Uzun bir ayrılık olacak

• Konuyu başlatan DeletedUser8975
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser8975

Guest
4 seneyi geçtik sanırım.
1 2 kere bırakmayı denedik ama oyunda kalmamı sağlayan güzel arkadaşlıklarım yüzünden hep erteledim.
Son yaşadığım olaylardan sonra ne foruma ne oyuna olan inancım kalmadı ve tatile aldım hesabımı. Şu an supportun isteği üzerine Almanya ile yazısıyoruz

Kırdıgımız yaşıtlarımız veya küçüklerimiz elbet oldu. İster oyun stresine versinler ister vermesinler benden yana herşey nihayetine erdi artık.

Şimdilik elveda

(Gerek oyun gerekse forumdan sorumlu olanlar cevap yazmazsa memnun olurum )

DeletedUser3627

Guest
4 seneyi geçtik sanırım.
1 2 kere bırakmayı denedik ama oyunda kalmamı sağlayan güzel arkadaşlıklarım yüzünden hep erteledim.
Son yaşadığım olaylardan sonra ne foruma ne oyuna olan inancım kalmadı ve tatile aldım hesabımı. Şu an supportun isteği üzerine Almanya ile yazısıyoruz

Kırdıgımız yaşıtlarımız veya küçüklerimiz elbet oldu. İster oyun stresine versinler ister vermesinler benden yana herşey nihayetine erdi artık.

Şimdilik elveda

(Gerek oyun gerekse forumdan sorumlu olanlar cevap yazmazsa memnun olurum )
4 sene oldu ha Ahmet,oyunumuz mefta olsada dostluğumuz sürecek... jale ablanın dediği gibi iş artık ölmüş olan oyunu defnedecek imam bulunmasına kalmış.....Yazıklar olsun bindiği dalı kesen innogames'e,oyunu bitirmek için herşeyi yaptı,nihayetinde amacına da ulaştı....

DeletedUser3523

Guest
Doğru yolu bulmana sevindim :)
Arasıra artık sadece foruma giriyorum.
Görüşemezsek hayatta başarılar ama arada iki kelam etmek ve sadece selam vermek adına girersin diye umuyorum foruma :)

DeletedUser8975

Guest
face whatsup oyun içi ve buradan mesaj atan tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Tatilden ziyade sanırım bırakma eğilimi daha fazla olmaya başladı bende.

Ara ara ugrarım eski emekliler gibi :)

--------------

Tatil yerine Bırakmayı seçtim.

Karakter saldırıya açık.

Şehirden atmadıkları sürece herkes dilediği gibi saldırabillir.

Ara sıra bakarım belki tek parça duruyormuyum diye :)

Sebeplerim ise malum zaten

Şimdilik hoşçakalın

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser4631

Guest
ahmet kendine iyi bak uzun suredir forumu incelemiyordum nicden gorunce okuyum dedim ... senni eleman emekli oldu ...