Versiyon 1.36 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi
Karakter transferi hangi server'lar arasında olucak çok merak ediyorum.

Bu konuda bir önerim var mesela '' Yeni bir server '' açılsa hesabını oraya almak isteyenler alınsa daha iyi olur yoksa server'lar arası çok karışıklık olucak diye düşünüyorum :)

teyubesk

Member
akın bişey dusunme :)

yapılacak tek sey 7 dunya icinden 2 tane en gelişmiş dunyayı secip herkesi oraya yollamak kalanlara kilit vurmak kapatmak silmek

dunya sayısı azalsada herkes bir rahat etse ..

akın bişey dusunme :)

yapılacak tek sey 7 dunya icinden 2 tane en gelişmiş dunyayı secip herkesi oraya yollamak kalanlara kilit vurmak kapatmak silmek

dunya sayısı azalsada herkes bir rahat etse ..
Onu diyorum işte ben '' Yeni server '' ve taşınan en iyi hesaplar tamamen en mantıklısı bence .. kaleler sıfırdan alınır.. savaslar duellolar sıfırdan olur. Oluşmuş bir düzen içine girip karmaşa yaratmak daha mı iyi olur?

Bu hususa dikkat edilmeli bence :)

umut1606

Well-Known Member
Karakter transferi v 1.4 de anca gelir böyle alelacele gelmez.Paniğe gerek yok , ağırdan.

Oyun dışı yazılım dendi gibi ama , bir kere yapıldıysa devamı gelir.Birileri uğraşıyor demekki hile dolacak bu oyunda.

VeniVidiVici

Community Manager
Bundan sonra yeni bir dünya açılmayacak, mevcut dünyalar arasında karakter transferi mümkün olacaktır.

Tüm oyuncuları kapsayacak bir anket açarak, oyunculara "hangi dünyada toplanılmasını istiyorsunuz" diye bir soru yöneltmeyi düşünüyoruz. Bu şekilde daha iyi organize olup daha kalabalık ve sağlam bir dünyaya sahip olabiliriz. Şimdilik erken olduğu için bu anketi erteliyoruz.

sforzaring

Member
Bundan sonra yeni bir dünya açılmayacak, mevcut dünyalar arasında karakter transferi mümkün olacaktır.

Tüm oyuncuları kapsayacak bir anket açarak, oyunculara "hangi dünyada toplanılmasını istiyorsunuz" diye bir soru yöneltmeyi düşünüyoruz. Bu şekilde daha iyi organize olup daha kalabalık ve sağlam bir dünyaya sahip olabiliriz. Şimdilik erken olduğu için bu anketi erteliyoruz.
anket için erken ise anladığım kadarıyla transfer olayının faal hale gelmesi biraz daha zaman alıcak...peki tahmini bir süre söyleyebiliyor muyuz şu kadar hafta veya ay sonra diye?

bilgilendirirseniz sevinirim..

hayırlı çalışmalar..

BuzZzZ

New Member
..

Karakter trasferi olsun ama kapancak serverlardaki hesaplar nolcak tmm onlar silisin ama bare itemleri bize verilsin emek var

mrtaydmr

Member
benm her dunyada farklı karakterim,farklı itemlerim var..bi dunyada kale savaşçısıyken diğerinde düellocu;birinde vurmacıyken diğerinde atışçıyım ve hepsinden ayrı ayrı zevk alıyorum..ben karakter taşınmasını istemiyorum..peki istemeyenlere yönelik bi çalışmanız olacak mı?yani illa dunyalar kapanacak mı.?

VeniVidiVici

Community Manager
Dünyaların kapanması şu an için söz konusu değil fakat oyuncu sayısının düşüşüne göre bu durum değişebilir tabi.

Özelliğin aktif edileceği kesin veya tahmini bir süre verememekteyiz.

Eşyaların taşınması söz konusu değildir.

Bu yetenek kısmındaki simgeler değişmiş tamam güzel olmuş ama şu çalışmaların orda çıkanlarıda düzeltmeleri lazımdı bence sayın CM bunu iletirseniz inno'ya sevinirim ;)

Poine

Guest
Gene grafik üzerine yoğunlaşmış bi sürüm daha. Zetden sonra gelen oyunun tasarımcıları yakında oyunu browser oyunu olmaktan çıkarıp 3 d yüklemeli oyun yapıcaklar herhalde sürekli grafiğe çalışıyolar nolcaksa grafik sonuçda browser oyunu oynuyoruz burda anlıcanız gene boş bir sürüm işlev yok grafik var bu sürümün tek artı yönü karakter taşınmasının ön aşaması üzerinde çalışılıyo olduğunu bilmem.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

cosmopolitan

Active Member
hic mi hic bir ise yaramayan degisiklikler yetenekler bolumu falan onceki hali daha acik secik di:(((
gelen dogru durust ne item ne tp veren 50 tahvil disinda 3 yeni gorev olmasa daha iyiydi gunluk gorevleri yapmak daha akillica

beyenmedim

sametlevent

Member
ben neden the weste gidremiyorum ki giriş diyorum scripiti aktif edemedin diyor yardım edin lütfen bu yeni versiyonla alakalı olabilir mi?

Captain Eagle

Guest
Yetenekleri yeniden dağıtmak istiyorum,ama yeni versiyon geldikten sonra bu nasıl olacak?
Açıklar mısınız.

Hoyuelo

Guest
Yetenek ekranindaki Saman kismini tikladiginizda yetenek ve birikimlerin sol kisminda bulunan (-) isaretini tiklayarak istediginiz yetenek veya birikimden puanlari düsürerek onayla diyebilirsiniz.

Daha sonra yetenekler kismini tiklayarak buradaki (+) kismindan puanlari yeniden dagitarak onayla diyip islemi tamamlayabilirsiniz

Eklentiler

• 71 KB Görüntüleme: 437

teyubesk

Member
ben neden the weste gidremiyorum ki giriş diyorum scripiti aktif edemedin diyor yardım edin lütfen bu yeni versiyonla alakalı olabilir mi?
samet senin sorunun sanırım firefoxla ilgili oyle durumlarda baska bir baglantı kullan ie yada crome

-------------------------------------------------------------

su karakter acıma işleri bos işler.dunyalarda oynuyacak oyuncu kalmamıs hic bişey zevk vermiyor ..kale savası dersen kucuk kaleyi doldurmaya oyuncu bulunmuyor ,duello desen yapacagın duello oyuncusu 10-15 kişi max oda biri samda digeri halepte :) kalanlarda senin birliginde ..
oyunun ilk zamanlarındaki gibi zevk almak istiyorsak dunyaların kalabalıklasması lazım ..buda dunyalara uye yapılmasıyla olacak bişey ama oda olmadıgı icin en mantıklısı transfer olayı 7 dunyadan 1 yada 2 dunya olusturup dunyaları kalabalıklastırmak ..zaten butun dunyalarda oynuyan oyuncular cogunlukla aynı kişiler ..su konu uzerine yorumlar yazmak bosuna zaten adamlar nasıl olacagını olusturdular ..bize uygulaması kaldı ..bir an once gelmesi sanırım herkes icin iyi olacaktır...

Son düzenleme: