• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Bende eskilerdenim ama sizin kadar deel benim ilk başladığımda sanırsam beykoz 60 lwl mi neydi tam hatırlamıyorum...Veya başkasıdır ama tam hatırlamıyorum.

DeletedUser

Guest
Ben başladığımda yanlış hatırlamıyorsam Kurtlar Vadisi 15000 puan filandı Outlaws ın adı farklıydı (The-West City olabilir) oyunda hicbisey bilmiyordum bi de noel baba sapkası görevi cıkmadan 15-20 gün filan önce baslamıstım galiba ona göre hesaplayın :up:

DeletedUser

Guest
bn oyuna başladığımda eski dostlar 1nciydi

bnde ilk başlayanlardan olmak isterdim:cowboy:

DeletedUser374

Guest
Ahh Ahh Nerde O Eski Tadı ßuraLarın :D

hayırmı beykoz yavvv kime sorsan senin levelini söylüyor ben başladığım da beykoz şu leveldeydi falan :D:D

bu arada ben başladığımda beykoz 18 leveldi 1. şehir kurtlar vadisiydi onunda puanı 5000 lerde bişeydi :shootout::shootout: sahi noldu onlara???

DeletedUser

Guest
kasımın 2. haftası 2008 yılında başlamıştım o günden beridir oynuom.

DeletedUser901

Guest
ben de bayıltıcının hesabının açılmasını bekliyorum :) bikaç gün önce çıktı tatilden sarıydı umutlandım yine aldı tatile

DeletedUser7663

Guest
Ben Başladığımda Beykoz 36 Lvldi :)) Ne Çabuk Geçiyor Zaman

DeletedUser

Guest
ben başladığımda beykoz yoktu :) geç kaldıydım sanırım onu görmek için, BL4CT, turuncucellocan, Tr.ChaTLaKx, kadir35buçuk ile aynı kasabada başlamıştım hey gidi günler... onurtr25'i de o mesajdan beri görmedim bir yıl geçmiş üzerinden özledim eski tayfayı...

DeletedUser8079

Guest
Garaman o kadar eski değil çok daha eskiler var :)

Ben Garaman şehrini biliyorum bu oyunu 3 sene once oynamıstım ama araya üniversite sınavı girmiş ve tahmini 1-1.5 sene bırakmıstım yeniden basladım adım sem25 idi Findermann var dı onu hatırlıyorum beni hatırlayan var mıdır bilmiyorum :) sem25 i hatırlayan varsa sevinirdim eski gunler iyiydi ben varken daha pazar felan yeni kuruluyordu d2 de maceracı idim bunları hatırlıyorum tigerdeniz ile tanısmıstım hala oynuyoruz zaten :) döndüm ama Oben27 olarak :)