• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Herkese merhabalar,

Öncellikle bir çoğunuz mutlaka beni tanımayacaktır ancak profilime bakıldığında forumdaki eski duyuru başlıkları (bir çoğu silinmiş, 500 küsür mesajdan 80 küsüre inmiş gerçi) IP kontrol istekleri, premium ve diğer oyun içi işletimleri ile eski yöneticilerden olduğumu anlamışsınızdır.

The-West'in ilk forum moderatörü, GM ve Support pozisyonlarındaydım. Benimle birlikte 3 çalışma arkadaşım daha vardı. Buradan onlara selâmlar ancak görebildiğim kadarıyla onlar da burada yok.

The-West, Türkiye'ye ilk geldiği zaman oyunda Türkçe'leştirilmeyen yerler vardı ve şuan ki gibi bir çok yeni özellikten yoksundu. Çok kısa süre içinde üzerine yeni versiyonlar eklendi, bir kaç versiyonun çevirisini yaptık.

Bayağı emek sarfettik ve görüyorum ki, hızlı bir biçim de oyun gelişmiş. İlk şehiri kurmak için az çaba göstermedik. Ve işin en keyifli tarafı; hiç birşey bilmiyorduk. :) Çünkü oyunu ilk deneyenler bizlerdik ve önümüze sürpriz bir biçimde çıkıyordu çoğu şey. Tabi yönetici olduktan sonra oyuna yeni gelecek özellikleri bildiğimiz ve biz eklediğimiz için kabak tadı vermeye başladı.

The-West'in eski üyeleri ile iki kelâm laf edelim diye açtım konuyu, var mı kimseler?

DeletedUser116

Guest
Burdayız policijska açıldığı günden beri taa ki kapanana kadar:)

Caracalla'nın emanetine bakıyoruz...

DeletedUser

Guest
Burdayız policijska açıldığı günden beri taa ki kapanana kadar:)

Caracalla'nın emanetine bakıyoruz...

Oo Speedy. Senin moderatör olarak gördüğüme sevindim, yabancıya gitmemiş koltuğumuz. :) Caracalla'nın hesabı silinmiş, n'oldu ona?

DeletedUser116

Guest
Caracalla bıraktı

Hem sıkılmıştı hemde işi gücü bahane etti bıraktı

Döncem diyordu bakalım bekliyoruz:)

DeletedUser

Guest
Caracalla ve policijska ve dahası bana eskileri özletiyo bu 2. hesabım oyun açılalı uzun zaman olmamıştı daha Beykozda bile av tüfeği vardı bilmem belkide geç kalmışımdır.
Daha oyunun reklamlar yeni yayınlanmaya başlamıştı eski modlar felan varken daha neşeliydi forum
yo yo şimdiki moderatörlerden bi sıkıntımız yok onlar alınmasın onlara anlatmak istediğim bişe yok yani ama eski moderatörlerin geeri gelmesine sevinirdim.
Sana gelince policijska sen çook uzun bir zaman yoktun, varken görmüştüm seni ama gitmiş olmanada çok üzülmüştüm eyer temelli geri gelmişsen seni onur salonunda görmek isterim.

DeletedUser

Guest
ben oyuna girdiğimde nec 32 lwl di 1. kurtlar vadisiydi ve köy boyutun 3. seviyesindeydi yeni item çıktığında azımız açık kalıyordu benim bide yetenek dağıtma mantığımı düşünün adamın yüzebilmesi için yüzmeye veriyordum attan düşer deiye ata binmeye valla çok para harcadım düzeltmek için .D

DeletedUser

Guest
ben oyuna girdiğimde nec 32 lwl di 1. kurtlar vadisiydi ve köy boyutun 3. seviyesindeydi yeni item çıktığında azımız açık kalıyordu benim bide yetenek dağıtma mantığımı düşünün adamın yüzebilmesi için yüzmeye veriyordum attan düşer deiye ata binmeye valla çok para harcadım düzeltmek için .D

Ben oyuna basladıgımda beykoz birinciydi ve 20lwldi.1.sehri hatırlamıom:D

DeletedUser1581

Guest
Ben oyuna ilk başladığımda, bu hesapta değildim. Ben başladığımda Beykoz 20 levellerdeydi, en iyi şehir tam olarak hatırlamıyorum ama Kurtlar Vadisiydi.1 yıl oldu neredeyse. *-)

DeletedUser

Guest
ben başladığımda oyun iki-üç günlük başlamıştı şansa raslamıştım :)

DeletedUser

Guest
ben nasıl başladığımı hatırlamıyorum ama muhtemelen bir oyun için tr gamer a giriyordum orda gun ın resimlerine bakarken bii bir forumda bu oyundan bahsetmiş bende girdim ilk gün tabiki tütün topladık :D

DeletedUser116

Guest
Biz Caracallayla alman serverinde takılıyorduk buranın açıldığı gün buraya başladık tabi öğrenmiş olarak :)

DeletedUser374

Guest
ben bu oyuna başladığımda 500 kişi üyeydi ilk başladığımdan beri 300 üncü sıralardayım halada öleyim senide biliyorum beykozuda kimler geldi kimler geçti ama biz hal burdayız 1 yılı geçti başlayalı oyuna am foruma daha sonradan üye oldğum için tarih tam değildir

DeletedUser

Guest
Ben oyun a başladığımda en sonuncuydum düellolardada en sonuncuydum gerisini hatırlamıyom valla :D

DeletedUser

Guest
Benim ilk karakterim cumali cümbürtlü idi.Beykoz hemen hemen 20 li levellerdeydi.Ondaki yeni itemleri görünce şaşırıyorduk.Heleki silahları.Bende oyunun ilk oyuncularından sayılırım.