Sivil Savaş

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

tolga3439

New Member
Aynen öle hastadır acil işi çıkmıştır tamam özel etkinlikte bence hesap silinme olayı çok saçma bu arada bir haftadır mail gelip duruyor bir silinmedi elko ve deadw taki hesaplarım silin onları bıktım elko halkı sizi özledi maillerinde ivedi bir şekilde silin şunları lütfen de mail gelmesin

devilltown

Active Member
siz oyunculara nacizane tafsiyem .
bu oyuna ilk tr serverleri açıldıgında başladım..
belki çok iyi cok sağlam dostluklar edinememe vesile oldu ve bunun için bu oyuna bir şekilde bağlı kaldım ama şimdi bunun tamamen zaman israfı ve bazende para tuzagına dönüşen bir şey olduguna kanaat getirdim heleki türk serverlerindeki yönetim işlerini gerektiği gibi yapmamakta ısrarcı. foruma başlık aç artık ne yazarlarsa yazsınlar..
kendileri çalıp kendileri oynasın mantıgında
biz yaptık oldu demek tek başarılı oldukları iş..
veni kardeşime sordum..
bana verdigi bir cevapda insanların oyunda yaşamadıklarını kendi hayatları oldugunu ve online olma sürelerini savundugu destek cevabına binayen ama bakıyorum ya cevap vermeyi kendine lüx görüyor yada bu konuda verecek doğru bir cevap bulamıyor!!!
burası güçlülerin hukunun işledigi bir yer degil hukukun gücü olmalı ve şimdi soruyorum nerde bizim hakkımızı hukukumuzu savunacak yönetim 2-3 gün sağlık veya başka bir sebeb ile aktif olmayan oyuncuların hesabını silme hakkı sizde olabilir..ama yukarda tolganın belırtıgı gıbı o sacma maillerden 1 tane lütfedemezmiydiniz..
ha sanmayınki bu berbat sivil savaş dünyasında olmadıgım için eleştiriyorum. bu sizin herrzamanki sacma uygulamalarınıza bir tepki..ve talbi varssa TÜRK SERVERLERİNDEKİ TÜM HESAPLARIMI DEVREDEBİLİRİM..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.