The Western Star Gazetesi (5. Sayı)

Deadwood22

Active Member
4. Sayı.png

Sponsorluk kısmı;
- '' 14,08,2020 '' tekrar yürürlüğe girdi.
Hazır konusu açılmışken, Sponsorluk kısmını iptal etmiştik ama 1 2 talep olunca adil olması için tekrar açık hale getirdik.

Reklam bölümüne kimseyi kırmayıcı söz veya resim eklemek için kapalı teklif sistemi düşünmüştüm.
- Sayının çıkma garantisi yok her sayı son sayı olabilir o yüzden hiçbir serverdan para aktarmayın ben size konu hakkında ulaşana kadar.
- Forum mesajı ile 4. Sayı için X k teklif ediyorum diyerek sürece dahil olabileceği bir sistem. Rekabet ve sömürü olmaması adına herkesin 1 kere teklif hakkı var ve kimse ile paylaşmayın.
-Sayı çıkmadan 1 gün önce en yüksek teklif verene ulaşarak, hangi serverda ödeme yapacağı ve o alanı nasıl kullanmak istediğine dair diyaloga girilecek.
-Beğenilmediği taktirde eski sisteme geri dönülecek.

Son düzenleme:

Deadwood22

Active Member
Gazete gayet güzel de oyunda o kadar rekor kırıyorum ediyorum ama niye hiç benden bahsedilmiyor. Napayım büyük bir skandal mı yaratam illa :D
Skandal çok satıyo biraz onun etkisi var ama her gün yeni rekor kırıyorsun yetişemiyoruz :) diğer sayıda bi irdeleyelim rekorları en iyisi :D

Deadwood22

Active Member
Hazır konusu açılmışken, Sponsorluk kısmını iptal etmiştik ama 1 2 talep olunca adil olması için tekrar açık hale getirdik.

Reklam bölümüne kimseyi kırmayıcı söz veya resim eklemek için kapalı teklif sistemi düşünmüştüm.
- Sayının çıkma garantisi yok her sayı son sayı olabilir o yüzden hiçbir serverdan para aktarmayın ben size konu hakkında ulaşana kadar.
- Forum mesajı ile 4. Sayı için X k teklif ediyorum diyerek sürece dahil olabileceği bir sistem. Rekabet ve sömürü olmaması adına herkesin 1 kere teklif hakkı var ve kimse ile paylaşmayın.
-Sayı çıkmadan 1 gün önce en yüksek teklif verene ulaşarak, hangi serverda ödeme yapacağı ve o alanı nasıl kullanmak istediğine dair diyaloga girilecek.
-Beğenilmediği taktirde eski sisteme geri dönülecek.

Frisby

New Member
1 sayfa az geliyor biraz daha içerik üretin ki gazete 2-3 sayfadan oluşsun :D
Daha çok kavga, daha çok atışma daha çok içerik :D