• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The Western Star Gazetesi (9. Sayı)

zeka3

Kıdemli Üye
Star Wars Alıntı görselinde çok net sübliminal mesajlar var bence :) İzleyenler bilir ordan kim sağ çıkıyor kim çıkmıyor :)

Verilelerin gizliliği nedir be anadolu ajansını göreve mi çağıralım napalım onlar açıklasın :)

RezieaL

Aktif Üye
Ya hocam şu baskı makinesi kaç aydır niye çalışmıyor? 9 kuponda kaldık, getireceklerini söyledikleri "tren" gelmeyip iptal edilince ata binmekten başka çaremiz kalmadı.

şu tüm oyuncularıda mizahlasalar iyi olur aslında en basını okudum devilton ortalara geldim yine devil denen adam yaa bu adamın özeliği nedir bir sürü oyuncu var onlar niye ele alınmıyor b adamdan rüşvetmi alıyorsunuz yada rüşvetmi veriyor nedir bunun afrası tavrası ??? varsa bilmediğimiz bişi anlatın herkes ona göre davransın arkadaş...

Deadwood22

Kıdemli Üye
şu tüm oyuncularıda mizahlasalar iyi olur aslında en basını okudum devilton ortalara geldim yine devil denen adam yaa bu adamın özeliği nedir bir sürü oyuncu var onlar niye ele alınmıyor b adamdan rüşvetmi alıyorsunuz yada rüşvetmi veriyor nedir bunun afrası tavrası ??? varsa bilmediğimiz bişi anlatın herkes ona göre davransın arkadaş...
Rüşvet yok, enerji meselesi.. :D o enerjiyi herkeste görmek isterim :)

devilltown

Kıdemli Üye
hani atalarımızın bir deyimi var hatta atasözü bile denilebilir
''YİĞİT ÖLÜR KALIR ESERİ EŞŞEK ÖLÜR KALIR SEMERİ!!'' DER tırnagı kapatırım