• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The Western Star Gazetesi (9. Sayı)

zeka3

Kıdemli Üye
çok güzel olmuş , eski ama unutulmuş güzel bir proje . :)
Teşekkürler Dead... :)
Yalnız ben sözelciyim sonuna kadarda masadayım :D
mari'nin vurduğu 50k'nın yarısı benim sayılır :D 13 yönetme bonusu verdik bi zahmet vursun.
Külçeleri kırışcaz 25 25 :D

DeletedUser9685

Guest
çok güzel olmuş , eski ama unutulmuş güzel bir proje . :)
Teşekkürler Dead... :)
Yalnız ben sözelciyim sonuna kadarda masadayım :D
mari'nin vurduğu 50k'nın yarısı benim sayılır :D 13 yönetme bonusu verdik bi zahmet vursun.
Külçeleri kırışcaz 25 25 :D
10 değil 25 i zek e :) eline sağlık bu arada çok güzel olmuş

devilltown

Kıdemli Üye
eline emegine sağılık .....
bunu yönetimin düşünmesi imkansız idi fakat esprılı dilin ile muhtesem bir sayfa devamını dört gözle beklıyoruz

lawww

Aktif Üye
Güzel bir çalışma eline emeğine sağlık bazı noktaları esprili bir dille gündeme getirme tavrını çok beğendim bir daha ki sayıyı mutlaka bekliyorum.
( Abonelik varsa hemen abone olalım :) )

Deleted User - 875785

Guest
Bende çok beğendim, eline sağlık. Aslında biraz düzenlemeler ile haftalık bir çalışmaya çevirebilirsin. Umuyorum yönetici ekibi de sana destek verirler. (Teşvik primi :) ) Uzun süredir forumdaki tartışmalara güzel bir mola oldu. Tekrardan eline sağlık, bol şans

Deadwood22

Kıdemli Üye
Bende çok beğendim, eline sağlık. Aslında biraz düzenlemeler ile haftalık bir çalışmaya çevirebilirsin. Umuyorum yönetici ekibi de sana destek verirler. (Teşvik primi :) ) Uzun süredir forumdaki tartışmalara güzel bir mola oldu. Tekrardan eline sağlık, bol şans

Teşekkürler :) Haftalıktan ziyade hedefim forumda gerçekleşen büyük olayları kaçıranlara özel seri şeklinde sunmak :D Ben pirimi mi beğenilerinizle alıyorum zaten :D