• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMEYE ALINDI Ufak Bir Öneri - Durum Bilgisi

Bu öneriye katılıyor musunuz?

• Katılıyorum

Oylar: 8 57,1%
  • Katılmıyorum

Oylar: 4 28,6%
  • Kararsızım

Oylar: 2 14,3%

• Toplam oy kullanan
    14
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

koray32

Kıdemli Üye
Yapımı çok kolay olabileceğini düşündüğüm ufak bir önerim var,insanlar oyuna girdiklerinde çevrimiçi gözüküyorlar bir süre sonra hiçbir işlem yapmayınca uzakta oluyor.Bunu kendimizin kontrol edebildiği ufak bir panel olsa,örneğin yan sekmede oyunum açık ama farklı bir iş ile ilgileniyorum,oyunumu rahatsız etme moduna alabileyim gibi.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Öneriniz için çok teşekkür ederiz, diğer oyuncularımızın da bu konudaki yaklaşmlarını öğrenmek isteriz.

zeka3

Kıdemli Üye
Yapımı çok kolay olabileceğini düşündüğüm ufak bir önerim var,insanlar oyuna girdiklerinde çevrimiçi gözüküyorlar bir süre sonra hiçbir işlem yapmayınca uzakta oluyor.Bunu kendimizin kontrol edebildiği ufak bir panel olsa,örneğin yan sekmede oyunum açık ama farklı bir iş ile ilgileniyorum,oyunumu rahatsız etme moduna alabileyim gibi.

Kardeşimkaç yıldır tanışıyoruz , şu oyuna karşı şu umudun :D beni bitiriyor ya , abi bu zamana kadar ne gördünde ne talep ediyorsun:D

koray32

Kıdemli Üye
Kardeşimkaç yıldır tanışıyoruz , şu oyuna karşı şu umudun :D beni bitiriyor ya , abi bu zamana kadar ne gördünde ne talep ediyorsun:D

Deniyoruz şansımızı be kanka :D yeni CM foruma yenilikler falan getirip şeffaf etkinlik yapınca dedim deneyelim şansımızı ne kaybederiz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.