Uluslararası Kale Savaşı Şampiyonası (Bölüm 3) tartışma bölümü

devilltown

Active Member
tornado bu bana dejavu yaşattı:)
fakat bu kez sacma sapan setlerı sacma sapan sılahları yuklemeyi engellemısler afferım kim akıl ettıyse ....
ilk ulusal savaş olayında yabancı serverlerde alay konusu olmuştu TÜRK Ekıbı +5 karabat +5 bob setlerle

Jhoni Lesh

New Member
https://prnt.sc/rc9as1 ben kaydolamiyorum oraya bekletiyor. sonuc vermiyor kaydolmak. yardimci olursaniz sevinirim.belkide hata yapiyorum bilgisi olan arkadaslar d1 de ulasip yardim ederse sevinirim nik jhoni lesh

fetih61

New Member
ben bu defaki olayı tam çözemedim. bu defa her ülke bir takım olacak demiyor. sanki herkes kayıt olacak sonra orda takımlar oluşacakmış gibi birşey anlaşılıyor. olay nedir tornado eğer bu innonun yazdıklarından tam bişey anladıysan açıklar mısın

TornadoF5

Süper Moderatör
Benim anladığım bu sefer ülke bazında değil olay takım bazında olacak. Yani 95 ila 105 kişiden oluşan bir takım kuracaksınız. Bu takım sadece bir ülke oyuncularından oluşmak zorunda değil.

Bize ingiliz serverında verilen cevapta "Once we gather all the players from our market, we will prepare the official teams for our Community." Yani bütün katılmak isteyen oyuncuların isimleri alındıktan sonra topluluğumuz için resmi takımları hazırlayacağız diyor. Buradan anlaşılan topluluk bazında başlanacak işe ve takımlar adminler tarafından belirlenecek. Bunun sebebi de büyük olasılıkla dengesiz bir dağılımı engellemek. Siz tr serverında yeterince oyuncu ve lider toparlayamazsanız veya herkes düellocu olacağım diye ortaya çıkarsa takımlara dağıtılırsınız muhtemelen. Başka takımlara dağıtılırsanız vay halinize. 2. uluslararası savaştaki rezalet tekrarlanır muhtemelen :) Ayrıca resmi duyuruda başvuruların forumdan değil ticket açılarak yapılması istenmekte.

Tercih sizin tabi. Bir noktaya kadar karakter klası seçimleri herkesin göreceği şekilde olursa nasıl bir ihtiyacın olduğu değerlendirilebilir. Prosedürü bu şekilde belirlediyseniz adminler olarak sizin yönlendirme yapmanız makul bir durum olur. Tank, sektör tutabilen maceracılar, hasarcı düellocular gibi uygun bir klas dağılımı belirleyip oyuncuları yönlendirirseniz iyi olur. Çok fazla düellocu populasyonu gelirse işler çok zorlaşır buradan çıkacak takım için.

RezieaL

Member
Tercih sizin tabi. Bir noktaya kadar karakter klası seçimleri herkesin göreceği şekilde olursa nasıl bir ihtiyacın olduğu değerlendirilebilir. Prosedürü bu şekilde belirlediyseniz adminler olarak sizin yönlendirme yapmanız makul bir durum olur. Tank, sektör tutabilen maceracılar, hasarcı düellocular gibi uygun bir klas dağılımı belirleyip oyuncuları yönlendirirseniz iyi olur. Çok fazla düellocu populasyonu gelirse işler çok zorlaşır buradan çıkacak takım için.
Ya fatihcim ne diyorsun zaten maksimum 10 kişi katılacak :D

zeka3

Well-Known Member
Admin öncelikle benim kaydımı yapmadan bir soru sormak istiyorum önemki tr forumdan kaydolmamız illa trdeki adamlarlamı oynamımıza etkili mi ? Biz ekibimizi Türk ve ingiliz serverlarında oynayan ama daha çok ingiliz serverında olan kişilerden oluşturmak istiyoruz da ? ona göre eğer tr forumdan kaydolanlar sadece trdekilere takım kurabiliyorsa ben başvurumu ing forumdan yapacağım..

şu süreci anlayacağımız şekilde biri açıklayabilirmi ?
tr sunucusundan gerekli kişi sayısı çıkmayacağı açıkça belli zaten biz ekibimle colodaki arkadaşlarımızla beraber katılmak istiyoruz sayıyı tamamlamak için

TornadoF5

Süper Moderatör
Başvuru prosedürünü biz belirlemedik. Bize söylenen bu şekilde idi. Biz de bunu uyguluyoruz. Açıkçası karma takım denen olayda başvurular nasıl olacak duyuruda yazan dışında bilgim malesef yok. Karma takım oluşturabilirsiniz denilmiş ama herkes kendi sunucusundan başvurursa nasıl karma takım oluşur bilmiyorum.

Şahsi düşüncemi sorarsanız eğer, etkinlik sunucusunun zaten bir forumu var.

https://forum.events.the-west.net/index.php

O zaman niye bu başvurular oradan yapılmıyor diye düşünüyorum. Bence daha kolay olurdu.

Katılım için sanmıyorum ama kazananlara ödül kesinlikle vardır.

zeka3

Well-Known Member
İngiliz serverından kayıt yaptıranlar çoktan oyuna girip hesaplarını kasmış bile acaba bizim türk serveri ne zaman girişler açıklanacak ? neden bu kadar geç kalınıyor ?

reisiwest

New Member
İngiliz serverindeki oyuncular giriş yaptılar 150 lvl oldular bizde hala açılmadı...foruma da yazmış adam,neden cevap yok hala ?

rookie

New Member
İngiliz serverindaki açılan antrenman için normal event olarak algılamayın. zaten herkes başlar başlamaz 150 olacak.

reisiwest

New Member
antrenman için açılan sunucu neden var ki o zaman ? amaç ne yani eğer IFBC3 sunucusuyla bir alakası yoksa