mi olucak yoksa direk mi kalkacak mesela benim forumdan yazıyorum hangi tr dünyası bilinmiyor hepsinde 80 üstü leveli isem d1de demirciyim d9da şarlatansam hangisi baz olarak alınacak ?
-İyi Eğlenceler.

VeniVidiVici

Community Manager

bu kuralı daha çok açmanızı öneririm.
.
-Ayrıca 0dan başlanıcak item bakımından sanırım
-Diyelim altın silah set yapacağız görevlerde biri bitince biri geliyor mesela x görevini görmek yapmak için y görevinin bitmesi lazım bize onlar için vakit verilecek mi ?
-Ustalık olayını yeniden seçtirmiyorsunuz normal dünyada ki gibi mi olucak yoksa direk mi kalkacak mesela benim forumdan yazıyorum hangi tr dünyası bilinmiyor hepsinde 80 üstü leveli isem d1de demirciyim d9da şarlatansam hangisi baz olarak alınacak ?
-İyi Eğlenceler.
1- Kuralların, etkinliğin genel çerçevesinin belirlenmesinde gözden kaçırdığımız bir nokta olup bunun aracılığıyla oyunda haksız kazanç sağlamaya çalışmaktan bahsedilmektedir. Zira, siz de takdir edersiniz ki; kimse haksız kazanç sağlamasın. Ağzımızın tadıyla oyunumuzu oynayalım. :)
2- Evet. Herkesin envanteri boş olacak.
3- Hayır. Etkinlik(dünya) süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Buradaki asıl amaç görev yapmak değil etkinlik düzenlemek olduğundan ek süre gibi bir şey söz konusu değildir.
4- Ustalık sınıfınızı kendiniz seçebilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.