• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yakında yeni bir dünya açılacak!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

The Masa (2.Sayı - Büyük Konuk)

Deadwood22

Well-Known Member
4.png

Önce Sayın samael’e zaman ve emeği için, sonra da okuyup zaman ayırdığınız için sizlere Teşekkürler :) Uzun zamandır gazete gelmiyordu fakat bu uzun soluklu çalışma arayı kapatmıştır, Sağlıklı Günler

Dip Not. Sansür veya kaldırılacak bir içerik olduğunu düşünmüyorum Sayın CM, Düşünce özgürlüğünün kullanılması ve paylaşılması sadece :)

XHellFire

Active Member
Tebrik etmek gerek gayet iyi konuşmuş ama asıl suçlu olanların gelip itirafta bulunmaları lazım . Zamanından beri cmleri yönlendiren oyuncular var kimler cmleri nasıl yönlendirdi görmek lazım . Etkinlik ve oyun yönetimini sıraya dizdiğinde en masum olan yöneticiydi Uğur

devilltown

Well-Known Member
Güzel olmuş, durduk yere 4 sayfa gazete okuttun bana da sonunda bizim rezinin samael olduğunu daha yeni öğrendim :(
ahhhhhhhhhhh yeğenım ahhh:)
daha kımler var kımler neler dönuyor bizans entrıkaları halt etmiş emme.. yeğenler gayet düzgün görev ifa ettı hatta samael ve dizyy az yüklenmedim forumda arşivde muhakkak vardır o konular
has yeğenler oldugu halde:) o kadar adil olmaya calıstılarkı bazen bizleri üzüp kırmak bahasınada ..

Jr.Ewing

Member
uydur uydur ipe diz (uludağ sözlükte açıklaması şöyle)
"valla öyle ipe sapa gelmez şeyleri yan yana dizenler var ki anlatamam.
bi de bununla boş boş alkışlanmaya alışmışlar, narsistik tavan aynaya taş atıp kıranlara hiç tahammülleri yok.
ama cahil cühelâ çok olduğundan ne bulsalar "aha tespit yapmış" diye atlıyorlar , bunların balonu da şiştikçe şişiyor. "

Bilgi paylaştıkça güzelleşir. :)

devilltown

Well-Known Member
bi de bununla boş boş alkışlanmaya alışmışlar, narsistik tavan aynaya taş atıp kıranlara hiç tahammülleri yok.
ama cahil cühelâ çok olduğundan ne bulsalar "aha tespit yapmış" diye atlıyorlar , bunların balonu da şiştikçe şişiyor. "

samael cok yakından tanırız ..sanırım sen oyunda cok aktıf degılsın anlatılanlar seni alice harıkalr dıyarıan göturdu yapılan ve yazılan hersey dogru

RezieaL

Active Member

Yüzüm olmasa da avatarım burada, söylediklerimin arkasındayım.

vol

Member
2202 adlı eklentiyi görüntüle

Önce Sayın samael’e zaman ve emeği için, sonra da okuyup zaman ayırdığınız için sizlere Teşekkürler :) Uzun zamandır gazete gelmiyordu fakat bu uzun soluklu çalışma arayı kapatmıştır, Sağlıklı Günler

Dip Not. Sansür veya kaldırılacak bir içerik olduğunu düşünmüyorum Sayın CM, Düşünce özgürlüğünün kullanılması ve paylaşılması sadece :)

reportaji yapanada cevaplayan samael e de tebrikler guzel reportaj