The West 2020 Genel Problemler

Black Rose

New Member
The West 2020 Genel Problemler ve Çözüm Önerileri;

The West 2008 yılından itibaren Innogames tabanlı bir western kovboy oyunudur.
2020'de oyuna tam olarak tekrar geri döndüm ve oyunda bazı problemlerin ve şikayetlerin olduğunu duyuyoruz.

Bende bir oyuncu olarak öncelikli olarak bu oyuncuların chat ortamında innogames'in bazı hatalara göz yumduğu vs vs. gibi
bir çok oyuncunun ağzından gelen şikayetler olduğunu işittim ve üzücü olduğunu maalesef ki dile getirmekteyim.
2020 yılında oyunun özellikle Türkiye serverlarında oyuncu azalması olduğunu gözlemlemekteyim. Oyuncuların chat ortamlarında
bu sıkıntıları dile getirmesinden bir the west sever olarak rahatsızlık duyuyorum.
Chat ortamlarında bu tarz konuşmalarla inno gamesin politakalarını değiştirme gücümüz olmadığını dile getirdim.

Bu yüzden bu platformda sorunlar ve genel problem adlı bir başlık açtım. Artık şikayetler hariç çözüm odaklı projeler ortaya konmasını talep etmekteyim.
Bu başlık altında herkes özgürce dilediği sıkıntıları yazması ve değerli Innogames yöneticilerinin bu mesajlara geri dönüş sağlayıp. Biz kullanıcıların içini ferahlatması gerektiğini
düşünmekteyim. Forumun daha sık kullanılması problemlerin daha hızlı çözülmesinde önemli bir adım sağlayacaktır.

Herkese iyi oyunlar diler , Çözüm odaklı sonuçlar bulunmasını temenni ederim.

Son düzenleme:

levis501

Well-Known Member
Bu başlık altında herkes özgürce dilediği sıkıntıları yazması ve değerli Innogames yöneticilerinin bu mesajlara geri dönüş sağlayıp. Biz kullanıcıların içini ferahlatması gerektiğini düşünmekteyim.
Multi yapanlara hakaret küfür edenlere göz yumulmamalı. Etik kurallarında bir topluluğun temel kuralları olduğu düşünülerek, huzursuzluk çıkaran herkesin cezalandırılması lazım.

Başta bunları yerine getirsinler, kuralları aklı başında bir şekilde ülkemiz sunucularına uygun bir hale getirsinler önce.

lawww

Active Member
Multi yapanlara hakaret küfür edenlere göz yumulmamalı. Etik kurallarında bir topluluğun temel kuralları olduğu düşünülerek, huzursuzluk çıkaran herkesin cezalandırılması lazım.

Başta bunları yerine getirsinler, kuralları aklı başında bir şekilde ülkemiz sunucularına uygun bir hale getirsinler önce.
Bu tarz insanlar geçmişte eğitim öğretimde ''Ahlak Bilgisi'' dersleri vardı ilköğretimlerde bu dersi almamış ve gerekli eğitimi görmemiş kişilerdir benim tabirimce. Bunlara sırtından değneği eksik etmeyeceksin. Vereceksin ceza puanını, kapatacaksın hesabını gitsin kavgasınıda dövüşünüde multisinide başka yerde yapsın.