• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
D2 de Garaman şehri vardı hatırlayan var mı :)

kurucu ünvanı alıp kasabanın alt kasabaları ile ilgilenmiş biri olarak evet hatırlıyorum, ne düellolar ne muhabbetler vardı =) o zaman külçe ile yetenek alınmıyordu, düello yapmak herkesin hakkıydı :) BL4CT'ın ilk hernandoyu aldığı zamanları hatırlıyorum da iyiydik ya :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser2913

Guest
bende w1 deydim 2009 dan beri hesap silinmiş tekrar başladım bizim zamanda ne pantalon vardı ne kemer :) pantalonsuz kovboy mu olur derdik kale savası daha yeni çıkmıştı

DeletedUser505

Guest
d1 30:10:2008 den beri başlayan maceramız devam ediyor :D Oyunda bir hafta elbise takmayı beceremedim 2 seviye otele gitmek için 5 saat uzaklıga gidip geliyordum :)

zeka3

Kıdemli Üye
Soruları cevaplıyayım dedim

Garaman Ultraviolet şehriyle birleşti adı ultraman oldu

Sonra Garaman-0utlaws kale savaşı vardı ilk mi 2. savaş mı neydi o savaştan sonra 0utlaws dağıldı
Beykoz bıraktı tabi(Başladıysa bilemem)

Son düzenleme:

topcomas

Üye
Ben de Ekim 2008'den beri oynuyorum. O zamanlar yüksek lisansımı bitirmiştim. Askerliği beklerken baya boş zamanım olmuştu. İnternette gezerken "tıkla-oyna" yazıyordu, vahşi batıyı da hep sevmişimdir, tıkladım hala oynamaya devam ediyorum :)
İlk başlarda Değirmendere grubu vardı, ordaydım. Askerlikten sonra birçok şey değişmişti. Oyuna "dostlarla" devam ettik :cool:
Selamlar.

DeletedUser

Guest
tanıyan tanır zaten bnim eski adım By MaJesTeLeRi idi şimdide ByMaJesTeLeRi :) 2008 den bu yana oynuyorum 2010 da bi bıraktık ygs sınavı yüznden ve bu sene d1 ve d7 de tekrar basladım.ii düellocuyumdur bilen bilir zaten :) ii oyunlar herkese...

DeletedUser

Guest
İlk oynadığımda D3deydim ve 2-3 gün sonra multiden ban yedim ordaki şehrim ütopyaydı sonra bir tane daha açtım Kidonyaydı Şehrim Oda 25 lwlde Flan Ban yedi :D oyunun amacını çözemeden ban yemiştim uzun süre oynamadım Sonrada Bosphorus da başladım ordaki arkadaşlarım bana oyunu düelloyu çalışmaları Öğrettiler :)

DeletedUser3650

Guest
Garibanlar City,Değirmendere,NWO,Silent Hill,Outlaws,Hızlı Silahşörler,Eski Dostlar,Tuğra,Hermos,Kidonya,Geronimo,Apachi,Saklı Kent,Panarmos,Eagles Hill, Miras Trith,Efeler Diyarı,Rom,

Bunlar hep D1 in efsane şehirleri :) Hatırlayan vardır illaki canım :)

DeletedUser

Guest
oyun gidiyor beyler sizler geldiniz geçtiniz keşke bizde öle olaydık ama hala grt efesanesi devam ediyor 7 yıldır bitmedi ... ilk speedylove ile başladık bu oyuna ozamanda grt idik şimdide zaman çok geçiyor inanılmaz derecede...

koray32

Kıdemli Üye
Baya Maceramız Oldu :)
Keşke başladığım tarihi not etseydim yahu :)
her dünyada ayrı maceram olmştu hala da olmaya devam ediyor
özellikle dünya 1 de
Türk Kahvesi-Deadwood-Hermos-Ghost Riders Town bu kasabalardan olanlar beni hatırlayabilirler
çok kişi gitti az kişi kaldı :cool:

DeletedUser505

Guest
3 sene ara verdikten sonra oyun ne alemde bakalım dedik foruma yazan yok mu forum mu kapallı ben anlayamadım kale savaşları bitmiş gibi bi şey dünyalar kapandıktan sonra 2 hesabımıda uzun zaman acmadım oyun tamamen ticarete dönmüş durumda eski seviyesine gelmesi mümkün mü zor gibi gözüküyor belki kale savaşlarına bir nebze canlılık getirilebilir şahsi fikrim eskisi gibi sandık cıksa kale savaşlarında biraz hareket olur..

Gordon Freeman

Kıdemli Üye
Halen buradayız, oynuyoruz olabildiğince. Ancak geceleri bile 20 kadar online oyuncu var iken forumda gündüzleri bile 5-6 oyuncu olmuyor. Sanırım oyun ile forum arasında pek bir bağlantı kalmamış. Eskiden sadece görevler için değil sohbet için bile forumu kullanırdık tabi oyun içi chat o dönemler yoktu. Gerçi oyun içi chat eklendikten sonra da forum yine aktifti. Anlaşılan artık oyunculara eskisi kadar hitap etmiyor. Bunun yanı sıra forumun yeni tasarımı eski, sade tasarımından çok uzak. Diğer sunucuları da kontrol ettim sadece burada değil global bir değişim. Gereksiz bir değişime gidilmiş.