• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The West Çizgi - Kral Artur ve Bozlak Çayır Sakinleri

akin1

Kıdemli Üye
cizgi.png

Bozlak çayırların ortasında düşe kalka, tombarlanarak gidiyorduk, ne olduysa birinin kuyuya attığı taş birden orta çağa açılan kapı yarattı ve kendimizi bir anda poseidonla savaşırken bulduk.

Sonuç mu? Rakip aman vermedi, dörtte dört yaptı.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

*** Önemli ***
Pekte bir aktivitesi olmayan the west oyun ve forumunda gelişen olayları biraz görsel birazda lakırdı ekleyerek mizahi bir amaçla paylaşıyorum.
Burada adının geçmesinden yada eleştirilmesinden rahatsız olan oyuncular var ise bana öm ile ulaşabilir. Rahatsız oldukları yerleri kısmen yada tamamen kaldırabilirim.​

Son düzenleme:
lee akın yalnız deviltonun muhabetini yazmamışın eksik olmuş sarpiş var birazşans var yönetici var ama ne hikmetse devilin mizhanı yapmamışın lee şu adamdan korkmayın yaw ateş olsa kendini yakar kimi görüyorsanız mizahlayın ben alınmam böle şeylere yalnız fazla derin sulardada gezmeyin yönetici gerekni yapar bayanda olsa yeteri kadar müsamma gösteriyor ama bunu iyi niyetli davranbısı kötüye kulanırsanız yönetici tarafından sertleşir size diyim bu mizah biraz daha uzatılabilirdi akın ama kimeyi ayırmadan kayırmadan mizahlayın fakat devil denen adam mizaha eklenmemiş en son bölümde 4 lü çete olarak eklenmiş ben iyi niyetli oldugum için kötü yorumlarsam ters anlarsınız gerek yok 10 üzerinden 7 verdim eksikler olmasına ramen bu arada bende sakal yok bagzı arkadaşların yüzünde sakal varmı bilemem :p dünya halkı dediğinizde sizin kendi grubunuz zaten bunu anlamaya gerek yok 4 ünüz aynı muhabeti yaparsınız
KRAL-ARTUR farkı taklitlerden sakının herkes ben olamaz bende onlar gibi olamam ;)

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
:D ayaga kalktım ekrana sırtımı dönüp bu arthura bol bol güldüm.... lütfen önce TÜRKÇE mizi düzgün kullanmayı öğrensin sonra imla hataları üzerine çalışssın yazdıklarını okuyup çözmek için A1 seviyeye geri dönmek cok zor.. son olarak AKIN1yeğenim bu mücadele edilecek bir oyuncu olmadığı gibi bizim karşımızda olmak kendisine prim getirecek sanıyor İSTANBUL da yaptıklarından sonra BAN lanmış bir oyuncu çok ciddiye almaya değecek kapasitede biri değil

:D ayaga kalktım ekrana sırtımı dönüp bu arthura bol bol güldüm.... lütfen önce TÜRKÇE mizi düzgün kullanmayı öğrensin sonra imla hataları üzerine çalışssın yazdıklarını okuyup çözmek için A1 seviyeye geri dönmek cok zor.. son olarak AKIN1yeğenim bu mücadele edilecek bir oyuncu olmadığı gibi bizim karşımızda olmak kendisine prim getirecek sanıyor İSTANBUL da yaptıklarından sonra BAN lanmış bir oyuncu çok ciddiye almaya değecek kapasitede biri değil
1 -yazılarda klawye sorunu var 2- bilmediğin bir şey olduğu için istanbul servar muhabetine girmiyorum bikere ben ordan banlanmadım sen kanıtla bunu ben bizzat sana gelip el etek öpecem istanbuldaki servar işlerim youn oldugu için girmedim bir süre o yüzden hesap silinmişdi +anlatıyorum anlamıyorsunuz ben napayım 3- prim yapmak isteyenler zaten benim adımı kulanarak primi elde edeceklerini sanıyor ben yemem tabiki devil konuyu tartışmaya gerek yok mizahı yorumla beni değil ben beyendim eksikler olmasına raamen sen mizah yorumlamak yerine bana yürüyorsun fakat bir yıldız kadar ulaşılması zor biri oldugum için senin yürüyerek ömrün yetmez :) saygılar selamlar efendim azcık kibar olayım demi ama

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
Öncelikle beğenmenize sevindim, beğeni atan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.
Şunu ifade etmeliyim ki her duruma uygun görsel bulamıyorum ve olaylar bulduğum görsellere göre bir akışa bağlanıyor bu yüzden de her durumun yada her oyuncunun mizahını yapamıyorum. Eğer az buçuk bir şeyler çizebilme yeteneğim olsaydı bu konuda sizlere daha zengin ve daha uzun içerik hazırlayabilirdim ancak bu kadar hazırlayabiliyorum.
Burada çoğu zaman kapanan konularda olduğu gibi bu konuda da konunun amacından saparak, kilitlenme sürecine doğru ilerlemesini irdeliyoruz. Şunu da ifade etmem gerekir ki hiçbir oyuncuyu doğrudan yada dolaylı olarak kötülemek gibi bir niyetim yok. Hem yönetim içeriklerde sakıncalı bir durum görseydi sanıryorum ki beğeni atmazdı ve doğrudan yada dolaylı olarak uyarırlardı o yüzden içeriklerin onlarında hoşuna gittiğini düşünüyorum.

***300***

Kıdemli Üye
cizgi.png

Bozlak çayırların ortasında düşe kalka, tombarlanarak gidiyorduk, ne olduysa birinin kuyuya attığı taş birden orta çağa açılan kapı yarattı ve kendimizi bir anda poseidonla savaşırken bulduk.

Sonuç mu? Rakip aman vermedi, dörtte dört yaptı.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

*** Önemli ***
Pekte bir aktivitesi olmayan the west oyun ve forumunda gelişen olayları biraz görsel birazda lakırdı ekleyerek mizahi bir amaçla paylaşıyorum.
Burada adının geçmesinden yada eleştirilmesinden rahatsız olan oyuncular var ise bana öm ile ulaşabilir. Rahatsız oldukları yerleri kısmen yada tamamen kaldırabilirim.​

Eline sağlık akın, çok keyifli olmuş :D

Şarapçı hapiste şuan, sana mizah için emeğine sağlık diyor ve hapisten çıkınca bizzat kendisi teşekküre gelecek :cool:

akın kardeşş gördüğün gibi ilgi ve beyeni var lütfen devamını getir malum ben başrolde olunca beyeniler falan havada uçar :p biraz abartılı şöle makara falan tarzı olsun malum halkın bu zore dönemde gülmeye ve eylenmeye ihtiyacı var biraz stress atalım demi ama mizah kısaca sürükleyici olsun hint dizileri bile en az 7-8 sene sürüyo hihihi

devilltown

Kıdemli Üye
ABDAL ile APTALIN arasındaki ince çizgi hala duruyor:) ve bir mütercim tercüman lazım anlayabilmemiz için

Ğ, (küçük harfle ğ) Latin alfabesinden türetilen Türk, Azeri ve Kazak alfabelerinde; ayrıca Kırım Tatarcası, Çerkesçe, Lazca ve Tatarcanın yazımında kullanılan Latin kökenli alfabelerde de bulunan bir harftir.

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
Bu serinin, bu kadar beğenilmesine açıkçası çok memnun oldum. The West Çizgi'nin devamı gelecek ancak çizgi ile daha öncede belittiğim gibi oyunda yada forumda gerçekleşen olayları yorumluyoruz, bu bazen bir tartışma, bazende yeni bir gelişme olabilir.

Bu serinin, bu kadar beğenilmesine açıkçası çok memnun oldum. The West Çizgi'nin devamı gelecek ancak çizgi ile daha öncede belittiğim gibi oyunda yada forumda gerçekleşen olayları yorumluyoruz, bu bazen bir tartışma, bazende yeni bir gelişme olabilir.
benden yana sıkntı yok yaw yalnız biraz atraksiyon biraz güldürü biraz eylence katarsan seviniriz makara olsun yanii sürükleyici olsun kestirip atma yani -- burdan arkadaşlardan rica ediyorum sadece mizah yorumlayın maksat eylence olsun