Versiyon 1.36 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

Lord Darknes

Guest
yeni grafikler açıkcası berbat o yetenek ekranı nedir öyle ya

Moskvin1903

Guest
Tahvil Satma Satın Alma.
Bazı eşyaları tahvil karşılığı satma vs.
Bence güzel
. :D

Dünyaların kapanması şu an için söz konusu değil fakat oyuncu sayısının düşüşüne göre bu durum değişebilir tabi.

Özelliğin aktif edileceği kesin veya tahmini bir süre verememekteyiz.

Eşyaların taşınması söz konusu değildir.

Sadece 12o level hesap + sıralama TP'si + duello tp'si mi taşınacak bu taşıma işleminde ? Envanter tamamen silinecek sanırım bu biraz mantıksız geldi

cosmopolitan

Active Member
Sadece 12o level hesap + sıralama TP'si + duello tp'si mi taşınacak bu taşıma işleminde ? Envanter tamamen silinecek sanırım bu biraz mantıksız geldi

sacma bir soru yazdigin akin oyle sey olurmu yukarida onurun yazdigi cevap bir baska soruya idi
farkli karakterlerdeki degisik itemlerin tasinmasina verilen bir cevapti

elbetteki tasiyacaginiz hesap kendi itemleri ile tasinacaktir ama tasiyacaginiz dunyada baska hesap varsa onu itemleri ile beraber silmeniz gerekir ben aciklamadan bunu anladim her hesap kendi itemleri ile tasinir ama diger silmeniz gereken hesaplarinizin itemleri transfer ettiginiz hesaba gecirilemez

BuzZzZ

New Member
Karakter trasferi hakkında bilgi

Bana göre karakter trasferi bir server olcak online süresi cok olan oyuncular tabi isteğe bağlı olarak o servera gitcek diğer dünyalarda karakteri var isede o serverdan devam edilcek diye tahmin ediyorum.eğer böyle bişi olmasa bile böyle olması daha iyi olur aktiv olan carlar o serverda toplanır diğer hesaplar ise serverlara devam eder böyle bir uygulama olsun bence...:):):):):)

Pekun

Member
Karakter transferi ne oldu,gelmeyecekmiş diyorlar doğru mu,yöneticilerin bu konuda bir bilgisi yok mu,ey yöneticiler:)