Versiyon 2.0 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

Sekoyum

New Member
Güzel olsunda nasıl olursa olsun. Oyunu indirmeli yapsalar metin 2 tarzı olsa süper bi oyun olurdu

istanbullu658

Guest
açıkçası ben kale savaşlarında çok daha farklı bişiler bekliyorum bilginize umuyorum bu kale savaşında da büyük gelişim ve değişim düşünülmüştür.. örnek olarak şöyle düşüncem var benim ama bakalım olabilirliğini bilemiyorum tabii... şimdi oyunda bir keskin nişancı tüfeği denen yan el tüfeği var bilindiği üzere.. ben bu tüfeği olan arkadaşların bu tüfekten tam manasıyla faydalanamadıklarını düşünüyorum. şöyleki hem saldıran hemde savunan hangi tarafta olursa olsun bu tüfeği olan kişilerin adamını bırakabileceği bir keskin nişancı noktalarının olmasıdır.!
küçük bi fikir sadece... birde horon teper gibi kale savaşından ziyade daha gerçeğe yakın bi uygulama bekliyorum açıkçası. kolay gelsin herkese bu işte emeği geçen herkese tşkler ... saygılar... iyi oyunlar :cool:

Gordon Freeman

Active Member
Düelloda ilk 15'te bulunanlar düelloda tpyi zor kasar oldu , bir npc kasabası oluşturulmalı yetenekleri ref-day , savulmak-nişan verilmeli tabiki bizimkine yakın yetenek birikimle.

NetBeans

Guest
Gordon Freeman, bu söyledeiğiniz bizim sunucularla hatta bazı dünyalar ile ilgili bir sorundur. Dediğiniz sistemi etkinlik olarak ya da diğer sunucularda da istek ise, değişik aktivitelerle sağlanmalıdır kanımca. Zira düzgün şekilde düello sıralaması ilerleyen sunucuların buna ihtiyacı yoktur.

Ancak v.2.0 ile ben de değişik beeklentiler içerisindeyim. Tarifi olmazsa da, bekliyorum atak yapacak bir yenilik, bir yönde ivme kazanmalı tekrardan oyun. :boone:

4Trigger

Member
Oyuna başladığımda çok rahat oynanıyordu. Sade bir oyundu gereksiz gereksiz grafikler yoktu. Sonra zamanla güncellemeler geldi. Başlarda hoşuma gitmişti ancak sonraları güncellemeler sıkmaya başladı. Artık her yeni güncelleme bana boş geliyor. İlk başladığım günlerdeki gibi olsa diye arar oldum açıkçası.

Hoyuelo

Guest
Daha aktif yasayan yeni bir görünüm bana Forge of Empires´i hartirlatti. Muhtemelende onunla benzerlik gösterecek bir yenilik olacak, güzel de olur.

VeniVidiVici

Community Manager
Çok güzel bir harita görünümü. Bir yönetici olarak yeni haritayı gördüm ve bir oyuncu olarak; çok heyecanlandım ve sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum.

Poine

Guest
Grafiğe devam işlev yok yine herhalde the west geliştiricileri arasındakilerin çoğu grafiker herhalde oyun browser oyunu. Browser oyununda grafik önemsenmez madem öyle yükleme paketi çıkarsınlar yeni sürümle cep telefonundanda girilmez artık şimdi bile kasıyor.Yenilik istemiyorum artık ınnogamesden cünkü ne grafiği yapacaklarını şaşırdılar pokeri koydular orayada ona bile işlevsellik kazandırmadılar 1 yıldır duruyo orda.

curiosity

Guest
Merhaba,

Yeni grafikler elbette güzel olacaktır ancak grafiklere alışmak pek fazla zamanımızı almaz diye düşünüyorum.

Yeni sürümler elbette olacak; bazılarımız bu sürümleri beğenecek bazılarımız beğenmeyecek. Aktif halde oyunu oynayan herkesi aynı anda memnun etmek imkansız ancak zaman zaman böyle hamlelerin olması oyuncuları canlandırır ve bu doğrultuda oyundan alacağımız zevki arttırır diye düşünüyorum. Ben daha çok şu ibareye takıldım :)

"Diğer yandan daha fazla yenilik yapılarak yeni ve eski oyunculara en yüsek The West heyecanını yaşattırılacaktır. Fakat şu an için her şeyi açıklayamıyoruz."

Açıkçası görsellikten çok "açıklanamayan şeyler"i merak ediyorum :D
Acaba desteklemediğim ve gerçekleşmesini istemediğim "Dünyaların birleşmesi" ile bir ilgisi olabilir mi? Bekleyip göreceğiz... :)

Yeni sürümün çoğunluğumuzun zevkleriyle örtüşmesi dileğiyle,
Keyifli oyunlar...

curiosity

Guest
Grafiğe devam işlev yok yine herhalde the west geliştiricileri arasındakilerin çoğu grafiker herhalde oyun browser oyunu. Browser oyununda grafik önemsenmez madem öyle yükleme paketi çıkarsınlar yeni sürümle cep telefonundanda girilmez artık şimdi bile kasıyor.Yenilik istemiyorum artık ınnogamesden cünkü ne grafiği yapacaklarını şaşırdılar pokeri koydular orayada ona bile işlevsellik kazandırmadılar 1 yıldır duruyo orda.

Ben cep telefonu meselesini hiç düşünmemiştim mesela
:huh:

kacak47

Member
Tüm serverlerde üye olmadan bazı bölümler okunuyor yaklaşık 1 senedir alman forumuna üye olmadan tüm yazılanları okuyorum bu kısıtlamalar neden acaba Oyunda oynayıp Forumda cezalı olan oyuncular duyuruları nasıl okuyacaklar :)

Ve gelelim innogamese bu aldıgımız tp ler ne zaman levele dönüşecek hedef 2025 mi acaba :D

mudvayne35

New Member
tek istediğim şey daha kalabalık bir oyun, istediğiniz kadar yenilik yapın aktif oyuncu olmadıkça oyunun zevki çıkmıyor bkz: Dünya 1

dünyaların birleşmesi zor olur -olsa iyi olurdu- ama , başka dünyalardan karakter transferi ( karakterde hiç bir değişiklik olmayacak şekilde, yetenekleri vs. ) olması gerek veya biraz saçma olabilir ama aynı karakter 2 dünyada birden oynayabilsin mesela.

Son düzenleme:

MAKKAN

New Member
özellikle yetenekler kısmındaki değişikliliği hiçmi hiç beğenmedim nerdeyse yanlış özellikleri geliştireceğim

önceki bundan çok daha iyiydi hatta oyundaki en beğendiğim dizayn kısmı yetenekler kısmı idi yeni değişiklik ile berbat etmişler

ravenous

Guest
Her geçen gün oynayan oyuncu sayısı azalırken,oyunun pek bir mantığı kalmamışken,120 lvl olup boş boş kale savaşı ya da çalışma yaparken,haritanın değişmesi neye yarayacak,neden heyecanlanalım anlamadım doğrusu..

Aklıma gelmişken şu sır gibi saklanan,gereksiz yenilikle ilgili de bir kaç fotoğraf koyayım :)

http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/west_editor.png
http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_greenlands.jpg
http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_desert.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

levis501

Well-Known Member
Her geçen gün oynayan oyuncu sayısı azalırken,oyunun pek bir mantığı kalmamışken,120 lvl olup boş boş kale savaşı ya da çalışma yaparken,haritanın değişmesi neye yarayacak,neden heyecanlanalım anlamadım doğrusu..

Aklıma gelmişken şu sır gibi saklanan,gereksiz yenilikle ilgili de bir kaç fotoğraf koyayım :)

http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/west_editor.png
http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_greenlands.jpg
http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_desert.jpg
Bunlarsa eğer zaten görmüştük. Pekde sır gibi değillermiş. :D